Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Whirlpower - виробник ручних інструментів

Whirlpower – відомий світовий бренд, який спеціалізується на виробництві ручного інструменту для дому, будівництва та багатьох промислових галузей. З року в рік компанія підтверджує заслужену довіру споживачів, пропонуючи інструментарій, який повністю відповідає вимогам сучасності.

Інтернет магазин ТД Укрсервіс є єдиним в Україні офіційним імпортером ручних інструментів Whirlpower. Якщо ви не знаєте, який динамометрический ключ для автомобіля або які слюсарні тески краще вибрати для особистого користування, тоді ми настійно рекомендуємо звернути увагу на дану торговельну марку. Це оптимальне поєднання якості і надійності, перевіреної часом.

Кращі набори інструментів для автомобіля

Купити набір ручного інструменту – означати придбати собі незамінного помічника в будь-якій справі. Це компактний кейс, в якому зібрано все найнеобхідніше. Виробники Whirlpower завжди відрізнялися тим, що крокували в ногу з часом. Вони пропонують вигідні і прості рішення навіть найскладніших завдань. В набори входять:

  • різні види ключів;
  • плоскогубці;
  • біти, перехідники;
  • ріжучий інструментарій.

При цьому, всі комплектуючі набору виготовлені з високоякісних матеріалів з дуже високою стійкістю до механічних пошкоджень і корозії.

Набір голівок для авто

Окрему лінію виробництва Whirlpower складають набори голівок з тріскачкою, які наочно демонструють, поєднання вигідної ціни і безкомпромісної якості. Вони не втрачають свої характеристики навіть в процесі тривалої інтенсивної експлуатації. У той же час, завдяки високій якості матеріалів і продуманої ергономіки працювати з такими пристроями дуже легко і комфортно.

Ручні ножиці для різання металу

Whirlpower - це єдина правильний відповідь на питання, які ножиці по металу вибрати. Вони забезпечують ідеально рівний і якісний різ в будь-яких напрямках. При цьому ножиці працюють з металом різної товщини і твердості. Їх ріжучі частини покриті спеціальним антикорозійним покриттям для максимальної стійкості до негативного впливу зовнішніх факторів. Вони також оснащені ергономічними рукоятками.

Ручні заклепувальні пістолети

Цей вид обладнання дуже часто використовується в будівництві і ремонті. Без нього складно провести монтаж металевих конструкцій, а також виконати багато інших операцій. Заклепувальні пістолети Whirlpower демонструють найбільш вигідне поєднанні ціни і робочих характеристик. До їх незаперечних переваг також варто віднести високу міцність, надійність і ергономіку. З таким пристроєм зручно працювати, а рука не втомлюється навіть після тривалої експлуатації.

Лещата для слюсарних робіт

Лещата Whirlpower користуються величезною популярністю серед професіоналів слюсарної справи. Їх міцна конструкція зі змінними сталевими губками дозволяє надійно фіксувати деталі різного діаметра. До того ж, вони відрізняються дуже стильним дизайном і повністю відповідають міжнародним промисловим стандартам.

Динамометричний ключ для автомобіля

Це ще одна категорія інструментів Whirlpower, якій немає рівних на європейському і світовому ринку. Виробник пропонує дуже широку лінійку динамометричних ключів, з різними параметрами квадрата і спектру дії. Всі вони відрізняються бездоганною якістю матеріалів і ергономікою.

16.09.2019 10:45:28
0
1064

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Основні типи лещат для дому та майстерні

Основні типи лещат для дому та майстерні

Лещата – зручний в експлуатації інструмент в слюсарної та столярної роботі. Вони потрібні для щільної фіксації обраної деталі. Перш ніж говорити про особливості, потрібно розібратися, з яких основних частин складаються лещата: корпус, що закріплює інші елементи; паралельно розташовані пластини, між якими міститься і фіксується оброблювана деталь. Перед тим, як виб..

01.03.2019
0
1037
Ручний заклепувальник: види, застосування, характеристики

Ручний заклепувальник: види, застосування, характеристики

Заклепувальні пістолети – це інструмент, схожий на вигляд на плоскогубці або великі кусачки. Він застосовується для прикріплення різних деталей, що забезпечує надійне і міцне з'єднання елементів конструкції. Принцип роботи заклепувального пістолета досить простий - в матеріалах висвердлюють отвори потрібного розміру, після чого хвостовик затягується до робочої частини, а тягови..

25.03.2019
0
995
Типи ножиць по металу

Типи ножиць по металу

В процесі обробки металевих деталей дуже часто виникає необхідність розрізати листи різної товщини або зробити заготовки з точними лінійними розмірами. З подібними завданнями легко впорається такий корисний інструмент для різання металу, як спеціалізовані ножиці. Їх асортимент і функціональні можливості приємно вражають своєю різноманітністю: починаючи з легких і мобільних моделей, закін..

05.08.2019
0
1669
Інструменти WERA: огляд асортименту

Інструменти WERA: огляд асортименту

Будівельні роботи не обходяться без застосування слюсарних ручних інструментів. Вони призначені для обробки різних матеріалів: металу, пластику, деревини. На будівельному ринку зустрічаються варіанти різних виробників слюсарного обладнання, чиї вироби мають різні показники терміну експлуатації, функціональності. WERA - виробник ручних інструментів ТМ WERA є німецьким виробником. Бр..

07.10.2019
0
960
Шарнірно-губцевий інструмент: особливості та види

Шарнірно-губцевий інструмент: особливості та види

  Шарнірно-губцеві інструменти — універсальні пристосування, які призначаються для професійного і побутового користування. Прилад складається з двох рукояток, верхній частині і шарнірної осі, завдяки якій відбувається рух робочої частини. Виготовляється з кованої сталі з високими експлуатаційними показниками. Залежно від внутрішньої форми верхньої частини прилад при..

01.11.2019
0
2554
Конструкція ножиць по металу: важільні, роликові, гільйотинні

Конструкція ножиць по металу: важільні, роликові, гільйотинні

Інструменти для різання листового металу Для роботи з профільним залізом або листовим металом не завжди зручно використовувати ножівку. Набагато легше і зручніше виконати її спеціальними механічними ножицями для різання металу. Їх досить часто можна побачити в руках майстра, який створює вентиляційні короба, виконує зовнішню обшивку фасадів будівель, виготовляє покажчик або рекламний ..

20.12.2019
0
1470
Пістолет для заклепок: види і технічні характеристики

Пістолет для заклепок: види і технічні характеристики

Заклепувач – це інструмент, який використовується для з'єднання різних деталей під час будівельних або ремонтних робіт. Простий і зручний апарат здатний замінити зварювальне обладнання. Отримувані з'єднання за своєю міцністю не поступаються зварюванні. На ринку інструментів представлено різноманітність моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Перш ніж приступи..

14.12.2020
0
1270