Вимірювальна техніка ТМ BOSCH: огляд асортименту

BOSCH - німецька компанія зі світовим ім'ям

BOSCH – ім'я торгової марки, відоме всім - від малого до великого. По всьому світі ця назва асоціюється з винятковою якістю і надійністю. Бренд по праву можна назвати одним з найбільш популярних виробників професійних електроінструментів (в тому числі вимірювальних приладів: нівелірів, детекторів, далекомірів), а також побутової і садової техніки. При цьому користувачам пропонується найрізноманітніший асортимент з максимальним урахуванням їх потреб.

Нівеліри Bosch - чи рівно

Нівелір – пристрій, призначений для проведення замірів в будівництві і ремонті. Якщо ви запитаєте будь-якого досвідченого фахівця, який лазери краще вибрати, то його відповідь, однозначно, буде на користь продукції Бош. Нівеліри цього виробника демонструють оптимальне поєднання точності та надійності. Вони відрізняються дуже зручною конструкцією, придатної для використання в найскладніших умовах, як в закритих приміщеннях, так і на відкритому просторі.

Покласти плитку, провести монтаж вікон або дверей, перенести отвори, виконати інші ремонтні та будівельні роботи стане набагато простіше з використанням нівелірів. При цьому ви отримаєте максимально точний і достовірний результат.

Детектор БОШ - знайде проводку і метал

Професійні детектори Bosch вважаються кращими помічниками в пошуку прихованої проводки, магнітних і немагнітних матеріалів. З його допомогою можна виявити навіть силові дерев'яні конструкції і пластикові труби. Ніщо не втаїться від цих першокласних сканерів. За всіма критеріями продукція цього німецького виробника істотно перевершує аналоги на ринку, демонструючи ідеальне співвідношення ціна-якість-надійність-функціонал.

Далекоміри — хто далі

Лазерні далекоміри для вулиці і будинку – це сучасна і дуже зручна заміна рулетці. Завдяки своїй простоті використання і високої точності результатів вони підходять для застосування як домашніми майстрами, так і справжніми професіоналами. Перед тим, як вибрати далекомір, вам слід було б знати про декілька незаперечних переваги лазерних рулеток БОШ:

  • просте і зручне управління;
  • ергономіка;
  • висока точність вимірювання;
  • дуже значний робочий діапазон;
  • широкі функціональні можливості.

Такі далекоміри можна використовувати при ремонті всередині приміщень, а також на масштабних будівництвах. У будь-якому випадку ви гарантовано отримаєте найточніші результати.

Пірометр — температура під контролем

Пірометр – прилад для визначення температури поверхні, а також температури і вологості повітря в приміщенні. Це просте рішення складних завдань, яке можна здійснити без спеціальної підготовки. Допоміжні датчики і вбудовані обчислювачі зроблять всю роботу за вас. На виході ви отримаєте максимально повну інформацію про витоки тепла, місцях можливого утворення цвілі і інших проблемних зонах.

ТД Укрсервіс - широкий асортимент вимірювальної техніки

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує відмінну можливість купити лазери bosch, а також іншу вимірювальну техніку популярних виробників LASERLINERDeWALTMetaboSTANLEY за низькими цінами, з гарантією і доставкою

Ми є офіційними авторизованим дилером BOSCH в Україні, тому готові до співпраці на найвигідніших для вас умовах.

 

06.09.2019 09:54:44
0
959

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Допомога у виборі далекоміра

Допомога у виборі далекоміра

Що таке далекомір і для чого він потрібен? Не рідко навіть простий рядовий користувач, не працюючий професійно на будівництві, стикається з необхідністю ведення точних вимірів. Будь то поклейка шпалер, зведення паркану і навіть фарбування підлоги вимагає розрахунку кількості необхідної фарби. Природно перші думки покупця: «а навіщо ?, якщо я можу зробити те ж саме і рулеткою ... Дійсно не..

21.01.2015
0
2394
Поради експертів: як вибрати будівельний бульбашковий рівень

Поради експертів: як вибрати будівельний бульбашковий рівень

Будівельний рівень - точність насамперед Будівельний рівень застосовується для виконання різних робіт. Інструмент незамінний в таких випадках: монтаж вікон; укладка плитки, цегли; перевірка горизонтального розташування підлог і вертикального - стін. Перед початком застосування потрібно з'ясувати, як користуватися будівельним рівнем. Для вимірювання необхідно докласти роб..

29.03.2019
0
1109
Як вибрати хорошу вимірювальну рулетку для будинку?

Як вибрати хорошу вимірювальну рулетку для будинку?

Існує безліч інструментів, використовуваних для вимірювання відстані між предметами або довжини виробів. Найбільшою популярністю серед них користуються будівельні професійні рулетки, що застосовуються повсюдно - від визначення того, який обсяг пам'яті знадобиться для установки холодильника, до розрахунку площі заміського будинку. Незважаючи на простоту використання для того, щоб піді..

06.05.2019
0
1095
Інструменти WERA: огляд асортименту

Інструменти WERA: огляд асортименту

Будівельні роботи не обходяться без застосування слюсарних ручних інструментів. Вони призначені для обробки різних матеріалів: металу, пластику, деревини. На будівельному ринку зустрічаються варіанти різних виробників слюсарного обладнання, чиї вироби мають різні показники терміну експлуатації, функціональності. WERA - виробник ручних інструментів ТМ WERA є німецьким виробником. Бр..

07.10.2019
0
947
Що таке детектор: види, особливості, принцип дії

Що таке детектор: види, особливості, принцип дії

  Ремонтні роботи в будь-якому приміщенні не обходяться без свердління стін. Не завжди під рукою знаходиться докладний план побудови, і тоді свердління стін відбувається «навмання». Це призводить до пошкодження електропроводки, травм, електроопіки. Щоб уникнути подібних ситуацій, будівельний ринок пропонує спеціальні детектори для пошуку прихованої проводки. Перед ..

14.10.2019
0
1981
Що подарувати будівельникові на День народження?

Що подарувати будівельникові на День народження?

  День народження - свято, яке асоціюється з приємними емоціями, поки справа не доходить до вибору подарунка. Найчастіше на підбір відповідного презенту може піти не один день, а то й тиждень або місяць. На щастя, полегшити пошуки може професія винуватця торжества. Подарунок, який пов'язаний з його робочої сферою, завжди буде до місця і точно обрадує іменинника. Як вибрати подарунок..

27.12.2019
0
842
Типи штангенциркулів: ШЦ-I, ШЦК, ШЦТ-I, ШЦ-II, ШЦ-III, ШЦЦ

Типи штангенциркулів: ШЦ-I, ШЦК, ШЦТ-I, ШЦ-II, ШЦ-III, ШЦЦ

Сучасний будівельний ринок пропонує безліч різних видів вимірювальних інструментів. Одним з найпопулярніших є штангенциркуль. Цей універсальний пристрій використовується для обчислення лінійних розмірів. Завдяки конструкційним особливостям з його допомогою можна визначати розміри зовнішніх і внутрішніх елементів деталі. Він складається з вимірювальної штанги, на якій викарбувано основ..

21.02.2020
0
5381