Тракторні генератори Agrovolt - обладнання для електропостачання

Сфера застосування

Навісний генератор на трактор використовується в різних галузях сільського господарства, тваринництва. За допомогою цього пристрою машину електроенергією. При відсутності енергії його підключають до доїльних апаратів, тракторів, іншого обладнання. Також пристрої застосовують на будівництвах для зварювальних апаратів. Робота тракторного генератора відбувається без включення в мережу, завдяки чому механізми можуть функціонувати «в полі».

Виробництвом устаткування Agrovolt займається Fogo - компанія, що працює з 1993 року, спеціалізується на виготовленні приладів для електропостачання. Продукція європейського зразка має сертифікат ISO 9001: 2008, що підтверджує її якість, безпеку. Виробляється на сучасних польських заводах. Вибрати навісний генератор для машин будь-якого типу не важко.

Принцип роботи тракторного генератора

Устаткування підключається до валу відбору потужності, встановленому на кожен трактор. Генерування електроенергії здійснюється при обертанні вала. Пристрій тракторного генератора не передбачає установку власного двигуна - функціонування забезпечує мотор самого трактора.

Agrovolt від Fogo відрізняється наступними перевагами в порівнянні з дизельними моделями:

  • малу вагу і невеликі розміри, чому сприяє відсутність двигуна, вузлів;
  • легкість обслуговування - необхідно контролювати тільки рівень масла в редукторі;
  • мобільність - немає необхідності в мережевому підключенні;
  • тривалий термін експлуатації.

Ціна тракторного генератора в 2-3 рази нижче вартості моделей, оснащених дизельними моторами.

Важливі технічні характеристики

При виборі продукції, що оптимально відповідає потребам користувача, необхідно враховувати наступні параметри:

  • максимальний, номінальний рівні потужності тракторного генератора;
  • число фаз (одна або три);
  • найбільший і найменший показники струму на кожній фазі;
  • особливості трактора, куди буде підключена модель: частота обертання ВВП, його потужність.

Також варто звертати увагу на додаткові особливості: захист від залишкового струму, автоматичне відключення при зниженні напруги, наявність 2-полюсного вимикача. Моделі Agrovolt від виробника Fogo можуть оснащуватися зручними панелями, що відображають важливу інформацію про функціонування приладу (напруга, сила струму, частота).

ТД «Укрсервіс» - офіційний імпортер навісних генераторів

Інтернет-магазин ТД «Укрсервіс» ‒ місце, де можна недорого купити тракторні генератори Agrovolt від виробника Fogo високої якості. Асортимент містить безліч товарів, що відрізняються показниками роботи, характеристиками. Каталог постійно поповнюється новими позиціями.

Поставки проходять прямо від компанії-виробника, що забезпечує додаткову економію коштів. З'ясувати відповіді на питання про функціонування обладнання можна у менеджерів-фахівців з багаторічним досвідом.

 

16.08.2019 10:23:07
0
1366

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

ТОП-8 порад, як правильно запустити бензиновий генератор

ТОП-8 порад, як правильно запустити бензиновий генератор

Бензиновий генератор - незамінний помічник для будинку або дачі У нашому сучасному світі дуже важко уявити життя без електрики. Побутова техніка, освітлення, обладнання, інструменти - все це працює від електричної мережі. Але бувають непередбачувані ситуації, в яких немає доступу до електромережі. Придбання бензинового генератора – відмінне рішення проблем з перебоями елек..

25.09.2018
1
3722
Рейтинг Топ 5 кращих бензинових генераторів для будинку

Рейтинг Топ 5 кращих бензинових генераторів для будинку

  У наш час люди стали дуже залежні від електрики. Практично вся побутова техніка, значна частина громадського транспорту, різне обладнання - все це працює від електромережі. Коли ж напруга пропадає, постає питання - як бути далі? Адже, без електрики ми як без рук. Одним з найбільш оптимальних рішень цієї проблеми є електрогенератор. Залежно від виду палива, генератори діляться на бензи..

27.10.2018
0
7686
Що таке дизельний генератор і як він працює?

Що таке дизельний генератор і як він працює?

У разі, коли необхідно створити на об'єкті можливість автономної подачі електрики, оптимальним варіантом буде придбання генераторної установки, що працює на дизелі. Застосування дизельного генератора Це обладнання призначене виробляти електричну енергію. Установка підстрахує на час віялових відключень світла або аварій на підстанції. Трифазний дизельний генератор великої потужн..

26.07.2019
0
1263
Генератори Fogo: огляд асортименту

Генератори Fogo: огляд асортименту

Електричний генератор – пристрій, який здатен перетворювати неелектричні види енергії в електричну. Їх використовують в приміщеннях без підключення до електромережі або під час тимчасового відключення електрики. Fogo - виробник обладнання для електроживлення з європейським ім'ям Польський бренд відомий всьому світу завдяки якісному виробництву пристроїв для постачання еле..

21.10.2019
0
926