Як вибрати хорошу вимірювальну рулетку для будинку?

Існує безліч інструментів, використовуваних для вимірювання відстані між предметами або довжини виробів. Найбільшою популярністю серед них користуються будівельні професійні рулетки, що застосовуються повсюдно - від визначення того, який обсяг пам'яті знадобиться для установки холодильника, до розрахунку площі заміського будинку. Незважаючи на простоту використання для того, щоб підібрати кращі будівельні рулетки, необхідно враховувати деякі фактори.

Довжина, ширина і тип шкали вимірювальної стрічки

Насамперед потрібно визначити, на скільки метрів рулетка розрахована. Цей параметр прямо залежить від мети - для використання в домашніх умовах досить моделей на 3 м. Також слід звернути увагу на ширину, безпосередньо впливає на можливість вимірів габаритних предметів. Можна відзначити такі показники довжини, придатні для різних завдань:

  • 5 м - досить для стандартних будівельних робіт;
  • 75-10 м - для будівництва будинків, інших великих будівель;
  • більше 10 м - промислове будівництво.

Точність вимірювальної рулетки і її зручність залежить від шкали. Окремі стрічки мають шкали з поділками в см, дюймах, метрах, а деякі оснащені відразу декількома з них.

Корпус рулетки

Його виконують з 2-х типів матеріалів: металу і пластика. Також є варіанти, доповнені гумовими накладками. Вони відрізняються такими показниками:

  • Перший варіант більш надійний - досвідчені майстри частіше вибирають металеві вироби з прогумованими вставками, що захищають від пошкоджень при падінні. Також вони не будуть вислизати з рук.
  • Другий підійде для домашнього застосування, коли інструмент використовується не дуже часто, і виключені навантаження на нього. Пластикові вироби важать менше, що більш зручно для користувача.

Ціна будівельної рулетки прямо залежить від типу матеріалу, використаного для виготовлення.

Фіксатор рулетки

У якісних моделях передбачена особливість фіксатора, яка полягає в можливості закріплення НЕ полотна, а самого барабана. Це забезпечує більш надійну фіксацію і відсутність пошкоджень стрічки.

Також є механічні та автоматичні фіксатори. У першому випадку стрічка сама повертається в корпус, а потрібна довжина встановлюється за допомогою кнопки, а в другому - полотно повернеться тільки після того, як майстер натисне на кнопку.

Зручність зберігання і застосування

Є інструменти, в яких передбачені спеціальні петлі або прищіпки, що дозволяють повісити їх на пояс, зап'ястя або стіну. Це забезпечить більш комфортне використання, адже пропаде необхідність постійно носити виріб в руках.

Вигідно купити будівельну рулетку для вимірювання довжини в Україні

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин, в великому каталозі якого представлено безліч типів обладнання для ремонту і будівництва. В асортименті є моделі торгових марок My ToolsSTANLEY, а также Vulkan – власного бренду компанії. Менеджери допоможуть підібрати потрібну модель в залежності від завдань, дадуть відповідь, скільки коштує будівельна рулетка.

 

06.05.2019 17:00:24
0
1094

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Вимірювальна техніка ТМ BOSCH: огляд асортименту

Вимірювальна техніка ТМ BOSCH: огляд асортименту

BOSCH - німецька компанія зі світовим ім'ям BOSCH – ім'я торгової марки, відоме всім - від малого до великого. По всьому світі ця назва асоціюється з винятковою якістю і надійністю. Бренд по праву можна назвати одним з найбільш популярних виробників професійних електроінструментів (в тому числі вимірювальних приладів: нівелірів, детекторів, далекомірів), а тако..

06.09.2019
0
959
Що таке детектор: види, особливості, принцип дії

Що таке детектор: види, особливості, принцип дії

  Ремонтні роботи в будь-якому приміщенні не обходяться без свердління стін. Не завжди під рукою знаходиться докладний план побудови, і тоді свердління стін відбувається «навмання». Це призводить до пошкодження електропроводки, травм, електроопіки. Щоб уникнути подібних ситуацій, будівельний ринок пропонує спеціальні детектори для пошуку прихованої проводки. Перед ..

14.10.2019
0
1981