Шарнірно-губцевий інструмент: особливості та види

 

Шарнірно-губцеві інструменти — універсальні пристосування, які призначаються для професійного і побутового користування. Прилад складається з двох рукояток, верхній частині і шарнірної осі, завдяки якій відбувається рух робочої частини. Виготовляється з кованої сталі з високими експлуатаційними показниками.

Залежно від внутрішньої форми верхньої частини прилад призначений для виконання різних видів операцій. Він ділиться на кілька підвидів і може захоплювати, утримувати, різати і зачищати деталь.

Інструмент для дому та майстерні

Для того щоб замовити той чи інший пристрій, необхідно розібратися в їх цільовому впливі на об'єкт. На ринку приладів для проведення ремонтних робіт виділяються кілька видів, які відповідають за певні функції.

Кусачки и бокорізи

Внутрішня частина губок має ріжучі елементи, які застосовують для розрізання дроту і проводів. Якщо ріжучі кромки знаходяться під кутом, то такі кусачки називаються бокорізами. Діаметр бокорізів буває 125,160,180 і 200 мм в залежності від функціонального призначення.

Пассатижі

Багатофункціональний пристрій у вигляді кліщів з округлими виїмками на робочої частини для захоплення циліндричних деталей. Можуть поєднувати в собі пасатижі, бокорізи, кусачки, а також викрутку і шило, що розміщуються на рукоятці. До можливостей приладу відноситься:

  1. захоплення, утримання матеріалу;
  2. виймання, загинання, відрізання, викручування цвяхів, гайок і болтів;
  3. відрізання, відкушування, накручування дроту, кабелю.

Також до підвиду інструменту відносяться пассатижі для обжиму та зачистки з храповим механізмом для зняття ізоляції й обтиску роз'єму на проводах.

Плоскогубці

Відрізняються від пассатижів плоскою внутрішньою частиною губок, якими зручно захоплювати дрібні деталі. А ріжучакромка впорається з перерізанням дроту. Плоскогубці можуть бути діелектричними з ізольованими ручками для обслуговування електроустановок зі змінним струмом до 1000 В і з постійним до 1500 В. Також зустрічаються такі підвиди:

  • з нейлоновими насадками - використовують в ювелірній справі, спеціальний захист на губах дозволяє не дряпати тендітні вироби;
  • регульовані - спеціальні фіксатори дозволяють змінювати ширину розкриття для захоплення деталей різного діаметра.

Належить до виду універсальних інструментів, які повинні знаходитися в кожному будинку.

Тонкогубці

Має довгі, що звужуються на кінцях губки. Призначені для захоплення, утримування дрібних деталей. Виділяють прямі і вигнуті тонкогубці. Останні застосовують для роботи у важкодоступних місцях і для монтажу стопорних кілець.

Круглогубці

Складаються з округлої робочої частини. Така форма дозволяє виконувати загини різного радіусу, точковий захоплення дроту, а гостра частина перерізає дроти. Можуть бути конічними і циліндричними.

Будівельні кліщі і щипці

Мають укорочені губки закругленою форми для затиску циліндричних деталей, а гострими кінцями демонтують кріплення.

ТД Укрсервіс - кращі інструменти для будинку

Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент шарнірно-губцевий інструмент, завдяки чому можна більше не задаватися питаннями, де краще купити плоскогубці, кусачки для дроту або вибрати пасатижі. Моделі представлені світовими брендами GrandToolJONNESWAYKING TONYSTANLEY. Більш того, компанія є офіційним імпортером торгової марки Whirlpower.

 

01.11.2019 10:10:48
0
2554

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як зібрати власний набір ручних інструментів для будинку

Як зібрати власний набір ручних інструментів для будинку

Універсальний набір інструментів: тільки найнеобхідніше Кожен справжній чоловік рано чи пізно стикається з необхідністю проявити себе в господарських справах: що-небудь полагодити, прибити, закрутити і т.д. У подібній ситуації не можна обійтися без вірних помічників з набора інструментів в кейсі. Це тривожний чемоданчик, який містить в собі все необхідне для виконання найпоширеніших п..

07.09.2018
0
1101
Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Whirlpower - виробник ручних інструментів Whirlpower – відомий світовий бренд, який спеціалізується на виробництві ручного інструменту для дому, будівництва та багатьох промислових галузей. З року в рік компанія підтверджує заслужену довіру споживачів, пропонуючи інструментарій, який повністю відповідає вимогам сучасності. Інтернет магазин ТД Укрсервіс є єдиним в Ук..

16.09.2019
0
1065
Інструменти WERA: огляд асортименту

Інструменти WERA: огляд асортименту

Будівельні роботи не обходяться без застосування слюсарних ручних інструментів. Вони призначені для обробки різних матеріалів: металу, пластику, деревини. На будівельному ринку зустрічаються варіанти різних виробників слюсарного обладнання, чиї вироби мають різні показники терміну експлуатації, функціональності. WERA - виробник ручних інструментів ТМ WERA є німецьким виробником. Бр..

07.10.2019
0
961
Конструкція ножиць по металу: важільні, роликові, гільйотинні

Конструкція ножиць по металу: важільні, роликові, гільйотинні

Інструменти для різання листового металу Для роботи з профільним залізом або листовим металом не завжди зручно використовувати ножівку. Набагато легше і зручніше виконати її спеціальними механічними ножицями для різання металу. Їх досить часто можна побачити в руках майстра, який створює вентиляційні короба, виконує зовнішню обшивку фасадів будівель, виготовляє покажчик або рекламний ..

20.12.2019
0
1470
Що подарувати будівельникові на День народження?

Що подарувати будівельникові на День народження?

  День народження - свято, яке асоціюється з приємними емоціями, поки справа не доходить до вибору подарунка. Найчастіше на підбір відповідного презенту може піти не один день, а то й тиждень або місяць. На щастя, полегшити пошуки може професія винуватця торжества. Подарунок, який пов'язаний з його робочої сферою, завжди буде до місця і точно обрадує іменинника. Як вибрати подарунок..

27.12.2019
0
854
Типи молотків: слюсарний, столярний, кувалда, киянка

Типи молотків: слюсарний, столярний, кувалда, киянка

  Молоток — ручний ударний тип інструменту, без якого не проходять жодні ремонтно-монтажні роботи. Прилади діляться на універсальні або спеціальні в залежності від спектру завдань, які вони виконують. Для того, щоб вибрати відповідну модель для побутового або професійного користування, слід розібратися в їх різновидах та особливостях. Молоток — кращий інструмент для буд..

14.02.2020
0
3667
Пістолет для заклепок: види і технічні характеристики

Пістолет для заклепок: види і технічні характеристики

Заклепувач – це інструмент, який використовується для з'єднання різних деталей під час будівельних або ремонтних робіт. Простий і зручний апарат здатний замінити зварювальне обладнання. Отримувані з'єднання за своєю міцністю не поступаються зварюванні. На ринку інструментів представлено різноманітність моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Перш ніж приступи..

14.12.2020
0
1271