Міні АЗС або ємності для палива

Сучасний світ з кожним днем ​​стає все досконалішим, а звичайні речі все зручніше і ефективніше. Взяти, наприклад, таку просту операцію як заправка або дозаправка фермером свого транспортного засобу. Ви скажіть, а що тут такого незвичайного. Вирушаючи на роботу, звичайний фермер бере з собою всі необхідні аксесуари, включаючи паливо в каністрах, зберігаючи їх при цьому в тих же каністрах або пластикових ємностях. Без палива, нікуди, правда? Якщо звичайно ваш трактор не є суперкаром, які працюють на акумуляторі або від сонячної батареї. Майбутнє, безсумнівно, за такого роду технікою, але на сьогоднішній день для роботи трактора необхідно паливо.

Будь-фермер (і не тільки фермер), у своїй повсякденній практиці стикається з проблемою місця і способу зберігання палива. Найчастіше для зберігання палива використовується як уже зазначено вище каністри, а в останні часи ємності із пластику, які більш відомі нам як еврокуби.

Сам процес заправки найчастіше обмежується наявністю каністри, відра, лійки або шланга.

Широко поширені пластикові бочки для зберігання і транспортування не придатні для цих цілей, так як матеріал, з якого їх роблять, розрахований на контакт з водою, але ніяк не з дизельним паливом або бензином. Використання цих ємностей, за рахунок того що паливо вступає з матеріалом в хімічну реакцію, впливає на якість самого палива. Далі, використання неякісного палива тягне за собою вихід з ладу паливної системи транспортного засобу. Форсунки забиваються, мотор працює з перебоями, техніка глухне. Наявність дорогого ремонту в даному випадку гарантовано. Для деякої сільськогосподарської техніки, ціна на ремонтні деталі досягає сотень тисяч гривень.

Звичайні ємності не придатні для використання в зимовий час, а в спеку їх використання просто небезпечно.

Напевно у вас виникає закономірне питання про те, яким способом зберігати паливо або його доставляти, коли наявний обсяг, що не настільки великий, щоб мати власний бензовоз, простий каністри недостатньо, а єврокуб для цих цілей не придатний.

Кілька місяців тому, на ринку України з'явилися ємності італійської компанії ТМ Emiliana Serbatoi, які спеціально створені для зберігання і транспортування палива. Більш того, ці ємності для палива виконують функцію не тільки як ємність для зберігання, а також як міні АЗС для заправки будь-якої техніки.

На відміну звичайних пластикових бочок, які більше підходять для зберігання і транспортування води, міні АЗС Emiliana Serbatoi спеціально виготовлені для зберігання і транспортування палива. Пройшли випробування в країнах Євросоюзу і мають відповідні сертифікати відповідності в т. Ч з безпеки. У Європі до питань екології та безпеки людини дуже високі вимоги.

При використанні таких міні АЗС, паливо ніяким чином не вступає в хімічну реакцію з матеріалом ємності, що в свою чергу не впливає на зниження якісних параметрів самих ПММ. Ємність має захисні властивості від впливу прямих сонячних променів.

Ємності для палива ТМ Emiliana Serbatoi є за своєю суттю тими ж заправними колонками з тією різницею, що ці ємності для палива з наявністю заправної системи являють собою одне ціле і відрізняються розміром, потужністю. Для кожного виду палива своя ємність, ніж не стандартна АЗС.

Ручна міні АЗС (рис 1) складається з пластикової ємності і заправної системи. Заправна система складається з пістолета для заправки, шланга для подачі палива, лічильника палива, електричного або механічного насосів. Може бути укомплектована фільтром для очищення палива.

Емкости для топлива

Мал. 1 Ручні електричні і механічні міні АЗС на колесах

З малюнка 1 досить чітко видно як влаштовані ручні міні АЗС. Перша ємність зліва оснащена заправної системою з ручним способом заправки. В даному випадку ємність оснащена ручним роторним насосом, який виготовлений з алюмінію. Дві наступні оснащені електричним насосом для здійснення заправки.

Електричний насос працює шляхом приєднання його до клем акумулятора або ж від батарейок.

