ТОП-6 порад, як правильно вибрати торцювальну пилку

Пила торцювальна - потрібний інструмент для дому або майстерні

Торцівка – дуже поширений будівельний інструмент, який знаходить широке застосування не тільки в столярній справі, але також при виконанні багатьох інших монтажних та оздоблювальних робіт. Вона дозволяє з легкістю виконати рівний прямий зріз по дереву, металу, пластику, алюмінієвого профілю і т.д.

Залежно від характеристик даний інструмент має величезну кількість модифікацій, в зв'язку з чим, недосвідченим користувачам деколи складно визначитися, яку торцювальні пилку вибрати. Експерти інтернет магазину ТД Укрсервіс підготували корисну добірку рад, яка прийде на допомогу в таких випадках

Що можна різати торцювання пилкою

Функціонал пристрою виходить за рамки прямолінійного різання дощок. З його допомогою можна обробляти:

  • Плінтуса;
  • Вагонку;
  • Багети;
  • Алюмінієвий профіль;
  • Ламінат;
  • Металеві конструкції;
  • Профільні труби

Інструменту під силу матеріал будь-якої щільності і жорсткості. Головне - правильно підібрати пильний диск.

Які навантаження повинна витримувати пила торцювальна

Залежно від потужності торцювання бувають професійними та побутовими. Недорога пила торцювання здатна з легкістю виконувати нескладні однотипні завдання. Тому вона стане незамінним помічником у домашньому господарстві. Для виконання більш серйозних завдань краще звернути увагу на потужні виробничі моделі, які витримують високі щоденні навантаження.

Ширина і глибина пропила

Ці два основних параметри визначаються діаметром пильного кола. Саме від них залежить можливість працювати з заготовками різної товщини і габаритів. Ширина пропила також впливає на тривалість і результативність роботи. Тому, перед тим, як вибрати торцювальні пилку для будинку, важливо звернути увагу на діаметр дисків, з якими вона сумісна.

Точність різу пили торцювальної

Якість лінії зрізу і чистота розпилу залежать від точності торцювання. Саме цей критерій багато в чому визначає те, скільки коштує пила торцювання. Хороший інструмент дозволяє отримати ідеально рівне місце різу. Він не пошкоджує фарбу і поверхню заготовки, працює продуктивно, але при цьому дуже акуратно.

Наявність стружковідсмоктувача

Раз ми вже згадали про чистоту робочого процесу, варто відзначити таку важливу частину торцювання, як стружкоотсос. Він розташовується безпосередньо біля місця пропила і призначений для збору тирси і пилу. Це корисне пристосування підвищує безпеку роботи, робить її більш комфортною для майстра.

Положення пили торцювальної

Якщо робота під кутом - це базова комплектація торцовок, то нахил диска - це вже додаткова опція, яка підтримується не всіма моделями. Наявність цих функцій істотно розширює можливості майстра, дозволяючи робити найрізноманітніші зрізи.

Купити торцювальну пилку по дереву або металу

ТД Укрсервіс пропонує вам вигідно придбати кращі торцювальні пили по дереву від провідних світових виробників Metabo, Bosch, Makita та ін. Компанія є офіційним дилером цих торговельних марок, тому завжди готова запропонувати найвигідніші умови покупки.

19.10.2018 13:11:53
0
1089

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як працює свердлильний верстат і для чого він потрібен?

Як працює свердлильний верстат і для чого він потрібен?

Коли виникає потреба просвердлити отвори в деталях з різних матеріалів, використовують свердлильный верстат. Це пристрій відноситься до групи металорізальних інструментів, які застосовують з метою отримання наскрізних або глухих отворів. Також воно підходить для розточування отворів, нарізування внутрішньої різьби, зенкування. Свердлильний верстат: що це? Основною відмінн..

27.09.2019
0
1790