15
15
15
Безкоштовна
доставка

Опис Тріскачка King Tony 6779-20F 3/4" 24 зуби

Тріскачка King Tony 6779-20F - ручний слюсарний інструмент, який дозволяє затягувати за допомогою торцевих головок 3/4" різьбові з'єднання. У конструкцію вбудований храповий механізм на 24 зуби, що дозволяє працювати з кроком в 15°.

Застосування: інструмент призначений для виконання монтажних робіт, складання техніки та обладнання, ремонту авто- та мототехніки в майстернях та СТО.

Переваги тріскачки King Tony 6779-20F

Надійність

Корпус тріскачки King Tony виготовлений із легованої хромованадієвої сталі, а механізм із хромомолібденової відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO та DIN. Якісні сплави витримують значні навантаження та прослужать користувачеві дуже довгий термін.

Зручність

King Tony 6779-20F оснащується прогумованою рукояткою, яка не ковзає в роботі та надійно фіксує інструмент у руці. Тріскачка має прапорцевий перемикач, який змінює напрямок і дозволяє працювати з кріпленнями, у яких правий та лівий напрямок різьблення.

Точність

Тріскачка King Tony має міцний храповий механізм на 24 зуби і працює з кроком в 15 °. Така конструкція та рукоятка довжиною 500 мм дозволяють працювати інструменту зі значними навантаженнями.

Комплектація

  • тріскачка King Tony 6779-20F 3/4" на 24 зуби;
  • упаковка;

5 причин купити тріскачку King Tony в Укрсервіс

  • Гарантія якості
  • Оптимальна ціна
  • Оперативна доставка
  • Понад 20 років на ринку
  • Власний сервісний центр

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити недорогу тріскачку з квадратом 3/4 дюйма та гарним зусиллям. ТД Укрсервіс – офіційний дилер торгової марки King Tony на території України. Всі ручні інструменти цього виробника сертифіковані та поставляються з офіційною гарантією якості. Якщо Ви сумніваєтеся, яку тріскачку вибрати для легкового автомобіля, менеджери нададуть детальну консультацію та підкажуть, яка зараз ціна на тріскачку 1/2". У каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правдиві відгуки про динамометричний ключ з необхідним моментом, що крутить.

Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.

 

Характеристики Тріскачка King Tony 6779-20F 3/4" 24 зуби

Комплектність трещотка
Розмір квадрата, дюйм 3/4
Кількість зубців 24
Довжина тріскачки, мм 500

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

2 437 грн.
Виберіть размір!
Купити