Електролобзик: основні правила використання

Електролобзик - важливий інструмент для дому та роботи

У будівництві та ремонті існує окрема категорія інструментів, призначена для розпилювання різних матеріалів. Яскравим представником цієї лінійки є електричний лобзик. Він являє собою пильне полотно, взято в міцний ергономічний корпус зі зручною ручкою. Таким пристроєм можна обробити не тільки дерево, але також пластик, метал, кахель і інші тверді породи.

Пилка електролобзика повинна відповідати розрізуваному матеріалу

При роботі з електролобзиком дуже важливо враховувати його призначення і функціональні особливості. Якщо ви будете знати, які пилки призначені для конкретних поверхонь, ви завжди зможете визначити, який електролобзик краще впоратися з подібним завданням.

Різновиди пилок:

  • Стандартні (призначені для прямолінійного пиляння деревини);
  • З дрібними зубами (для різання металів);
  • Пилки без зубів (для кахлю, кераміки);
  • Для фігурного різання.

Пам'ятайте, що від правильного вибору ріжучого полотна залежить ефективність пиляння електролобзиком і результат всього робочого процесу.

Дотримуйтеся техніки безпеки

Незалежно від того, який електролобзик обраний, при роботі з ним необхідно чітко дотримуватися правил експлуатації і запобіжні заходи. Важливо ознайомитися з інструкцією пристрою, а також використовувати засоби індивідуального захисту (спецодяг, окуляри, респіратор). Перед тим, як покласти інструмент куди-небудь, його необхідно зупинити. При цьому, гальмування пилки затискачем категорично заборонено.

Матеріал для пиляння повинен бути добре зафіксований. Його, ні в якому разі, не можна тримати в руках. Також необхідно контролювати зусилля, що докладаються і не перевантажувати пристрій.

Забороняється робота з несправним або пошкодженим інструментом.

Чистка та зберігання інструменту після роботи

Для того, щоб максимально продовжити термін експлуатації електричного лобзика, за ним потрібно доглядати. Технічне обслуговування інструменту не складає особливих труднощів і займає лічені хвилини. Після закінчення робочого процесу поверхню лобзика необхідно очистити від пилу і тирси. Також варто періодично проводити мастило напрямних роликів.

Зберігати пристрій слід в спеціально відведеному для цього місці. Воно повинно бути сухим, і добре провітрюваним. В ідеалі краще придбати спеціальний кейс для зберігання і транспортування. Це дозволить уникнути механічних пошкоджень і істотно продовжить термін експлуатації.

Купити електролобзик для будинку або майстерні з гарантією від виробника

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує вам відмінний вибір якісних електроінструментів оригінального виробництва світових лідерів будівельного ринку. На сайті компанії можна вигідно купити електричні лобзики MetaboBoschDeWALTMakitaPhiolentСталь за цінами від виробників, з гарантією і всіма необхідними сертифікатами.

27.07.2018 09:20:30
0
1019

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як вибрати пильні полотна для електричного лобзика: маркування

Як вибрати пильні полотна для електричного лобзика: маркування

Електролобзик - електричний інструмент для акуратного розпилу ламінату, фанери, м'якого металу та інших будівельних матеріалів. Завдяки невеликим розмірам і маневреності, даний інструмент часто використовується для фігурного різання під час виготовлення меблів і різних предметів декоративного призначення. Крім двигуна, одним з основних елементів робочого механізму є пильне полотно (пилка)..

30.03.2020
0
2167