Конструкція ножиць по металу: важільні, роликові, гільйотинні

Інструменти для різання листового металу

Для роботи з профільним залізом або листовим металом не завжди зручно використовувати ножівку. Набагато легше і зручніше виконати її спеціальними механічними ножицями для різання металу. Їх досить часто можна побачити в руках майстра, який створює вентиляційні короба, виконує зовнішню обшивку фасадів будівель, виготовляє покажчик або рекламний щит, працює з металевим профілем або виконує багато інших завдань з будівництва та ремонту.

Перед тим, як вибрати ручні ножиці по металу, важливо розібратися в їх основних різновидах. Так, в залежності від особливостей конструкції вони бувають важільними, роликовими і гільйотинні. Давайте більш детально зупинимося на кожному виді.

Важільні

Це найбільш простий і універсальний інструмент з серії. Вони ідеально підходять для роботи з виробами, товщина яких не перевищує 4 мм, а також з косинцями і круглими прутами. Важільні ножиці мають стаціонарну (одно- або дворучну конструкцію). Їх основа надійно фіксується на робочому столі, а нерухоме лезо дозволяє з легкістю виконати чіткий і рівний розріз.

Основні переваги використання:

  1. Висока стійкість;
  2. Легкість різу;
  3. Наявність гострих загартованих ножів і притиску для фіксації заготовок.

Варто відзначити, що в одноручних моделях передбачений спеціальний механізм або поворотна пружина, яка після стиснення повертає ручки в початкове положення.

Роликові

Оптимальним інструментом для різання листового металу по співвідношенню ціни, швидкості і точності різу вважаються роликові ножиці. Найчастіше їх використовують при роботі зі сталевими листами невеликої товщини, профлист, оцинковкою, а також при необхідності нарізати рівні смуги або викроїти фігурні деталі з плавними лініями.

Залежно від особливостей конструкції даний тип обладнання може бути оснащений нерухомими, одним рухомими або двома рухомими роликами. Основні переваги:

  • Висока продуктивність;
  • Простота і безпека конструкції;
  • Компактність і ергономіка;

Даний інструмент також використовують при розрізі чорного і кольорового металу.

Гільйотинні ножиці

Ідеальним варіантом для виконання чіткого прямолінійного реза стане ручна гільйотина по металу. Зазвичай її використовують стаціонарно, на верстаті. Головною перевагою моделей даного типу є дуже висока продуктивність і максимальна ріжуча здатність для прямої різання заготовок 2-3 мм. Таке обладнання просте в експлуатації і не вимагає особливих навичок.

Купити хороші ножиці по металу в інтернеті недорого з доставкою

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує відмінну можливість купити ножиці по металу GrandToolJONNESWAYRothenbergerSTANLEYTruper, а також торгових марок WhirlpowerBERGER (наш офіційний імпорт) за найвигіднішими цінами і з гарантією від виробника. Менеджери компанії обов'язково підкажуть, які професійні ручні ножиці по металу краще підійдуть для того чи іншого виду різання, а також зроблять все, щоб ваша покупка була вдалою і вигідною.

Дзвоніть прямо зараз! Доставка по всій території України.

20.12.2019 09:55:24
0
1150

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Типи ножиць по металу

Типи ножиць по металу

В процесі обробки металевих деталей дуже часто виникає необхідність розрізати листи різної товщини або зробити заготовки з точними лінійними розмірами. З подібними завданнями легко впорається такий корисний інструмент для різання металу, як спеціалізовані ножиці. Їх асортимент і функціональні можливості приємно вражають своєю різноманітністю: починаючи з легких і мобільних моделей, закін..

05.08.2019
0
1180
Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Whirlpower - виробник ручних інструментів Whirlpower – відомий світовий бренд, який спеціалізується на виробництві ручного інструменту для дому, будівництва та багатьох промислових галузей. З року в рік компанія підтверджує заслужену довіру споживачів, пропонуючи інструментарій, який повністю відповідає вимогам сучасності. Інтернет магазин ТД Укрсервіс є єдиним в Ук..

16.09.2019
0
931
Шарнірно-губцевий інструмент: особливості та види

Шарнірно-губцевий інструмент: особливості та види

  Шарнірно-губцеві інструменти — універсальні пристосування, які призначаються для професійного і побутового користування. Прилад складається з двох рукояток, верхній частині і шарнірної осі, завдяки якій відбувається рух робочої частини. Виготовляється з кованої сталі з високими експлуатаційними показниками. Залежно від внутрішньої форми верхньої частини прилад при..

01.11.2019
0
2199
Типи молотків: слюсарний, столярний, кувалда, киянка

Типи молотків: слюсарний, столярний, кувалда, киянка

  Молоток — ручний ударний тип інструменту, без якого не проходять жодні ремонтно-монтажні роботи. Прилади діляться на універсальні або спеціальні в залежності від спектру завдань, які вони виконують. Для того, щоб вибрати відповідну модель для побутового або професійного користування, слід розібратися в їх різновидах та особливостях. Молоток — кращий інструмент для буд..

14.02.2020
0
2517
Пістолет для заклепок: види і технічні характеристики

Пістолет для заклепок: види і технічні характеристики

Заклепувач – це інструмент, який використовується для з'єднання різних деталей під час будівельних або ремонтних робіт. Простий і зручний апарат здатний замінити зварювальне обладнання. Отримувані з'єднання за своєю міцністю не поступаються зварюванні. На ринку інструментів представлено різноманітність моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Перш ніж приступи..

14.12.2020
0
1054