Ручні міні АЗС мають сучасний дизайн, зручну ручку. Як видно з малюнка, ребра жорсткості згладжені. Ємність виготовлена ​​за способом лиття, за рахунок чого відсутні шви. Лиття і відсутність швів підвищують міцність ємності. Колеса широкі і також литі, завдяки чому, ємність легко переміщати по будь-якій поверхні.

Асортиментний ряд цього типу міні АЗС на колесах відрізняється місткістю і потужністю насоса. Існують моделі на 55 і 110 л. Ємності не універсальні по використанню палива, окремо існують для дизеля, бензину і масла.

Швидкість заправки для електричних міні АЗС становить 40 л / м з потужністю 12 або 24В.

Довжина заправного шланга від 3 м, довжина кабелю для під'єднання до клем в межах 4 м.

Моделі зазначених вище міні АЗС, отримали широке застосування при побутовому професійному використанні. На професійному рівні отримали позитивні відгуки від фермерських господарств.

Ємності з ручним роторним насосом застосовують, так само як і міні АЗС з електричним насосом. Процес ручної заправки досить простий і не становить особливих зусиль для людини.

Міні АЗС з ручним насосом зручно застосовувати там, де немає можливості підключити провідник акумулятора. Наприклад, в лісі при використанні бензопил.

Міні АЗС досить легкі. Наприклад міні АЗС ємністю 55 л важить 9 кг для бензину і 8 для дизеля, а ємність на 110 л 13 і 12 кг відповідно.

Міні АЗС підвищеної ємності (рис 2) призначена для промислового використання. Пластикові міні АЗС даної моделі призначені

Емоксть для топлива Емилиана Сербатои

для транспортування за допомогою використання пересувних засобів. На пересувну платформу переміщаються за допомогою навантажувача. Це надійні і зручні міні заправні комплексами, які добре зарекомендували себе в фермерських господарствах та підприємствах інших галузей. Застосовують їх там, де це необхідно або там де немає можливості і не доцільно використовувати бензовоз. Наприклад, для дозаправки комбайна або трактора в полі, вантажівки в кар'єрі або навантажувача на складі.

Міні АЗС даної модифікації мають різну ємність і розраховані на 220, 330, 440 і більше літрів. За типом використовуваного палива можуть бути для дизеля, бензину і масла.

Рис.2 Ємності міні АЗС для транспортування (синій в комплектації з додатковим зовнішнім баком).

Ці моделі ємностей міні АЗС спеціально розроблені для транспортування. Товщина стін становить 5 мм, діаметр алюмінієвих зливних трубок 2 ". На малюнку 2. видно спеціальні отвори знизу для використання навантажувача, а наявність западин по боках дозволяє переміщати їх за допомогою крана або маніпулятора. Вага порожній ємності з заправним комплектом коливається від 24 до 45 кг в залежності від комплектації. Для переміщення порожніх ємностей вручну є спеціальні ручки і виїмки.

Стандартна комплектація такого роду міні АЗС передбачає наявність заправної системи, що складається з заправного пістолета, шланга, дроти для клем, електричного або ручного роторного насоса. За потреби можна укомплектувати додатковим фільтром очищення палива, лічильником обліку палива і іншими допоміжними і захисними аксесуарами.

Використання міні АЗС ТМ Emiliana Serbatoi - це, перш за все, безпечно для людини і безпечно для будь-якого двигуна. Це зручно з одного боку і економічно з іншого.

Офіційним представником компанії Emiliana Serbatoi в Україні є Торговий дім «Укрсервіс» (https://e-ukrservice.com/).

08.11.2016 11:08:41
0
1793

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Види домкратів для автомобілів

Види домкратів для автомобілів

Домкрат - надійне обладнання для автомобіля Домкрат – вид обладнання, призначений для підйому вантажів. Він необхідний в момент спуску колеса - завдяки пристрою можна здійснити його заміну. Стандартна вантажопідйомність домкрата - 5-10 тонн. Це дозволяє швидко підняти авто і поставити «запаску». Для того щоб визначитися, який домкрат краще для легкового автомобіля..

14.06.2019
0
1215