Як вибрати механічний будівельний степлер

Степлер для будівельних робіт

Степлер (такер) – це дуже популярний різновид інструментів для кріпильних робіт у будівництві та ремонті. За своїм зовнішнім виглядом і принципом дії він дуже нагадує канцелярський аналог. Однак у випадку з меблевим такером, ми маємо справу з пристроєм в кілька разів потужнішим і продуктивнішим. Інструмент  відрізняється простотою в конструкції і експлуатації. З його допомогою можна в лічені хвилини виконати перетяжку меблів, прибити ковролін, поєднати різні матеріали і поверхні, починаючи з тканини і ДСП, закінчуючи тонкими дошками

Фахівці інтернет магазину ТД Укрсервіс підготували для вас кілька рекомендацій, як правильно вибрати меблевий степлер для будинку, і на які параметри пристрою слід звернути увагу.

Тип кріплення

Однією з основних робочих характеристик меблевого степлера є тип кріплення, з яким він може працювати. Існує кілька основних їх різновидів:

Перед тим, як вибрати степлер для меблів або інших будівельних цілей обов'язково зверніть увагу на цей нюанс. Окремі моделі працюють виключно з цвяхами. Тому для роботи зі шпильками не варто купувати такер тільки для цвяхів або скоб.

Довжина і ширина кріплення

Існує кілька видів скоб для будівельного степлера, які відрізняються між собою за формою, матеріалами виготовлення, за розмірами. Ширина, висота і товщина скоби зазвичай вимірюється в міліметрах. Сукупність цих параметрів визначає її тип. Варто відзначити, що найбільш поширеними типами вважається Type 53, 57 і 140. Існують і інші різновиди, проте вони використовуються набагато рідше. Виробники вказують діапазон допустимих розмірів кріпильних елементів в характеристиках інструменту. Тому дуже важливо підбирати кріплення правильних габаритів, щоб домогтися максимальної ефективності робочого процесу.

Регулювання сили удару і глибини кріплення

Окремі моделі такерів оснащені додатковими функціями регулювання сили удару і глибини кріплення. Ціна таких механічних будівельних степлерів трохи вище, однак зручність експлуатації того варта. Наявність цих функцій дозволяє вам самостійно підбирати силу удару, з яким буде забиватися цвях або шпилька. Таким чином ви отримуєте можливість працювати з матеріалами різної твердості і товщини з мінімальним ризиком їх пошкодження.

ТД Укрсервіс - інтернет-магазин ручних інструментів

Компанія ТД Укрсервіс пропонує вам широкий асортимент професійних і побутових ручних інструментів від провідних світових, а також вітчизняних виробників. На сайті компанії ви можете вигідно купити річний меблевий степлер торгової марки MyToolsSIGMASTANLEY і багато інших з гарантією і оперативною доставкою в будь-який куточок нашої країни. Вас чекають приємні ціни, кваліфіковане обслуговування і максимальне задоволення від покупки.

ТД Укрсервіс - довіряй професіоналам, купуй вигідно і надійно.


 

08.04.2019 13:49:26
0
982

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Пістолет для заклепок: види і технічні характеристики

Пістолет для заклепок: види і технічні характеристики

Заклепувач – це інструмент, який використовується для з'єднання різних деталей під час будівельних або ремонтних робіт. Простий і зручний апарат здатний замінити зварювальне обладнання. Отримувані з'єднання за своєю міцністю не поступаються зварюванні. На ринку інструментів представлено різноманітність моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Перш ніж приступи..

14.12.2020
0
1271