Що подарувати будівельникові на День народження?

 

День народження - свято, яке асоціюється з приємними емоціями, поки справа не доходить до вибору подарунка. Найчастіше на підбір відповідного презенту може піти не один день, а то й тиждень або місяць. На щастя, полегшити пошуки може професія винуватця торжества. Подарунок, який пов'язаний з його робочої сферою, завжди буде до місця і точно обрадує іменинника.

Як вибрати подарунок будівельнику?

Будівельник - це не просто робочий, який займається ремонтними або будівельними роботами. Він свого роду творець, який удосконалює старе або створює нове. А в цьому йому завжди допомагають його незамінні друзі - інструменти. Тому що може бути простіше, ніж купити спеціалізоване обладнання для його роботи. Пропонуємо невеликий список найбільш затребуваних інструментів, які стануть відмінним презентом для чоловіка, брата, друга, знайомого або колеги.

Дриль

Даний інструмент є постійним соратником будівельника. Тому купити хорошу дриль для будинку або виробництва буде чудовою ідеєю. Головне, розібратися в її особливостях.

Інструменти призначені для різання отворів в різних поверхнях. Залежно від принципу дії їх поділяють на:

  1. звичайні - компактний і легкий пристрій, підходить для свердління пластика, деревини, металу;
  2. міксерного типу - має збільшену силу редуктора, тому підходить не тільки для того різання отворів, але і для замішування бетону;
  3. шурупокрутні - використовується як для свердління, так і для вкручування або викручування шурупів;
  4. ударна - застосовується при роботі з каменем, бетоном, цеглою.

Купити дриль ударну можна електричну, пневматичну або ручну. Вибір моделі залежить від сфери діяльності будівельника.

Ящик для інструменту

Являють собою коробку з ручкою і організованим простором усередині для зручного зберігання обладнання та інструментів будівельника. Ящик полегшує транспортування і захищає вміст від негативного впливу навколишнього середовища. Також для зберігання будівельних приладдя підходить наплічна сумка для інструментів, ціна якої значно нижча ящиків.

Перфоратор

Пристрій призначений для того різання наскрізних або глухих отворів в різних твердих матеріалах. При покупці ручного обладнання необхідно враховувати його ударну силу. Тому, перш за все, варто розібратися, якої потужності вибрати перфоратор. Потужність сучасних приладів знаходиться в межах 450-2000 Ватт. Прийнято вважати, що пристрої до 900 Ватт відносяться до побутових, а понад 900 Ватт - до професійних. Якщо потрібен перфоратор для залізобетону, то варто звернути увагу на моделі від 1500 Ватт.

Рівень будівельний

Головне призначення обладнання - це визначення відхилень поверхні по горизонталі або вертикалі. Довжина будівельних рівнів знаходиться в межах 50-2500 мм, а ширина - 20-40 мм в залежності від вимірюваної площині. Бувають такі види інструменту: водяні, бульбашкові, трубні і лазерні. Від виду пристрою безпосередньо залежить, скільки коштує будівельний рівень, найдешевший за ціною - водяний.

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин будівельних інструментів і обладнання

Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент різного будівельного обладнання від відомих брендів Bosch, Makita, Vulkan, Metabo, DeWalt. Укрсервіс є офіційним дилером компаній, а Vulkan - власна торгова марка інтернет-магазину. У каталозі можна дізнатися яка ціна перфоратора, дрилі, будівельного рівня і дрилі.

27.12.2019 10:24:32
0
853

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Вимірювальна техніка ТМ BOSCH: огляд асортименту

Вимірювальна техніка ТМ BOSCH: огляд асортименту

BOSCH - німецька компанія зі світовим ім'ям BOSCH – ім'я торгової марки, відоме всім - від малого до великого. По всьому світі ця назва асоціюється з винятковою якістю і надійністю. Бренд по праву можна назвати одним з найбільш популярних виробників професійних електроінструментів (в тому числі вимірювальних приладів: нівелірів, детекторів, далекомірів), а тако..

06.09.2019
0
972
Інструменти WERA: огляд асортименту

Інструменти WERA: огляд асортименту

Будівельні роботи не обходяться без застосування слюсарних ручних інструментів. Вони призначені для обробки різних матеріалів: металу, пластику, деревини. На будівельному ринку зустрічаються варіанти різних виробників слюсарного обладнання, чиї вироби мають різні показники терміну експлуатації, функціональності. WERA - виробник ручних інструментів ТМ WERA є німецьким виробником. Бр..

07.10.2019
0
961
Шарнірно-губцевий інструмент: особливості та види

Шарнірно-губцевий інструмент: особливості та види

  Шарнірно-губцеві інструменти — універсальні пристосування, які призначаються для професійного і побутового користування. Прилад складається з двох рукояток, верхній частині і шарнірної осі, завдяки якій відбувається рух робочої частини. Виготовляється з кованої сталі з високими експлуатаційними показниками. Залежно від внутрішньої форми верхньої частини прилад при..

01.11.2019
0
2554
Установка алмазного буріння GTM - новинка на українському ринку

Установка алмазного буріння GTM - новинка на українському ринку

Мобільна техніка для буріння використовується для проведення ремонтних, будівельних, інженерних та геологічних робіт. Там, де вже недостатньо ручних зусиль, в справу вступають буровики. При всій їх функціональності у них невеликі габарити, завдяки їм можна працювати навіть в обмеженому просторі. GTM – український виробник інструментів GTM — власна торгова марка ТД «..

11.05.2020
0
1339