Генератори Fogo: огляд асортименту

Електричний генератор – пристрій, який здатен перетворювати неелектричні види енергії в електричну. Їх використовують в приміщеннях без підключення до електромережі або під час тимчасового відключення електрики.

Fogo - виробник обладнання для електроживлення з європейським ім'ям

Польський бренд відомий всьому світу завдяки якісному виробництву пристроїв для постачання електроенергією. При виготовленні використовуються тільки надійні комплектуючі. Перед запуском продажів кожен виріб проходить ретельну перевірку на працездатність. ТД «Укрсервіс» є єдиним офіційним сертифікованим імпортером марки в Україні.

Вид палива, що використовується

Бренд Fogo випускає як дизельні, так і бензинові варіанти. Для того, щоб розібратися, який генератор з двох краще вибрати, необхідно розібратися в їх відмінностях:

  • Бензинові генератори ФОГО підходять для застосування в умовах постійних збоїв електромережі. Він виробляє електрику за будь-яких погодних умов і не боїться перепадів напруги. При частій і безперервній експлуатації потужність бензинового генератора знижується, і він може вийти з ладу.
  • Дизельні генератори підходять для довгого і безперервного використання. Забезпечують електроенергією до 10 кВт. Вони відрізняються помірною витратою потужності, тому їх часто використовують як генератор для приватного будинку - ціна швидко окупиться економією фінансів за оплату електроенергії.

Так як даний вид обладнання постійно використовується на будівництвах, то виникає частий питання: який генератор підходить для зварювального інвертора. У зв'язку з тим, що инверторная зварювання пов'язана з постійними стрибками напруги, то перший тип здатний забезпечити більш стабільну дугу.

Кількість фаз у приладів від Fogo

Щоб вибрати хороший генератор, який максимально ефективно виконає своє призначення, необхідно враховувати кількість фаз. У каталозі можна знайти одно- і трифазні варіанти. Прилади на одну фазу - часті домашні помічники, а на три фази застосовуються як в промислових цілях, так і для котеджів.

Найбільшою номінальною потужністю 16,5 кВт на 1 фазу відрізняється виріб Fogo FV1701 RTE, а на 3 - пристрій FH9220 W, розраховане на 6,24 кВт.

Тип запуску

Моделі комплектуються ручним запуском і електростартером. Переваги першого:

  1. низька вартість;
  2. компактні розміри;
  3. простота обслуговування.

Електростартер працює за рахунок енергії накопиченої в батареї. Його плюси:

  1. простий запуск в будь-яку пору року;
  2. не вимагає особливих навичок оператора.

Практично всі моделі з електростартером оснащені системою ручного запуску.

Зварювальні генератори зі зварювальним модулем

Компанія випускає серію обладнання, яке може працювати в режимі зварювального апарату і генератора змінного струму. Лінійка включає моделі Fogo FH8220 W і FH9220 W потужністю на 5,2 і 6,2 кВт.

ТД «Укрсервіс» - надійний дилер відомих виробників

Компанія пропонує купити зварювальні генератори бензинові і дизельні. Вся продукція сертифікована. На питання про те, скільки коштує новий генератор, дадуть відповідь менеджери-фахівці.

 

21.10.2019 10:12:14
0
925

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

ТОП-8 порад, як правильно запустити бензиновий генератор

ТОП-8 порад, як правильно запустити бензиновий генератор

Бензиновий генератор - незамінний помічник для будинку або дачі У нашому сучасному світі дуже важко уявити життя без електрики. Побутова техніка, освітлення, обладнання, інструменти - все це працює від електричної мережі. Але бувають непередбачувані ситуації, в яких немає доступу до електромережі. Придбання бензинового генератора – відмінне рішення проблем з перебоями елек..

25.09.2018
1
3722
Рейтинг Топ 5 кращих бензинових генераторів для будинку

Рейтинг Топ 5 кращих бензинових генераторів для будинку

  У наш час люди стали дуже залежні від електрики. Практично вся побутова техніка, значна частина громадського транспорту, різне обладнання - все це працює від електромережі. Коли ж напруга пропадає, постає питання - як бути далі? Адже, без електрики ми як без рук. Одним з найбільш оптимальних рішень цієї проблеми є електрогенератор. Залежно від виду палива, генератори діляться на бензи..

27.10.2018
0
7686
Тракторні генератори Agrovolt - обладнання для електропостачання

Тракторні генератори Agrovolt - обладнання для електропостачання

Сфера застосування Навісний генератор на трактор використовується в різних галузях сільського господарства, тваринництва. За допомогою цього пристрою машину електроенергією. При відсутності енергії його підключають до доїльних апаратів, тракторів, іншого обладнання. Також пристрої застосовують на будівництвах для зварювальних апаратів. Робота тракторного генератора відбувається без включен..

16.08.2019
0
1366
Перший запуск генератора

Перший запуск генератора

Як правильно підготувати генератор до роботи “з коробки”. Запуск будь-якого генератора необхідно завжди виконувати без підключеного навантаження. После того как генератор начал работать равномерно на холостых оборотах, подключаем нагрузку. Послідовність дій при першому пуску: Відкриваємо коробку, дістаємо генератор. В першу чергу, заливаємо мастило до необхідного рівня..

06.10.2022
1
7719