Види домкратів для автомобілів

Домкрат - надійне обладнання для автомобіля

Домкрат – вид обладнання, призначений для підйому вантажів. Він необхідний в момент спуску колеса - завдяки пристрою можна здійснити його заміну. Стандартна вантажопідйомність домкрата - 5-10 тонн. Це дозволяє швидко підняти авто і поставити «запаску».

Для того щоб визначитися, який домкрат краще для легкового автомобіля, варто врахувати такі особливості:

  • тип підхоплення;
  • стійкість опорної площадки;
  • максимальна висота підйому і мінімальний робочий хід;
  • зусилля, яке потрібно прикласти.

Також рекомендується звернути увагу на універсальність - вироби можуть призначатися для конкретних машин або будь-якого авто.

Тип накачування: гідравлічний або пневматичний

Перед тим як вибрати домкрат для автомобіля, необхідно з'ясувати особливості застосування. Устаткування гідравлічного типу працює на спеціальній рідині. Залежно від різновиду приводу воно розділяється на електричні і ручні моделі, які досить часто застосовуються в СТО, використовуються для обслуговування вантажних авто. Принцип функціонування простий - при русі поршня сила передається на насос.

Потрібно виділити такі ключові характеристики гідравлічного домкрата:

  • невеликий розмір в поєднанні з високим ККД;
  • можливість піднімати велику масу;
  • відсутність необхідності в прикладанні зусиль.

Моделі другого типу виконуються у вигляді «подушки», яку користувач накачує стисненим повітрям, під впливом чого машина піднімається. У порівнянні з іншими різновидами такі вироби практично не вимагають зусиль при застосуванні. Часто використовуються при евакуації транспорту, який застряг в болоті, бруду.

Будова домкрата: підкатною або телескопічний

Моделі підкатного типу - одні з найбільш затребуваних як у професійних майстрів, так і у власників машин. Вони оснащені коліщатками, що забезпечують легке і зручне переміщення. Устаткування має досить велику вагу, відрізняється підвищеною стійкістю. Для ефективної роботи оптимальною буде рівна поверхня. Ціни подкатних автомобільних домкратів різні - відмінності полягають у функціональності і компанії-виробника.

Телескопічні домкрати здатні піднімати авто вище, ніж інші. Як штока в їх конструкції використовують поршень, який висувається в залежності від того, яка висота потрібна механіку.

Де купити телескопічний домкрат з гарантією і за вигідною ціною в Україні?

У ТД «Укрсервіс» зібрано безліч різновидів техніки, обладнання для проведення будівельних, ремонтних робіт, обслуговування машин і механізмів. Саме тут можна придбати оптимальний варіант для вирішення будь-яких завдань.

В асортименті представлені домкрати різних торгових марок, найбільш відомою з яких є MIOL. З вибором завжди допоможуть кваліфіковані менеджери. Вони підкажуть, як підібрати і скільки коштує автомобільний домкрат.

 

14.06.2019 10:52:48
0
1215

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Пуско-зарядний або зарядний пристрій: що вибрати?

Пуско-зарядний або зарядний пристрій: що вибрати?

Штовхаємо або підключаємо і заводимо. Зима. Мороз і сніг. Машину важко або взагалі неможливо завести, особливо вранці, коли треба швидко дістатися на роботу чи завести дитину в школу. В цей час доби і року часто можна спостерігати картину як кілька чоловіків штовхаю автомобіль. Думаю, що ця сцена знайома багатьом. Чому це відбувається і як з цим боротися, спробую розібратися з цим в цій стат..

27.10.2016
0
4068
Міні АЗС або ємності для палива

Міні АЗС або ємності для палива

Сучасний світ з кожним днем ​​стає все досконалішим, а звичайні речі все зручніше і ефективніше. Взяти, наприклад, таку просту операцію як заправка або дозаправка фермером свого транспортного засобу. Ви скажіть, а що тут такого незвичайного. Вирушаючи на роботу, звичайний фермер бере з собою всі необхідні аксесуари, включаючи паливо в каністрах, зберігаючи їх при цьому в тих же каністрах або пласт..

08.11.2016
0
1794
Як правильно заряджати автомобільний акумулятор

Як правильно заряджати автомобільний акумулятор

Як дізнатися, коли розрядився автомобільний акумулятор? У більшості випадків, коли автомобіль не заводиться, вина цьому - низький рівня заряду акумулятора. Як же визначити, розрядився акумулятор в машині або причина все ж в іншому? Все дуже просто: 1. Більшість акумуляторів нового покоління оснащені індикаторами рівня заряду, який сигналізує про низький рівень заряду. Найчастіше це..

12.11.2018
0
3484
День водія - що подарувати?

День водія - що подарувати?

  День автомобіліста вважається професійним святом, але до нього вже відносяться і прості власники автомобілів, чия професія ніяк не пов'язана з водінням машини. Тому цей день може стати прекрасним приводом, щоб привітати близьких і порадувати їх несподіваним подарунком. Що купити на подарунок автомобілісту? Для багатьох автомобілістів машина - це не просто засіб пересування, а ї..

31.01.2020
0
935