Пірометри

Купити
Цілевказувач: одноточковий
Діапазон вимірюваної температури, С: -38..+365
Показник візирування: 12
Точність вимірювань, С: 2.5
Робоча температура, С: 0..+50
Живлення приладу: 2xAAA
Немає в наявності Арт: bz2179

1 782 грн.

Купити
Цілевказувач: багатоточковий круговий
Діапазон вимірюваної температури, С: -38..+365
Показник візирування: 12
Точність вимірювань, С: 2.5
Робоча температура, С: 0..+50
Живлення приладу: 2xAAA
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Пірометри: призначення і різновиди приладу

Пірометр — це прилад, який дозволяє точно визначити температуру об'єкта безконтактним методом. Виконувати обчислення можна на відстані кількох метрів. Область застосування пристрою досить широка. Крім професійних моделей, які застосовують у промисловості, енергетичній індустрії та медичній галузі, можна зустріти побутові пірометри. Найчастіше побутові пристрої використовують при закупівлі і зберіганні продуктів у харчовій промисловості.

Принцип дії пірометра та його види

Стандартно прилад має вигляд пістолета, на корпусі якого розташований невеликий рідкокристалічний екран. На дисплей виводиться точне цифрове показання вимірювань температури. Пристрій здатен виміряти температуру об'єкта в діапазоні від -50° до +3000°.

Залежно від способу роботи прилади класифікуються на:

  • Інфрачервоні. Відмінною рисою моделі є наявність лазерного покажчика, який забезпечує точне наведення на предмет вимірювання. Теплове випромінювання від нагрітого об'єкта фіксується чутливим елементом приладу, з'єднаним з термопарою. Купити інфрачервоний пірометр можна з діапазоном вимірюваної температури від -38 до +365 градусів.
  • Оптичні. Прилад працює в діапазонах спектру видимого світла і інфрачервоних невидимих променів. Цей різновид пристрою визначає температуру по візуально спостережуваному кольору нитки розжарювання. Вимірювання температури відбувається в діапазоні від -50 °C до +550 °C.

Також пірометри поділяються залежно від способу переміщення на переносні і стаціонарні. Перші відносяться до мобільних моделей, які легко транспортувати між об'єктами. Дозволяють визначати температуру об'єктів розміром від 5 мм. Стаціонарні прилади призначені для постійного контролю процесів виробництва з виготовлення металів або пластику.

Як вибрати пірометр

Для того, щоб купити оптимальний пірометр для побутових або професійних потреб, необхідно:

  • Визначитися з якими об'єктами буде контактувати прилад та їх діапазон температури.
  • Враховувати відстань вимірювань. Наприклад, якщо треба визначити температуру малих об'єктів на великих відстанях. слід вибирати інфрачервоні термометри з високим коефіцієнтом чутливості.

Від правильно визначених параметрів об’єкта залежить точність вимірювань.

Де купити пірометр в Україні

У ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент високоточних і довговічних приладів для вимірювання температури від відомих брендів Bosch, LASERLINER. Ціна електричних або інфрачервоних пірометрів залежить від технічних характеристик певної моделі.