Мінімийки високого тиску

 

Минимойки Idrobase

У світі багато помилок, міфів і стереотипів. Одним з поширених міфів є міф про те, що минимойки для будинку, це щось з області фантастики. Інший міф - це міф про те, що вони годяться тільки для миття авто.

Насправді все не так. Мінімийки, особливо за останнє десятиліття міцно увійшло в наше життя з метою поліпшити побут.

Міні мийки широко використовуються як для миття автомобілів, так і миття іншої техніки, доріжок, лавок, будівель і т.д і т.п. Зрозуміло, що не всяка мийка годиться для всіх цих разом узятих робіт.

Ефективність минимойки здійснюється за рахунок створюваного помпою високого тиску. Цей тип мийок найбільш поширений на ринку.

На ринку представлені ручні минимойки, наприклад Gloria.

 Минимойка Глория для авто

Ручні мінімийки не можна порівняти з ефективністю електричних. При певних умовах, складають непогану конкуренцію. Вони компактні, екологічно чисті, також оснащені помпою, яка створює тиску шляхом ручного накачування або за рахунок звичайних батарейок. Крім того, їх вартість в даному сегменті мінімальна.

Ручні мінімийки цілком можуть замінити вам мийку так званого 1-го класу (тільки тиску знаходиться в межах 3-7 бар). З її допомогою легко можна впоратися з миттям велосипеда, наявність піноутворювача допоможе вам навіть вимити машину. Звичайно, часу знадобитися трохи довше, в порівнянні з автоматичною мийкою.

При покупці мінімийки високого тиску для побутового застосування (професійний клас - це зовсім інша тема) слід звернути увагу на деякі моменти

Мінімийки високого тиску ділять на класи:

1 - 2 клас розрахований для миття техніки, наприклад велосипеда, лавки та інших не дуже великих предметів. Пропускна здатність води за годину становить 360 л. За одну годину такі мийки здатні обробити до 20 м.кв. площі, максимальна потужність 1,4 кВт.

3-4 клас миття збільшує площу обробки за годину до 30 м.кв. Пропускна здатність про т 380 до 420 л / год, потужність 1,8 кВт. Мийка цього класу придатна для миття автомобілів, мотоциклів, зборів та інших більш великих за площею об'єктів.

5-6 класи мийок з пропускною спроможністю від 500 до 550 л / год дозволяють мити стіни, позашляховики, сходові отвори, тротуари та інші об'єкти. Споживана потужність становить 2,1-2,5 кВт. Пропускна здатність води 500-550 л. За одну годину ви без проблем якісно обробите 40-50 м. кв площі.

Матеріал помпи такого класу мийок зазвичай алюміній, що володіє високою міцністю, надійністю і довговічністю. Ціна таких мийок відповідно вище.

7 клас міні-мийок - це високотехнологічні мийки нового покоління з високою пропускною спроможністю, до 600 л. на годину. Такі прилади здатні з легкістю впоратися з миттям, наприклад басейну, автобуса або автофургона. Площа обробки становить 60 і більше м. На годину, робочий тиск 160 бар з потужністю від 3 кВт і більше. Помпа зроблена з латуні.

Минимойка высокого давления Вулкан

Наявність додаткових опцій, які зазвичай потрібно купувати окремо, розглядається індивідуально. Думка про те, що струмінь води під тиском прибере весь бруд помилкова. Струмінь води дійсно впорається з пилом і земляний брудом, але не завжди не завжди здатен очистити машинне масло або паливо. Для цих цілей необхідна опція для миючого засобу і піноутворювач. Наявність додаткових щіток процес мийки зробить більш швидким і зручним.

Купуючи додаткові насадки, точно переконаєтеся в тому, чи вони підходять саме до вашої моделі. Не всі опції взаємозамінні, особливо коли прилад і мийка не однієї і тієї ж марки.

Окремо хочу зауважити, що застосування мийок високого тиск ефективно від водопроводу. Можливість забору води з резервуара можлива, але для мийок починаючи з 4 класу.

Для більшої впевненості і тим більше, з огляду на факт, не зовсім якісної води рекомендується обов'язкова наявність фільтра тонкого очищення.

Для більшої зручності довжина шланга повинна бути 10-15 і більше м. Чим довше шланг, тим зручніше робота. При короткому шлангу, доводиться завжди тягти мийку за собою. Погодьтеся, що - це, по крайней мере, не зовсім зручно.

По мимо класності, існує ряд інших класифікацій. Наприклад, мінімийки Karcher, мають додаткові відмінності. Нижче описані деякі з них.

1. Стандарт - мийки найпростіших конструкцій з можливістю виконання найпростіших робіт з застосування миючих засобів.

2. Преміум - з наявністю спеціального барабаном для намотування шланга.

3. Компакт - мийку не дивлячись на наявність широкого наявність функціональних можливостей, легко транспортувати в звичайному багажнику автомобіля.

4. Екологічність - економить до 20% води і електроенергії.

5. Для миття балконів - ідеально підходить для миття великих терас і балконів.

Купуючи мінімийки високого тиску, пам'ятайте, що тим більше пропускна здатність за одиницю часу, чим більше сила створюваного тиску і споживана потужність, тим більше можливості застосування і ефективність установки

27.02.2017 16:51:05
0
1109

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!