Як правильно вибрати мийку високого тиску

Купить недорого мойку высокого давления для мойки автомобиля

Застосування мийки високого тиску

Які асоціації викликає у Вас фраза «мийка високого тиску»? Швидше за все це автомийка. Воно й не дивно. Так як буквально кілька років тому товар даного сегмента почав використовуватися саме в при наданні послуг з миття авто. Але все ж очисники високого тиску мають більш широконаправлені спеціалізацію.

Подібні апарати використовуються не тільки на автомийках. Їх використовують наприклад при будівництві для очищення будівельних машин, майданчиків, приміщень. Для промивання бетонозмішувачів, механізмів, труб. У галузі сільського господарства очисники використовуються для збирання комплексів, а також для миття сільськогосподарської техніки, яка експлуатується в тяжких умовах.

 

В судоходстві мийка високого тиску може використовуватися для промивання палуб, трюмів. Особливо це актуально після перевезення вантажу, який залишає після себе бруд, що руами змити просто неможливо. Крім того на корпусі дуже часто виникають нарости з молюсків, які в обов'язковому порядку потрібно змивати, щоб уникнути лущення фарби і подальшої корозії металу.

У харчовій промисловості такі апарати використовуються для очищення технічних приміщень. Не варто забувати і про побутову сферу. Зрештою замість того, щоб платити постійно за послуги мийки машини можна один раз купити свою власну мийку. І використовувати її не тільки для миття авто! Дана техніка підійде для миття стін, басейнів, асфальту або плитки біля будинку.

Застосування мийок на виробництві, у сфері послуг або в побуті доцільно розглядати в залежності від продуктивності пристрою. І як правило зробити правильний вибір при покупці дуже складно, адже зараз на ринку є величезною кількістю моделей як для побутового застосування, так і для застосування в професійній сфері, які дуже сильно відрізняються як за ціною, так і за якістю.

Виробників очищувачів високого тиску безліч, але давайте зупинимося на трьох основних, які є найвідомішими і заробили собі хорошу репутацію. Це Karcher, Idrobase. Модельні ряди цих виробників теж досить різноманітні.

Тип мийки високого тиску: побутова або професійна

Але з огляду на сучасні тенденції деякі виробники ввели градації в своїх товарах. Наприклад, мийки Karcher, що мають жовтий колір є побутовим. Тому якщо Ви купуєте мийку для будинку, то слід орієнтуватися саме на цю серію відомого виробника. Для професійного використання і величезних навантажень слід придивитися до миття Idrobase. Виходячи з цього, вибір конкретної моделі буде залежати від цілей, які будуть поставлені перед користувачем.

Серії миючих апаратів Bosch

Крім миючих апаратів Karcher і Idrobase, хочеться також відзначити лінійку мийок Bosch AQT. До цієї лінійки увійшли абсолютно нові очисники високого тиску AQT 33-10, AQT 35-12, Bosch AQT 37-13 і додаткові моделі з різною комплектацією додаткових аксесуарів AQT 35-12 +, AQT 35-12 CAR Edition, AQT 37-13 + . Дані моделі увібрали в себе все найкраще з попередньої лінійки, а також нові напрацювання в даній області. І це все при невисокій ціні і надійності.

Хотілося б окремо відзначити модель GENERAC 5991, яка відноситься до високопродуктивним кухню-лабораторію, але заслуговує на увагу завдяки своїй низькій ціні і автономності використання. Бензиновий двигун дозволяє використовувати мийку в тих місцях де немає доступу до електромережі.

Переваги мийок високого тиску БОШ

Як бачите вибір досить великий. Якщо ви націлені купити досить продуктивний, якісний інструмент за розумну ціну рекомендує придивитися до модельного ряду мийок виробництва Bosch. Основними перевагами при цьому будуть:

  • 1. Зразкове сервісне обслуговування.
  • 2. У мийках високого тиску Bosch навіть в самому початковому сегменті встановлюється помпа з металу, на відміну від інших виробників. На мийки початкового рівня як правило ставиться помпа із пластику. Але тільки не у Bosch! Це буде запорукою довгої служби техніки.
  • 3. Доступна ціна
  • 4. Досить низька ціна на професійну техніку.

ТД Укрсервіс - офіційний інтернет магазин мийок високого тиску

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс представлений широкий асортимент мийок високого тиску за вигідними цінами. Асортимент миючих апаратів для автосервісу, автомийки, СТО тощо досить великий і складається з продукції таких відомих брендів, як Karcher і Idrobase. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. До речі, ТД Укрсервіс - ексклюзивний офіційний імпортер миючих апаратів високого тиску ТМ Idrobase. Якщо сумніваєтеся, як правильно вибрати мийку високого тиску, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть знайти правдиві відгуки від реальних покупців.

21.01.2015 16:43:01
0
1518

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!