Трьохсекційні драбини

Купити
Висота у складеному стані: 2.7 м
Довжина 1 секції: 273 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 15.8 кг
Высота: 5.8 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 4.3 м
Довжина 1 секції: 430 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 38 кг
Высота: 10.6 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 3.2 м
Довжина 1 секції: 320 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 26 кг
Высота: 7.4 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 1.6 м
Довжина 1 секції: 160 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 9.2 кг
Высота: 3.2 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 3.5 м
Довжина 1 секції: 350 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 28 кг
Высота: 8.2 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 3.0 м
Довжина 1 секції: 300 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 17.1 кг
Высота: 6.3 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 1.9 м
Довжина 1 секції: 190 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 10.5 кг
Высота: 4 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 4.6 м
Довжина 1 секції: 460 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 40 кг
Высота: 11.3 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 3.7 м
Довжина 1 секції: 370 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 35 кг
Высота: 8.7 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 2.2 м
Довжина 1 секції: 220 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 11.8 кг
Высота: 4.5 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 2.4 м
Довжина 1 секції: 240 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 13.4 кг
Высота: 5.3 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 4.0 м
Довжина 1 секції: 400 см
Країна торгової марки: Словаччина
Вага: 37.5 кг
Высота: 9.5 м
Матеріал: Алюміній
Купити
Висота у складеному стані: 4.0 м
Довжина 1 секції: 400 см
Країна торгової марки: Україна
Вага: 29.5 кг
Высота: 9.5 м
Матеріал: Алюміній
Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Сергій
Кожного дня використовую в роботі, подобається, що драбина легка, але не хлипка, якісні елементи кріплення
Геннадій
Використовую переважно для роботи в саду, подобається, що драбина стійка, не роз'їжджається, також не слизькі сходинки, можна зафіксувати в зручному положенні. Окремий плюс Укрсервісу за швидку та безкоштовну доставку
Богдан Васильович
Для свого виробництва купуємо лише надійний інвентар, Укрсервіс надав всі сертифікати якості і драбини на практиці дійсно відповідають заявленим характеристикам, особливо подобаються кріплення і якість обробки алюмінієвого профілю
Антон
Ещё мой один благодарный отзыв! Ребята производители, ребята менеджеры Укрсервиса, спасибо огромное! Производители делают качественный продукт, ребята менеджеры его качественно продают! Позвонил, заказал, оплатил, на следующий день уже забрал в Харькове! Отлично! 5 из 5! Спасибо! С уважением, Антон
Антон
Заказывали лестницу честно говоря с опасением (попробовать, будь что будет) Сегодня заказываем ещё одну! Честно, лучше этой лестницы в соотношении "цена-качество" вы не найдете! Благодарность Вам, ребята! С уважением к производителю, Антон!
Дмитро
Драбина дуже якісна. Легка і міцна.
Максим
Купили здесь эту лестницу на фирму себе. Занимаемся монтажем сигнализации. Хороший вариант, лестница лёгкая и в тоже время крепкая. Монтируется и складывается просто очень. 
Толя
Хороший каркас сходів, добре витримує вагу навіть у 120 кг. Виготовлено реально в Словаччині, думав що надурили коли так  казали. Сподобались сходи, викорстовуємо на складі
Леонід Марченко
Міцна драбина, з Словачини. 
Захар Крещенко
вибирав напевно тииждень собі додому драбину, довго не міг визначитись з моделлю, менеджер порадив ось цю, оскільки вона в складеному вигляді компактна, а в роботі можна налаштувати під себе..дуже вдячний за пораду
Борис
купуємо вже другу лестніцу,  таку ж саму. фруктовий сад, з Елькоп легче діставати до гілок щоб обривати фрукти. Досить легка. 
Аркадий Мамчур
Три секции - это нормально. Можно пользоваться как одной так и тремя. Нормально, и лёгкая она.
Роман
покупали для пробы, для работ на большой высоте подходит идеально, можно не бояться. что лестница сложится под весом рабочего или упадет
Михаил Вишневский
Лестница хорошая. крепкая, каркас мощный, не прогибается. Рекомендую
Лидия Унишева
для складов подходит идеально, брали себе пару таких для пробы, очень довольны, уверенно стоит на земле, не скрипит ничего, не шатается, доставили бесплатно вообще по Киеву
Инесса
Не плохо, даже очень качественно сделана лестница. Высота большая, вес выдерживает. Почти не прогибается на верху. Просто слаживать  монтировать. Легкая в транспортировке.
Петровский Вадим
покупали себе для монтажных работ пару таких лестниц, при монтировании потолков то что надо, никаких проблем в работе, стремянка держит, не ломается
Сергій Форостян
Купили собі в садок 7 штук, правда не всі такі високі. Але я про те. що драбини ці хороші. Вони зроблені в Словаччині. Матеріал алюміній напевне бо легкі. 
Давид
покупали на стройку себе, очень удобно штукатурить, высота приличная и достать можно до всего
Едік
11 м. це круто, правда. Легка дуже, просто роскладається і просто складається. Важить всього 40 кг. переносити просто. Складається так, що в бус поміщається.

