Затирочна машина - затираємо бетонну підлогу правильно

Додатковий захист бетону

Укладання стяжки можна розділити на кілька основних етапів, починаючи з армування і заливки, закінчуючи затіркою поверхні бетону. Завдяки особливостям конструкції і принципу роботи затирочні машини дуже часто називають «вертольотами». Вони призначені для вирівнювання верхнього шару бетону, після чого він стає гладким, міцним і чистим.

Технологія затирання застосовується тільки на сирому бетоні. Вона перешкоджає утворенню в стягуванні мікропорожнеч, які в подальшому можуть спричинити за собою її розшарування. Шліфування бетону вертольотом дозволяє ущільнити верхні шари стяжки, що істотно підвищує її міцність і зносостійкість.

Процес затирки бетонного покриття

Першим технологічним етапом даного процесу є чорнова затирка. В процесі обробки з бетону видавлюється цементне молочко, і його верхні шари примусово ущільнюються спеціальною сумішшю. Чорнова затирка зазвичай проводиться після того, як бетон встиг схопитися і набрати початкову міцність.

Наступний етап (через 10-15 годин) - фінішна віброзатірка, яка дозволяє отримати ідеально рівну і гладку поверхню.

Обидва процеси відбуваються в кілька підходів, під час яких змінюється напрямок руху і кут нахилу дисків / лопатей.

Устаткування для затирання бетону

Затирати бетонну поверхню можна вручну, або з використанням спеціальної будівельної техніки. При цьому важливо розуміти, що високої якості обробки можна домогтися, виключно використовуючи спецобладнання.

Шліфувальні вертольоти можуть бути:

  • одно- або двоконтурними (розрізняються між собою габаритами і типом управління);
  • універсальними, працювати на дисках або лопатях.

Машини з затирочними дисками застосовують на початковому етапі ущільнення. Вони призначаються для грубої затірки. На фінішному етапі обробки диски знімають і замінюють на лопати для затирочних машин, які дозволяють отримати практично глянсову дзеркальну поверхню.

Вибору обладнання варто приділити особливу увагу. Адже від його якості залежить ефективність і результативність процесу обробки. На думку досвідчених майстрів, одним з кращих виробників в цій сфері вважається Masalta. Затирочні машини Масальта ефективні, маневрені і дуже зручні в експлуатації, завдяки чому користуються величезною популярністю на ринку.

Купити затирочні машину для стяжки з гарантією від виробника

ТД Укрсервіс –офіційний дилер професійної будівельної техніки провідних світових брендів. В асортименті інтернет магазину ви зможете підібрати обладнання для затирання виробництва Masalta та ENAR  виходячи з необхідних параметрів і технічних характеристик.

ТД Укрсервіс - це виключно оригінальна сертифікована продукція за найнижчими цінами в мережі. Вибираючи нас як партнера, ви отримуєте гарантію безпеки покупки, професійне сервісне обслуговування і можливість безкоштовної доставки по всій території України.

20.07.2018 13:36:04
0
1200

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!