Поради експертів: як вибрати будівельний бульбашковий рівень

Будівельний рівень - точність насамперед

Будівельний рівень застосовується для виконання різних робіт. Інструмент незамінний в таких випадках:

  • монтаж вікон;
  • укладка плитки, цегли;
  • перевірка горизонтального розташування підлог і вертикального - стін.

Перед початком застосування потрібно з'ясувати, як користуватися будівельним рівнем. Для вимірювання необхідно докласти робочу сторону до потрібного місця і потім подивитися на шкалу, де буде видно відхилення. Точність будівельного рівня можна перевірити, приклавши його тією ж стороною, розгорнувши попередньо на 180 °, на цю ділянку. Якщо дані будуть ідентичні, заміри вірні.

Конструкція бульбашкового рівня

Такі прилади використовуються найчастіше. Чутливий елемент, що дозволяє робити вимірювання - пляшечку з повітрям, розташований в прозорій ампулі. Кращі бульбашкові рівні мають похибка не більше 0,5, а стандартні моделі - до 1 мм / м. Довжина виробів коливається від 30 см до декількох метрів.

Матеріал корпуса

Корпус виконаний у вигляді порожній коробчатой конструкції, оснащеної ребрами жорсткості. Для його виготовлення найчастіше застосовують сплави алюмінію, що дає можливість зменшити вагу. Ампули ж покривають спеціальним загартованим склом, стійким до механічних пошкоджень.

Для відповіді на питання, який бульбашковий рівень краще, варто звернути увагу на міцність корпусу. Чим вона вища, ніж більш тривалий термін експлуатації виробу.

Кількість колб

Колбами називають відсіки, де розташована бульбашка. При виборі варто пам'ятати такі нюанси:

  • кількість колб прямо впливає на точність вимірювань;
  • є прилади, оснащені підсвічуванням для зручності;
  • щільна фіксація є запорукою того, що ємності не випадуть при проведенні вимірювання.

Є варіанти, в яких передбачено до 5 колб, що дає можливість виміряти кілька поверхонь одночасно. Вартість будівельного рівня такого типу небагато вище звичайного.

Вимірювальна шкала

В окремих моделях передбачена спеціальна шкала, що нагадує лінійку. З її допомогою можна відміряти потрібну відстань або довжину об'єкта. Контрольні смужки повинні бути нанесені на внутрішню, а не на зовнішню сторону ампул - так вони довше не будуть стиратися.

 Довжина бульбашкового рівня

Довжину необхідно підбирати в залежності від виду виконуваних робіт. Для рівною установки техніки або укладання плитки буде досить вироби на 40 см. Також є інструменти для більш складних завдань, довжина яких становить 4 м. Потрібно пам'ятати, що модель другого типу буде незручна в умовах обмеженого простору. При цьому вона має більше ампул, що дозволяє проводити більш точні вимірювання.

Де купити бульбашковий будівельний рівень в Україні?

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин, де можна знайти всі необхідні інструменти для будівництва. В асортименті представлено безліч монтажних рівнів, ціна яких приємно радує. Є вироби відомих торгових марок My ToolsKAPROSTANLEY, а також інших брендів.


 

29.03.2019 10:04:01
0
1119

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Вимірювальна техніка ТМ BOSCH: огляд асортименту

Вимірювальна техніка ТМ BOSCH: огляд асортименту

BOSCH - німецька компанія зі світовим ім'ям BOSCH – ім'я торгової марки, відоме всім - від малого до великого. По всьому світі ця назва асоціюється з винятковою якістю і надійністю. Бренд по праву можна назвати одним з найбільш популярних виробників професійних електроінструментів (в тому числі вимірювальних приладів: нівелірів, детекторів, далекомірів), а тако..

06.09.2019
0
972
Типи штангенциркулів: ШЦ-I, ШЦК, ШЦТ-I, ШЦ-II, ШЦ-III, ШЦЦ

Типи штангенциркулів: ШЦ-I, ШЦК, ШЦТ-I, ШЦ-II, ШЦ-III, ШЦЦ

Сучасний будівельний ринок пропонує безліч різних видів вимірювальних інструментів. Одним з найпопулярніших є штангенциркуль. Цей універсальний пристрій використовується для обчислення лінійних розмірів. Завдяки конструкційним особливостям з його допомогою можна визначати розміри зовнішніх і внутрішніх елементів деталі. Він складається з вимірювальної штанги, на якій викарбувано основ..

21.02.2020
0
5468