Трьохсекційна алюмінієва стрем'янка: безпечна робота на великій висоті

Драбина-стрем'янка на 3 секції є сучасним універсальним пристосуванням для висотних робіт. Завдяки надійному розсувному механізму, інструмент замінює відразу декілька моделей схожих виробів. Стрем'янка 3-х секційна широко використовується в побуті. Наприклад, для оздоблювальних робіт зовні і всередині будівлі. Також 3-х ступінчасті алюмінієві стрем'янка мають професійне призначення в будівництві (монтаж комунікацій, ремонт на висоті і ін.).

Купити ці практичні пристосування за вигідною ціною в Україні можна на e-ukrservice.com. Інтернет-магазин пропонує відмінний вибір моделей з різною кількістю сходинок. Клієнт зможе підібрати і купити відповідну стрем'янку 3-х секційну з потрібною довжиною в складеному і розкладеному вигляді. Доставка товару здійснюється в будь-який регіон країни популярними кур'єрськими службами.

Плюси драбини-стрем'янки на 3 секції

  • Надійність та безпечність. Всі моделі такого інструменту виготовляються з сучасного сплаву алюмінію з додатковим захисним покриттям. Надміцні розсувні механізми і посилені ребра жорсткості забезпечують додаткову безпеку для користувача. Стрем'янки 3-х секційні мають широкі ніжки знизу, які гарантують стійкість конструкції на різної поверхні.

  • Компактність и практичність. Одне з головних переваг таких пристосувань - наявність розсувного механізму на 3 секції. У складеному вигляді інструмент займає зовсім небагато місця. Це істотно полегшує його зберігання і транспортування на великі відстані.

  • Універсальність. Купити стрем'янку алюмінієву 3-х секційну вигідно, так як вона замінює відразу декілька пристроїв. У повністю розкладеному вигляді її можна використовувати як довгі сходи для роботи на даху або оздоблення фасаду. При залученні тільки двох секцій, інструмент замінює стандартну стрем'янку. А в повністю складеному вигляді це класична побутова сходи.

  • Доступна ціна. Існує кілька категорій таких пристосувань. Залежно від обраної моделі, може змінюватися і ціна. Наприклад, стандартна стрем'янка 3-х секційна на 7-10 сходинок буде відчутно дешевше, ніж професійний інструмент підвищеної міцності на 11-17 сходин.

Чи можна придбати в Україні стрем'янка алюмінієву 3-секційну з доставкою

Якщо ви хочете купити якісну драбину-стрем'янку на 3 секції з доставкою, звертайтеся в інтернет-магазин e-ukrservice.com. У нас можна замовити відповідну модель інструменту за вигідною ціною з будь-якого міста України. Вже на наступний день після подачі заявки, ми відправимо товар популярної поштовою службою. Уточнити вартість і терміни доставки можна у наших менеджерів по телефону.

 

Часті питання
На сайті Ви можете купити драбину-стрем'янку на три секції за допомогою послуги "Оплата частинами" від ПриватБанку і Монобанку, вибравши зручний для Вас термін від 2-х до 9-ти місяців.
Для придбання трехсекційної драбини-стрем'янки з додатковою знижкою, Вам необхідно зареєструватися на сайті і отримати промокод. Даний промокод Ви зможете використовувати при покупці БУДЬ-ЯКОГО товару на сайті Укрсервіс.
Найбільш затребуваною стрем'янкою на три секції є драбина ELKOP VHR Hobby 3x11 алюмінієва
ТОП 3 найнадійніших Драбина ELKOP VHR Profi 3x17 алюмінієва, 3 секції, 17 щаблів Драбина-стрем'янка ELKOP VHR Hobby 3x10, 3 секції, 10 щаблів Стрем'янка трисекційна ELKOP VHR Profi 3x16 алюмінієва на 16 щаблів.
Самим бюджетним варіантом трехсекційної стрем'янки в Укрсервіс є: ELKOP VHR Trend 3x6