Огляд обладнання для алмазного свердління бетону від GTM

GTM – торгова марка, яка недавно з'явилася на будівельному ринку України. Виробник є власним брендом ТД «Укрсервіс». Офіційно компанія була зареєстрована в 2019 році. Виробництво продукції здійснюється в Китаї на спеціалізованих заводах із сучасною технологічною базою.

Досвідчені інженери заводу ретельно контролюють процес виробництва. Вони самостійно тестують зразки продукції з кожної виробничої лінії, що повністю виключає ймовірність браку. Устаткування GTM відповідає міжнародним і державним стандартам якості України. Верстати алмазного буріння для бетону користуються особливою популярністю на світовому ринку. Вони мають ряд переваг, які вигідно виділяють їх на тлі конкурентів.

Купити установку алмазного буріння

Типи свердління алмазної бурильної установки

Асортимент торгової марки представлений різноманіттям моделей, які підійдуть для виконання будь-яких завдань, пов'язаних зі свердлінням отворів в будь-якому твердому будівельному матеріалі. У каталозі представлено обладнання для:

  1. Вертикального буріння. Конструкція апаратів оснащена спеціальними стійками, завдяки чому пристрій легко фіксується в правильному положенні. Більшість моделей GTM випускається зі стійкою в комплекті. Даний вид свердління дозволяє оперативно виконувати поставлене завдання. За рахунок того, що під час виконання робіт виділяється мінімум пилу і шуму, цей метод свердління використовують в закритих приміщеннях.

  2. Горизонтального буріння. Горизонтально направлене свердління в бетоні дає можливість виставити необхідний кут входження Кронки в поверхню. За рахунок цього апарат дозволяє реалізувати складні завдання, при цьому отримані отвори виходять ідеально рівними. Свердління за цією технологією вимагає установку апарату на спеціальну станину, яка забезпечує безпеку робочого процесу.

Також є універсальне устаткування, яке працює як зі стійкою, так і без неї. Який вибрати тип верстата для свердління бетону, залежить тільки від характеру майбутніх робіт.

Купити дриль алмазного буріння

Водяное охолодження

Ефективне охолодження коронки апарату для свердління отворів в бетоні має важливе значення при виконанні робіт. Подача води на коронку забезпечує:

  • чисте робоче місце, за рахунок зменшення виділення будівельного пилу і шламу під час експлуатації;

  • довгий термін служби завдяки постійному охолодженню робочого елемента.

Тому кожен виріб торгової марки оснащено підведенням для водяної системи охолодження. У стандартну комплектацію пристроїв входять спеціальний адаптер і бак для води. Це означає, що користувачеві не доведеться докуповувати ніяких додаткових елементів.

220 В — те, що потрібно для дому

Всі алмазні бурові установки живляться від стандартної побутової мережі на 220 Вольт. Це дозволяє проводити ремонтні та будівельні роботи в будь-якому місці. Також обладнання витримує напругу 330 Вольт.

Купити установку алмазного буріння

ТД «Укрсервіс» – купити верстат алмазного свердління в Україні

В каталозі торгового дому «Укрсервіс» представлений широкий асортимент обладнання для свердління бетону від бренду GTM. Кваліфіковані менеджери допоможуть визначитися з певною моделлю виходячи з особливостей завдання. Ціна бурильних установок по бетону залежить від характеристик пристрою. Продукція поставляється в міцних кейсах, що виключає ймовірність пошкодження апарату під час доставки.

Порівняти ціни на установки алмазного буріння

11.09.2020 11:11:54
0
891

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Торгова марка PFERD - світовий лідер якому довіряють кращі!

Торгова марка PFERD - світовий лідер якому довіряють кращі!

PFERD - це провідна торгова марка для розробки, виробництва і консультації, а також продажу інструментів для обробки поверхні і відрізки матеріалів, весь асортимент яких ви можете придбати в інтернет-магазині Укрсервіс.     Маючи усталену традицію протягом понад 200 років, компанія PFERD є перспективним незалежним сімейним підприємством з міжнародною орієнтацією. Так само пр..

24.10.2015
0
1449
Вибір лазерного нівеліра: на що звертати увагу.

Вибір лазерного нівеліра: на що звертати увагу.

Будь-який ремонт або будівництво не обійдеться без вимірювання кутів, побудови горизонтальних і вертикальних ліній в процесі заливки фундаменту, зведення перегородок і несучих стін або перекриттів. В такому випадку необхідно використовувати нівелір для створення правильної геометрії, що гарантує тривалу експлуатацію промислового або приватного будинку. Також прилади стануть корисними під час ремон..

03.04.2018
0
992
ТОП-5 порад щодо вибору алмазної коронки для буріння

ТОП-5 порад щодо вибору алмазної коронки для буріння

  Алмазні коронки для установок алмазного буріння Для проведення робіт у сфері ремонту та будівництва застосовуються коронки на бурильну установку по бетону та іншим матеріалам. Вони являють собою трубки, оснащені з одного боку напаяними частинами, а з іншого - з'єднувальним елементом. Модифіковані варіанти мають ріжучу кромку, створену у вигляді кільця. Основ..

04.02.2019
0
1390
ЗІЗ: як захистити органи дихання

ЗІЗ: як захистити органи дихання

Правильний захист органів дихання У житті існує безліч ситуацій, при настанні яких важливою стає захист органів дихання. Серед них можна виділити: утворення чадного газу під час загоряння в приміщенні або на природі; випаровування хімічних або токсичних речовин на виробництві; витік забруднених матеріалів; проведення рятувальних робіт при аварії; підвищений рівень задимл..

15.02.2019
0
1420
Установка алмазного буріння GTM - новинка на українському ринку

Установка алмазного буріння GTM - новинка на українському ринку

Мобільна техніка для буріння використовується для проведення ремонтних, будівельних, інженерних та геологічних робіт. Там, де вже недостатньо ручних зусиль, в справу вступають буровики. При всій їх функціональності у них невеликі габарити, завдяки їм можна працювати навіть в обмеженому просторі. GTM – український виробник інструментів GTM — власна торгова марка ТД «..

11.05.2020
0
1338