Ручний заклепувальник: види, застосування, характеристики

Заклепувальні пістолети – це інструмент, схожий на вигляд на плоскогубці або великі кусачки. Він застосовується для прикріплення різних деталей, що забезпечує надійне і міцне з'єднання елементів конструкції. Принцип роботи заклепувального пістолета досить простий - в матеріалах висвердлюють отвори потрібного розміру, після чого хвостовик затягується до робочої частини, а тяговий механізм притягує головку до основи, потім обкушує дріт. Відгуки про ручному Заклепочники свідчать, що його експлуатація дійсно не відрізняється складністю. Сучасні моделі підходять як майстрам, так і любителям.

Конструкція заклепувальника

Існують наступні різноманітні по конструкції, а також за ціною заклепувальні пістолети:

  • Одноручний. Використовується для роботи з заклепками, діаметр яких не перевищує 5 мм. Передбачає використання тільки однією рукою.
  • Дворучний. Розрахований на деталі до 6,5 мм, має більше зусилля.
  • Важільно складаний. Дає можливість скріпити елементи, що знаходяться у важкодоступних місцях.

Хороший недорогий заклепувальник може бути оснащений спеціальною поворотною голівкою, здатною обертатися по осі на 90, 180, 360 °, завдяки чому можна працювати з деталями, розташованими незручно для користувача.

Тип заклепок

Є 2 різновиди інструментів, які різняться за типом елементів:

  • Різьбовій. Підходить для заклепок, на одному кінці яких розміщена неповне різьблення. На другий же стороні передбачена розвальцьовування. Він застосовується найчастіше професійними майстрами, купувати такий виріб для будинку немає сенсу.
  • Витяжної. Як користуватися Заклепувальний пістолетом такого типу, було описано раніше - алюмінієву заклепку витягує з отвору штифт. Такі вироби дуже прості в застосуванні, їх можна придбати без складнощів. Інструмент виробляється в 2-х різновидах - у вигляді пістолета або ж варіант, оснащений двома ручками. Моделі другого виду відносяться до професійних.

Можна купити річний заклепувальник в інтернет-магазині. Варто врахувати, що виконані у вигляді пістолета моделі менш міцні - його елементи розраховані на використання протягом не дуже довгого періоду часу.

Діаметр заклепок

Перед початком проведення робіт потрібно згадати, що інструменти здатні працювати з заклепками різного діаметру завдяки комплекту поставляються з ними головок. Також необхідно враховувати, що при свердлінні отвору його величина повинна бути на 0,1 мм більше використовуваної деталі.

 

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин заклепувальних пістолетів

У магазині «Укрсервіс» представлено великий асортимент інструментів для різних завдань. У каталозі можна вибрати вироби торгових марок JONNESWAYSIGMASTANLEY. Також є моделі виробника Whirlpower, який відносяться до власного імпорту компанії. Їх ціна нижча, ніж у аналогічної продукції інших брендів, а якість нічим не поступається. На питання про те, скільки коштує річний заклепочник, дадуть професійні менеджери-фахівці.


 

25.03.2019 11:30:29
0
994

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Whirlpower - виробник ручних інструментів Whirlpower – відомий світовий бренд, який спеціалізується на виробництві ручного інструменту для дому, будівництва та багатьох промислових галузей. З року в рік компанія підтверджує заслужену довіру споживачів, пропонуючи інструментарій, який повністю відповідає вимогам сучасності. Інтернет магазин ТД Укрсервіс є єдиним в Ук..

16.09.2019
0
1064
Пістолет для заклепок: види і технічні характеристики

Пістолет для заклепок: види і технічні характеристики

Заклепувач – це інструмент, який використовується для з'єднання різних деталей під час будівельних або ремонтних робіт. Простий і зручний апарат здатний замінити зварювальне обладнання. Отримувані з'єднання за своєю міцністю не поступаються зварюванні. На ринку інструментів представлено різноманітність моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Перш ніж приступи..

14.12.2020
0
1270