Як вибрати термофен?

Термофен – пристрій, який необхідний професійному будівельнику і є незамінним в побуті. Без нього не впоратися тим, хто затіяв глобальний або навіть невеликий ремонт. Щоб з'ясувати, який технічний фен краще купити, потрібно знати особливості його конструкції, основні функції, правила використання.

Для чого потрібен термофен

Для чого потрібен термофен?

Технічний фен – спеціальний прилад, що дозволяє здійснювати точковий нагрів поверхонь, пайку, сушку, різання різних будівельних матеріалів, а також їх зварювання. На ціну технічного фена безпосередньо впливають тип його конструкції, основні функції. Пристрій застосовується для:

 1. установки натяжних стель;
 2. видалення старих лакофарбових покриттів;
 3. зняття лінолеуму, ковроліну;
 4. розморожування холодильників, водостічних труб;
 5. сушки різних пофарбованих поверхонь, гіпсу;
 6. художнього випалювання;
 7. чистки різних поверхонь, їх дезінфекції;
 8. реставрації старих меблів тощо.

Крім того, доцільно купити промисловий фен з регулюванням температури в автомайстерню. З його допомогою часто виконують від'єднання підвіски, обігрівання автомобільних замків, вирівнювання здутостей.

Конструкція термофена

Конструкція

Термофени можуть мати різне виконання, але конструкція приладів приблизно однакова. Елементами технічного фена є:

 • Корпус. Виготовляється найчастіше з високоміцного пластика.
 • Спіраль. Здатна нагрівати повітря від 600 градусів.
 • Сопло. Виготовляється з жаростійким металу. Його функція – створення гарячого повітряного потоку, його переміщення.
 • Вентилятор з вбудованим електричним двигуном. Спрямовує гаряче повітря до сопла
 • Терморегулятор

Найбільш популярними є термофен прямий і пістолетної конструкції. Сфера застосування останніх – ремонтно-будівельна, а прямі термофен доцільно купувати для пайки та демонтажу мікросхем.

Термофени - продуктивність

Продуктивність

Продуктивність термофена – об `єм гарячого повітря в літрах, який пристрій здатний видавати за 1 хвилину. Саме цей показник зазвичай впливає на ціну термовоздуходувки. Чим більша продуктивність і максимальна температура пристрою, тим потужнішою вона є.

У середніх по класу термовоздуходувок продуктивність становить 400-650 л повітря. Цього цілком достатньо, щоб застосовувати пристрій в домашніх умовах або автомайстернях. Якщо ж потрібно купити більш потужний технічний фен, варто вивчити характеристики моделей продуктивністю від 700 л / хв. Потрібно пам'ятати, що більш потужні термофен навантажують електромережу, є важкими і часто дорогими.

Температурний режим термофена

Температурний режим, регулювання температури

Опція регулювання температури передбачена не у всіх моделях. Перед тим як вибрати термовоздуходувки, варто дізнатися, чи має вона опцію регулювання терморежимів. Ця функція дозволяє виставляти потрібну температуру з кроком 1 градус. Діапазон часто становить 50-660 градусів.

Наявність такої опції дозволяє:

 1. підтримувати потрібну температуру;
 2. виключити ймовірність перегрівання;
 3. розширити функціональність пристрою.

Якщо потрібне виконання одного завдання, то опція регулювання температури необов'язкова. Такий промисловий фен можна купити досить дешево. Виконання безлічі завдань вимагає застосування техніки з можливістю налаштування температурного режиму.

ТД «Укрсервіс» – купити технічний фен в Україні

Інтернет-магазин ТД «Укрсервіс» – те місце, де можна купити будівельний фен будь-якого типу. Тут пропонується широкий асортимент термовоздуходувок від відомих виробників: BoschPhiolentMetaboSteinel.

Порівняти ціни на термофени

12.06.2020 11:37:45
0
899

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Термофен: принцип роботи і сфера застосування

Термофен: принцип роботи і сфера застосування

Термофен - інструмент для сушки і пайки Промисловий електрофен – дуже поширений будівельний інструмент, який зовні схожий на косметичний аналог, проте по температурі і потужності нітрохи не поступається паяльній лампі. Його конструкція проста і зручна, а різні насадки дозволяють з легкістю впоратися з безліччю завдань в будівництві, ремонті та в побуті. Для чого пот..

22.02.2019
0
1549
Кращі свердлильні верстати - рейтинг 2020 року

Кращі свердлильні верстати - рейтинг 2020 року

Для того, щоб просвердлити отвір, прийнято використовувати дриль. І, незважаючи на те, що цей інструмент може відрізнятися високою потужністю, не у всіх ситуаціях його використання доцільне. Свердлильний верстат – вибираємо правильно Свердлильний верстат — пристрій, який використовується для свердління глухих або суцільних отворів. Від звичайної дрилі він відрізняється, ..

22.05.2020
0
1399
Які електроінструменти можуть знадобитися для ремонту квартири?

Які електроінструменти можуть знадобитися для ремонту квартири?

Якщо ви збираєтеся проводити якісь ремонтно-будівельні роботи, вам необхідно спочатку оцінити їх фронт, все спланувати і купити електроінструмент для ремонту квартири. Головне — підготовка Ремонт квартири — справа не з простих, навіть якщо наймати робітників. А вже якщо займатися цим самостійно, то і поготів. Купити болгарку для будинку, перфоратор за доступною ціною, визначити, ..

01.06.2020
0
1097
Перфоратор: призначення, види і режими роботи

Перфоратор: призначення, види і режими роботи

Перфоратор – це ручний інструмент ударного типу, без якого не обходяться ремонтно-будівельні та оздоблювальні роботи. Головною особливістю приладу є те, що він ефективно працює як з крихкими, так і з міцними матеріалами, такими як бетон, цегла, штучний і натуральний камінь. Перш ніж купити перфоратор, слід розібратися в його ключових особливостях для того, щоб він став дійсно корис..

23.10.2020
0
2623