Що таке дизельний генератор і як він працює?

У разі, коли необхідно створити на об'єкті можливість автономної подачі електрики, оптимальним варіантом буде придбання генераторної установки, що працює на дизелі.

Застосування дизельного генератора

Це обладнання призначене виробляти електричну енергію. Установка підстрахує на час віялових відключень світла або аварій на підстанції. Трифазний дизельний генератор великої потужності (до 3000 кВт) встановлюється на промислових об'єктах. Потужність однофазних пересувних побутових пристроїв варіюється в діапазоні від 3 до 10 кВт.

З чого складається дизельний генератор

Устаткування оснащене наступними конструктивними елементами для коректної роботи:

 • двигуном;
 • системами подачі палива, охолодження і мастила;
 • регулятором напруги;
 • пристроєм для зарядки акумулятора;
 • глушником шуму;
 • панеллю керування.

Як вибрати дизельний генератор? За способом запуску дизельгенератори бувають:

 • з ручним керуванням (з пульта дистанційного керування);
 • автоматичними (включаються при зникненні струму в мережі і відключаються при поновленні його подачі).

У складі паливної системи знаходяться насос, трубопровід з паливним баком і можливістю його вентиляції. Середній час роботи обладнання - приблизно сім годині на одній заправці. Для охолодження різних компонентів (серед яких і обмотка) застосовують воду, повітря і водень.

Як працює це устаткування

Панель управління здійснює автозапуск обладнання в ситуації, коли в мережі припиняється подача електрики. Вона включає датчики стеження за станом дізельгенератора, що враховують температуру, показники тиску масла, напруги акумулятора, частоти обертання системи і часу її роботи. Автозахист блокує роботу установки при аварійному стані машини.

Регулювання оборотів дизельного генератора здійснюється обмеженням подачі палива. Подача мастила для двигуна проводиться з картера через маслопровід і фільтри. Двигун установки, як правило, запускається від акумулятора. Пристрій працює повністю на автоматиці і не вимагає додаткового регулювання.

ТД «Укрсервіс» - купити дизельний генератор в Україні

В інтернет-магазині ТД «Укрсервіс» є широкий асортимент хороших дизельних генераторів та іншого електрообладнання для промислових цехів, а також для використання в побуті. Ми знаходимося на ринку більше 20 років, і у нас є склад, що займає площу не менше 1500 м2. З нами співпрацюють такі виробники, як ТМ FortePex-Pool-PlusVulkan.

Наші переваги:

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Оперативна доставка.
 • Лояльна цінова політика.
 • Висока якість продукції.
 • Офіційна гарантія виробника.
 • Власний сервісний центр.
 • Висококваліфікована служба підтримки.

Щоб вибрати і купити дизельний генератор для дому чи виробничого цеху, скористайтесь каталогом магазину ТД «Укрсервіс», де представлений великий вибір моделей за різними цінами.

 

26.07.2019 10:15:52
0
1263

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як вибрати генератор?

Як вибрати генератор?

Багато перед вибором генератора задаються питаннями: «з чого почати підбір?», «Як правильно розрахувати потужність?», «Якими параметрами потрібно керуватися при підборі?». У даній статті ми відповімо на ці питання і допоможемо не помилитися при виборі такого дорогого устаткування. Адже якщо генератор підібраний неправильно - це може привести до перекосу фаз, пос..

18.11.2015
0
2276
ТОП-8 порад, як правильно запустити бензиновий генератор

ТОП-8 порад, як правильно запустити бензиновий генератор

Бензиновий генератор - незамінний помічник для будинку або дачі У нашому сучасному світі дуже важко уявити життя без електрики. Побутова техніка, освітлення, обладнання, інструменти - все це працює від електричної мережі. Але бувають непередбачувані ситуації, в яких немає доступу до електромережі. Придбання бензинового генератора – відмінне рішення проблем з перебоями елек..

25.09.2018
1
3722
Рейтинг Топ 5 кращих бензинових генераторів для будинку

Рейтинг Топ 5 кращих бензинових генераторів для будинку

  У наш час люди стали дуже залежні від електрики. Практично вся побутова техніка, значна частина громадського транспорту, різне обладнання - все це працює від електромережі. Коли ж напруга пропадає, постає питання - як бути далі? Адже, без електрики ми як без рук. Одним з найбільш оптимальних рішень цієї проблеми є електрогенератор. Залежно від виду палива, генератори діляться на бензи..

27.10.2018
0
7686
Тракторні генератори Agrovolt - обладнання для електропостачання

Тракторні генератори Agrovolt - обладнання для електропостачання

Сфера застосування Навісний генератор на трактор використовується в різних галузях сільського господарства, тваринництва. За допомогою цього пристрою машину електроенергією. При відсутності енергії його підключають до доїльних апаратів, тракторів, іншого обладнання. Також пристрої застосовують на будівництвах для зварювальних апаратів. Робота тракторного генератора відбувається без включен..

16.08.2019
0
1367