1
3

Опис Відбійний молоток Bosch GSH 11 VC (0611336000)

Відбійний молоток Bosch GSH 11 VC- електричний будівельний інструмент для руйнування твердих матеріалів, як бетон, цегляна кладка і тд. Відбійний молоток працює за допомогою ударної сили, яка передається піке. в молотку Bosch GSH 11 VC використовується патрон стандарту SDS Max, який витримує важкі навантаження при тривалій роботі

призначення: часто використовується на будівельному майданчику або під час ремонтних робіт для руйнування цегляних стін, підлогового покриття, монолітних бетонних споруди, кам'яних кладок та інших демонтажних робіт.

Переваги відбійного молотка Bosch GSH 11 VC

Висока потужність інструменту

У відбійному молотку Bosch GSH 11 VCВстановлений потужний електродвигун на 1700 Вт. Це дозволяє при роботі видавати Удари з силою до 23 Дж, якої буде достатньо для руйнування монолітних бетонних і цегляних конструкцій.

Зручне управління

Електромолоток Bosch має вбудований регулятор кількості ударів з 6 режимами роботи від 900 до 1700 уд/хв. Тому у користувача є можливість налаштувати інструмент під конкретний матеріал. Під час роботи, завдяки електронному регулюванню Constant Speed, механізм сам підтримує кількість ударів, незалежно від навантаження. Також інструмент має вбудований дисплей для індикації про необхідну заміну щіток в двигуні

Професійна серія

Bosch GSH 11 VC Відноситься до інструментів Серії Heavy Duty, тому призначається для постійного використання в роботі. Конструкція електромолотка продумана до дрібниць, для зручності в роботі зубило можна встановлювати в 12 різних положеннях. Також, рукоятка у Bosch GSH 11 VCЄ поворотною, що додатково спрощує роботу в обмежених просторах.

Стандартна комплектація

  • Відбійний молоток Bosch GSH 11 VC
  • Додаткова дугоподібна рукоятка
  • Валіза
  • Мастило
  • Зубило пікоподібне 400 мм

Характеристики Відбійний молоток Bosch GSH 11 VC (0611336000)

Клас інструменту професійні
Живлення, В 220
Потужність, Вт 1700
Енергія удару, Дж 23.0
Тип патрона SDS Max
Розмір патрона, мм 18
Регулювання ударів так
Частота ударів, уд / хв 1700
Плавний пуск так
Рівень шуму, дБ 92
Вага інструменту, кг 11.4
Комплектація пластиковий кофр
Країна торгової марки Німеччина
Особливості

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

40 852 грн.
Виберіть размір!
Купити