Як зібрати власний набір ручних інструментів для будинку

Універсальний набір інструментів: тільки найнеобхідніше

Кожен справжній чоловік рано чи пізно стикається з необхідністю проявити себе в господарських справах: що-небудь полагодити, прибити, закрутити і т.д. У подібній ситуації не можна обійтися без вірних помічників з набора інструментів в кейсіЦе тривожний чемоданчик, який містить в собі все необхідне для виконання найпоширеніших побутових завдань: від молотка і плоскогубців, до ключів різного діаметру.

Переваги зібраного набору інструментів для будинку або автомобіля

На сьогоднішній день існує величезний вибір готових комплектів від різних виробників. Однак, як показує практика, багато їх складових можуть не знадобитися вам в побуті. Щоб заощадити, і не купувати «непотрібні» пристрої на ряду з необхідними, можна самому зібрати свій універсальний кейс, в якому буде міститися виключно все найнеобхідніше.

Одними з головних причин, чому краще самостійно зібрати набір інструментів для дому в валізі, вважається його універсальність і максимальна орієнтація на ваші потреби. Ви можете покласти туди інструментарій від різних торгових марок, відповідний за ціною і якістю.

З яких предметів повинен складатися якісний набір

Зрозуміло, кожен господар сам знає, який набір інструментів найкраще підійде для використання у нього вдома. Однак існує перелік незамінних складових чоловічих валізок:

  • Молоток (для забивання цвяхів, розбивання предметів);
    Цвяходер (для розбору старих конструкцій, витягування цвяхів з дощок);

  • Пассатижі (основна функція - затиск і захоплення деталей);

  • Кусачки (якщо потрібно що-небудь перекусити або перерізати);

  • Гайкові ключі (знадобляться для різьбових з'єднань різного діаметру, тому краще мати в своєму арсеналі відразу кілька різновидів);

  • Розвідний ключ (універсальний з регульованим розміром)

  • Викрутки (для вкручування / викручування кріпильних елементів; відрізняються між собою формою шліца, тому бувають прямими, хрестоподібними, шестигранними і інших форм);

Комплектацію варто підбирати виходячи зі сфери застосування. Тому перед покупкою потрібно визначитися, який набір інструментів вам необхідно вибрати: для будинку, для роботи або для автомобіля.

Готовий набір інструментів - зручна альтернатива для дому та дачі

Для тих, кому складно визначитися, хто хоче заощадити час або просто шукає хороший комплект в подарунок, існують готові набори найбільш затребуваних інструментів. Це прекрасна альтернатива для будинку або дачі. Провідні світові бренди (наприклад, Whirlpower, Intertool) подбали про те, щоб все найнеобхідніше було зібрано в одному акуратному кейсі.

Купити хороший набір інструментів для дому

Інтернет магазин ТД Укрсервіс представляє величезний вибір побутового та професійного ручного інструментарію за доступними цінами. На кожен товар надається сертифікат якості і гарантія.

07.09.2018 16:34:45
0
1100

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Шарнірно-губцевий інструмент: особливості та види

Шарнірно-губцевий інструмент: особливості та види

  Шарнірно-губцеві інструменти — універсальні пристосування, які призначаються для професійного і побутового користування. Прилад складається з двох рукояток, верхній частині і шарнірної осі, завдяки якій відбувається рух робочої частини. Виготовляється з кованої сталі з високими експлуатаційними показниками. Залежно від внутрішньої форми верхньої частини прилад при..

01.11.2019
0
2554