Пістолет для заклепок: види і технічні характеристики

Заклепувач – це інструмент, який використовується для з'єднання різних деталей під час будівельних або ремонтних робіт. Простий і зручний апарат здатний замінити зварювальне обладнання. Отримувані з'єднання за своєю міцністю не поступаються зварюванні. На ринку інструментів представлено різноманітність моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Перш ніж приступити до придбання пристрою, необхідно розібратися у всіх особливостях.

Купити ручний заклепувальний пістолет

Класифікація ручних заклепувачів

Залежно від конструкційних особливостей приладу, його прийнято розділяти на:

  • Важільний. Це одноручна модель, яка зовні нагадує степлер. При його допомозі можна встановлювати тільки алюмінієві заклепки. Тому апарат підходить для виконання нескладних робіт.

  • Дворучний. Відрізняється наявністю двох рукояток, за своїм принципом дії схожий на одноручний. Тільки під час роботи потрібні дві руки, що збільшує силу робочого зусилля. За рахунок цього дворучний заклепувач може застосовуватися для обробки більш щільних матеріалів.

  • Посилений. Модель отримала свою назву за рахунок виготовлення з міцних матеріалів. Завдяки цьому інструмент не боїться великої сили впливу і призначений для роботи з міцними деталями.

  • Кулісний. Характеризуються особливою конструкцією у вигляді гармошки, що дає можливість експлуатації у важкодоступних місцях.

Крім цього, в залежності від роду виконуваних дій можна виділити різьбові і витяжні пістолети. Щоб користуватися витяжними пристроями, слід спочатку зробити отвори в матеріалі, а потім вставити в них заклепки за розміром. Заклепувач для різьбової заклепки  має такий же принцип дії, як і попередній, при цьому всередині отворів відбувається сплющування заклепок.

Технічні характеристики інструменту для заклепок

Головним чином, при застосуванні приладу необхідно приділяти особливу увагу заклепкам, так як саме від їх якості залежить міцність з'єднання. Вибирати певні скріпки слід, виходячи з цільового призначення. При цьому враховувати потрібно максимальний і мінімальний діаметр. Вони впливають на те, з якою щільністю матеріалу впорається прилад.

Переваги та недоліки апарату

Кожен з перерахованих вище видів інструменту  має свої плюси та мінуси:

  • Одноручні моделі затребувані через невелику вартість і компактні розміри. Вони повністю підходять для виконання побутових завдань. Але пристрій не може розвивати велике зусилля, тому підходить тільки для м'яких матеріалів.

  • Дворучні здатні обробляти навіть сталеві деталі. Але вони досить габаритні і для експлуатації вимагають задіяння обох рук.

  • Кулісні варіанти справляються з твердими матеріалами, при цьому зусилля здійснюється однією рукою. Крім цього, вони незамінні в важкодоступних місцях, за рахунок компактної і полегшеної конструкції.

У зв'язку з цим, перш ніж купити ручний заклепувальний пістолет, слід з'ясувати переваги і недоліки кожного.

Купити ручний заклепувальний пістолет

Купити клепальник в ТД «Укрсервіс»

В інтернет-магазині «Укрсервіс» представлений широкий асортимент приладів від таких світових брендів як JonneswayKing TonySigmaStanleyWhirlpower. Продукція торгових марок сертифікована, і характеризується високою якістю виконання і довгим терміном служби.

14.12.2020 10:38:37
0
1270

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Контейнери для зберігання інструментів: основні види

Контейнери для зберігання інструментів: основні види

Як правильно зберігати ручні і електричні інструменти Проблема зберігання інструментів вдома, в гаражі або на дачі завжди дуже актуальна. Погодьтеся, що набагато зручніше, коли всі ваші будівельні девайси і ручний інструментарій знаходяться акуратно складеними в одному місці. Це не тільки економить простір, але також дозволяє з легкістю знайти необхідний пристрій. На додаток до всього прав..

08.02.2019
0
1449
Ручний заклепувальник: види, застосування, характеристики

Ручний заклепувальник: види, застосування, характеристики

Заклепувальні пістолети – це інструмент, схожий на вигляд на плоскогубці або великі кусачки. Він застосовується для прикріплення різних деталей, що забезпечує надійне і міцне з'єднання елементів конструкції. Принцип роботи заклепувального пістолета досить простий - в матеріалах висвердлюють отвори потрібного розміру, після чого хвостовик затягується до робочої частини, а тягови..

25.03.2019
0
995
Як вибрати механічний будівельний степлер

Як вибрати механічний будівельний степлер

Степлер для будівельних робіт Степлер (такер) – це дуже популярний різновид інструментів для кріпильних робіт у будівництві та ремонті. За своїм зовнішнім виглядом і принципом дії він дуже нагадує канцелярський аналог. Однак у випадку з меблевим такером, ми маємо справу з пристроєм в кілька разів потужнішим і продуктивнішим. Інструмент  відрізняється простотою в к..

08.04.2019
0
982
Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Whirlpower - виробник ручних інструментів Whirlpower – відомий світовий бренд, який спеціалізується на виробництві ручного інструменту для дому, будівництва та багатьох промислових галузей. З року в рік компанія підтверджує заслужену довіру споживачів, пропонуючи інструментарій, який повністю відповідає вимогам сучасності. Інтернет магазин ТД Укрсервіс є єдиним в Ук..

16.09.2019
0
1065
Шарнірно-губцевий інструмент: особливості та види

Шарнірно-губцевий інструмент: особливості та види

  Шарнірно-губцеві інструменти — універсальні пристосування, які призначаються для професійного і побутового користування. Прилад складається з двох рукояток, верхній частині і шарнірної осі, завдяки якій відбувається рух робочої частини. Виготовляється з кованої сталі з високими експлуатаційними показниками. Залежно від внутрішньої форми верхньої частини прилад при..

01.11.2019
0
2554
Конструкція ножиць по металу: важільні, роликові, гільйотинні

Конструкція ножиць по металу: важільні, роликові, гільйотинні

Інструменти для різання листового металу Для роботи з профільним залізом або листовим металом не завжди зручно використовувати ножівку. Набагато легше і зручніше виконати її спеціальними механічними ножицями для різання металу. Їх досить часто можна побачити в руках майстра, який створює вентиляційні короба, виконує зовнішню обшивку фасадів будівель, виготовляє покажчик або рекламний ..

20.12.2019
0
1470