Установка алмазного буріння GTM - новинка на українському ринку

Мобільна техніка для буріння використовується для проведення ремонтних, будівельних, інженерних та геологічних робіт. Там, де вже недостатньо ручних зусиль, в справу вступають буровики. При всій їх функціональності у них невеликі габарити, завдяки їм можна працювати навіть в обмеженому просторі.

Установки алмазного свердління GTM

GTM – український виробник інструментів

GTM — власна торгова марка ТД «Укрсервіс». Бренд був зареєстрований в 2019 році. Продукція виготовляється в Китаї на спеціалізованих заводах. Інженери проводять ретельний контроль якості. З кожної виробничої лінії беруться зразки для перевірки виконання вимог до продукції.

Кожен виріб відповідає міжнародним стандартам якості. Установки алмазного свердління української торгової марки відрізняються вигідними цінами, які нижчі, ніж у зарубіжних компаній. Завдяки цьому, пристрій окупається набагато швидше.

Установки алмазного свердління GTM для вертикального / горизонтального буріння

Свердління вертикальне, горизонтальне, під кутом

Залежно від початкових завдань і конструкції поверхні, в якій планується робити отвір, визначається положення вироби. Може виникнути необхідність купити верстат для буріння бетону з можливістю буріння:

  1. У горизонтальному положенні.
  2. При вертикальній установці.
  3. Під кутом.

В асортименті продукції GTM є пристрої для кожного виду буріння. Більшість з них передбачені зі стійкою в комплекті. Але є і універсальна ручна бурильна установка GTM SCY-26/3EBM, яка здатна працювати як зі стійкою, так і без неї.

Ціна установки алмазного буріння визначається способом розміщення стійки. Наприклад, обладнання для свердління під кутом буде коштувати дорожче моделей з вертикальним розміщенням.

Установки алмазного свердління GTM з водяним охолодженням

Водяне охолодження коронок

При свердлінні велике значення має належне охолодження коронок, без якого вони швидко прийдуть в непридатний стан. бурові коронки — це труба зі спеціальним сполучним елементом і алмазними сегментами

Також подача води сприяє вимиванню абразиву, пилу і шламу. Це зменшує їх вплив на інструмент і збільшує термін його експлуатації. До того ж, алмазні коронки легше відновлювати і це обходиться набагато дешевше, ніж покупка нових.

Кожен виріб обладнано підведенням для системи водяного охолодження. Також в кожному комплекті є спеціальний адаптер і бак для води. Таким чином, досить покупки бурильної установки по бетону, додаткових придбань робити не доведеться. У комплектації є все потрібне для початку робіт.

Установки алмазного свердління GTM на 220В

Тип сети

Установка для свердління отворів в бетоні від GTM не потребує джерелі живлення високої потужності. Всі моделі харчуються від побутової мережі 220 В. Це дає можливість використовувати інструмент як на будівельних роботах, так і в домашніх умовах. Особливо актуально при монтажі:

  • кондиціонерів;
  • телевізійних антен;
  • домофона;
  • обладнання для інтернету.

Також за допомогою обладнання можна провести опалення або водопровід. Тому, який інструмент для алмазного свердління не був би обраний — йому завжди знайдеться застосування.

Купити установку алмазного свердління GTM

ТД «Укрсервіс» – офіційний інтернет-магазин GTM в Україні

ТД «Укрсервіс» пропонує широкий асортимент бурильного інструменту від українського бренду. В інтернет-магазині можна ознайомитися з каталогом бурових установок, сортуючи їх за потрібним параметром. Вся продукція розрізняється своїми характеристиками, які підбираються відповідно до завдань, що стоять перед обладнанням. У разі необхідності, кваліфіковані консультанти допоможуть з вибором алмазної бурильної установки за доступною ціною зі знижкою.

Порівняти ціни на установки алмазного буріння

11.05.2020 11:06:54
0
1338

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Віброобладнання для трамбування будівельних матеріалів

Віброобладнання для трамбування будівельних матеріалів

Ущільнення матеріалів під час ремонтних і будівельних робіт На будь-якому будівництві дуже часто доводиться мати справу з піском, щебенем, грунтом і іншими сипучими матеріалами, які в процесі роботи необхідно ущільнити. У таких випадках на допомогу майстрам приходить вібротрамбувальне обладнання для будівельних робіт. Це дуже популярний вид техніки, який дозволяє ущільнити сипучу пове..

13.08.2018
0
1080
Що подарувати будівельникові на День народження?

Що подарувати будівельникові на День народження?

  День народження - свято, яке асоціюється з приємними емоціями, поки справа не доходить до вибору подарунка. Найчастіше на підбір відповідного презенту може піти не один день, а то й тиждень або місяць. На щастя, полегшити пошуки може професія винуватця торжества. Подарунок, який пов'язаний з його робочої сферою, завжди буде до місця і точно обрадує іменинника. Як вибрати подарунок..

27.12.2019
0
853
Чим віброплита відрізняється від вібротрамбовки

Чим віброплита відрізняється від вібротрамбовки

Віброобладнання для ущільнення піску, грунтів, щебінки та інших будматеріалів затребувано під час практично всіх видів будівельних і дорожньо-ремонтних робіт. З його допомогою готують основу під укладання асфальту, рівняють дно траншей під фундамент і т.д. Найпопулярнішими в цій категорії будівельної техніки є вібротрамбовки (віброноги) та віброплити. Вони мають схожий принцип дії, ..

02.03.2020
0
1222
Огляд обладнання для алмазного свердління бетону від GTM

Огляд обладнання для алмазного свердління бетону від GTM

GTM – торгова марка, яка недавно з'явилася на будівельному ринку України. Виробник є власним брендом ТД «Укрсервіс». Офіційно компанія була зареєстрована в 2019 році. Виробництво продукції здійснюється в Китаї на спеціалізованих заводах із сучасною технологічною базою. Досвідчені інженери заводу ретельно контролюють процес виробництва. Вони самостійно тестують зразки ..

11.09.2020
0
892