Основні типи лещат для дому та майстерні

Лещата – зручний в експлуатації інструмент в слюсарної та столярної роботі. Вони потрібні для щільної фіксації обраної деталі. Перш ніж говорити про особливості, потрібно розібратися, з яких основних частин складаються лещата:

  • корпус, що закріплює інші елементи;
  • паралельно розташовані пластини, між якими міститься і фіксується оброблювана деталь.

Перед тим, як вибрати лещата, варто оцінити розмір, можливість зміни затискачів, тип (слюсарні, верстатні, столярні, трубні і ручні).

Слюсарні лещата

Конструкція має широку область використання. Якщо є сумніви в тому, які лещата краще вибрати для роботи з м'якими матеріалами, вони стануть оптимальним варіантом. Пластини, передбачені для затиску, менш жорсткі, а їх хід ширший. Перевагу варто віддавати виробам, виконаним з міцного металу - моделі з порошкової суміші прослужать менше.
 

Застосування верстатних лещат

Підійдуть для великих за розмірами заготовок, найчастіше застосовуються на великих промислових підприємствах, заводах і майстернях. Основні параметри, що враховуються при підборі:

  • жорсткість пластин;
  • гладкість поверхні;
  • можливість повороту.

Такі лещата недорого не придбати - вони виробляються з міцних матеріалів, мають великі габарити.

Столярные тиски

Інструмент простий і зручний у використанні - завдяки невеликим розмірам він кріпиться за допомогою болтів на будь-яку поверхню, включаючи верстачной плиту. Призначений для роботи з дерев'яними та пластиковими заготовками. З огляду на м'якість цих матеріалів, виробники оснащують губки накладками, які перешкоджають їх деформації.

Затиск найчастіше комбінований, для його створення застосовують чавун і деревину. Для того, щоб дізнатися, скільки коштують лещата такого типу, можна проконсультуватися з фахівцем.

Особливості трубних лещат

Цей різновид необхідний для виконання обробки труб різних діаметрів і розмірів. Інші варіанти не підійдуть для таких функцій - пласкі затискачі не будуть надійно утримувати заготовку.

В конструкції передбачені трубки спеціальної форми. Як правило, вони увігнуті, і мають вигляд півкола, що дає можливість забезпечити щільне прилягання.

Навіщо потрібні ручні лещата?

Ключова перевага цього виду - легка вага і невеликі розміри, що дозволяє йому займати мало місця при установці і зберіганні. Пристосування підійде для обробки маленьких деталей. Кріплення для з'єднання з поверхнею немає, але є зручне для руки захоплення.

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин лещат в Україні

Якщо виникає питання, де купити лещата за низькою ціною, можна звернутися в «Укрсервіс». Представлені в великому асортименті вироби, призначені для будівництва та інших видів робіт, відрізняються надійністю і практичністю. У каталозі знаходиться високоякісна продукція торгових марок GROZWhirlpowerKING TONYMIOLSTANLEY, а також інших відомих брендів.

01.03.2019 16:52:53
0
1035

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Ручні інструменти для ремонту ТМ Whirlpower: огляд асортименту

Whirlpower - виробник ручних інструментів Whirlpower – відомий світовий бренд, який спеціалізується на виробництві ручного інструменту для дому, будівництва та багатьох промислових галузей. З року в рік компанія підтверджує заслужену довіру споживачів, пропонуючи інструментарій, який повністю відповідає вимогам сучасності. Інтернет магазин ТД Укрсервіс є єдиним в Ук..

16.09.2019
0
1060