Типи ножиць по металу

В процесі обробки металевих деталей дуже часто виникає необхідність розрізати листи різної товщини або зробити заготовки з точними лінійними розмірами. З подібними завданнями легко впорається такий корисний інструмент для різання металу, як спеціалізовані ножиці. Їх асортимент і функціональні можливості приємно вражають своєю різноманітністю: починаючи з легких і мобільних моделей, закінчуючи потужним стаціонарним обладнанням.

Перед тим, як вибрати ножиці по металу, давайте розглянемо їх основні різновиди.

Ножиці для арматури

При частій роботі з арматурою, коли виникає необхідність отримати прутки різних розмірів, найкраще буде купити арматурні ножиці для різання металу (болторіз). За своєю конструкцією вони нагадують кусачки для дроту. Однак їх відрізняють подовжені прямі ручки і спеціальний двохважелевий механізм дії.

Болторіз має досить широку сферу застосування:

  • Будівництво та ремонт;
  • Промисловість;
  • Побутове використання;
  • Рятувальні роботи.

Щоб визначитися, які ножиці по металу краще вибрати, зверніть увагу на розміри рукояток і максимальний діаметр прутка.

Ножиці для дроту

Це спеціалізований ручний інструмент, який чудово підійде для перекушування дроту різного діаметру. Виділяють шанцевий, діелектричні або спеціалізовані моделі (з двома поворотними кругами і можливістю нарощування руків'я). Вони легко впораються з прутками середнього діаметра. При цьому, їх конструкція продумана таким чином, щоб мінімізувати силове зусилля майстра.

Ножиці для листового металу

Це обладнання, за допомогою якого можна легко обробити листи сталі або алюмінію. Залежно від особливостей конструкції їх можна розділити на кілька основних різновидів:

  • пальцеві;
  • для прямого різу (з подовженими лезами і великою амплітудою дії);
  • для криволінійного різання (з вигнутими лезами);
  • силові;
  • важільні.

Останні зі списку вважаються кращими ножицями по металу в плані найбільш високої потужності. Вони здатні розрізати сталь товщиною від 4 до 6 мм.

Купити ручні ножиці по металу з доставкою по Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує ручні професійні ножиці по металу від провідних брендів BERGERGrandToolJONNESWAYSTANLEYTruper і багатьох інших. В асортименті представлені тільки найкращі та найбільш затребувані моделі за найвигіднішими цінами і з гарантією від виробника.

Доставка товарів здійснюється по всій території України будь-яким зручним для вас способом.

05.08.2019 10:16:42
0
1669

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Whirlpower - виробник ручних інструментів Whirlpower – відомий світовий бренд, який спеціалізується на виробництві ручного інструменту для дому, будівництва та багатьох промислових галузей. З року в рік компанія підтверджує заслужену довіру споживачів, пропонуючи інструментарій, який повністю відповідає вимогам сучасності. Інтернет магазин ТД Укрсервіс є єдиним в Ук..

16.09.2019
0
1065
Конструкція ножиць по металу: важільні, роликові, гільйотинні

Конструкція ножиць по металу: важільні, роликові, гільйотинні

Інструменти для різання листового металу Для роботи з профільним залізом або листовим металом не завжди зручно використовувати ножівку. Набагато легше і зручніше виконати її спеціальними механічними ножицями для різання металу. Їх досить часто можна побачити в руках майстра, який створює вентиляційні короба, виконує зовнішню обшивку фасадів будівель, виготовляє покажчик або рекламний ..

20.12.2019
0
1470