ТОП-5 порад щодо вибору алмазної коронки для буріння

 

Алмазні коронки для установок алмазного буріння

Для проведення робіт у сфері ремонту та будівництва застосовуються коронки на бурильну установку по бетону та іншим матеріалам. Вони являють собою трубки, оснащені з одного боку напаяними частинами, а з іншого - з'єднувальним елементом. Модифіковані варіанти мають ріжучу кромку, створену у вигляді кільця.

Основні переваги:

  • низький рівень створюваних вібрацій;
  • підвищена міцність;
  • мінімальний шум.

Щоб зробити оптимальний вибір і придбати потрібні пристосування, які підійдуть для вирішення конкретних завдань, варто звернути увагу на їх технічні характеристики. Серед них - розміри, показники міцності, індекс зносостійкості матриці, види розташування і зернистості алмазних шарів, будова, сумісність з застосовуваним видом обладнання.

Оброблюваний матеріал

Породоруйнуючий інструмент потрібно підбирати в залежності від що підлягає обробці поверхні, що дасть можливість провести роботу з високою точністю. Найчастіше вироби застосовують для буріння керамограніта, бетону, товстих цегляних стін. Аналізуючи характеристики і ціни коронок для алмазного буріння можна вибрати наступні модифікації, які застосовують:

  • в снарядах зі знімними керноприймачами (з імпрегнованим пілотом, врубові, гребінцеві, конусні);
  • при використанні одинарних колонкових труб (одношарові зі східчастими профілями, насичені, врубові).

Також вони бувають м'якими - для обробки низькоабразивні конструкцій, жорсткими - призначені для високоабразивних матеріалів і універсальними.

Тип хвостовика

За допомогою цієї деталі виріб кріпиться до інструменту. Для пристроїв універсального виду призначені моделі з різьбленням діаметром ¼, а на установки невеликого розміру - ½ дюйма. При необхідності використовується перехідник.

Діаметр розхідника

Яку алмазну коронку по бетону краще вибрати? Якщо виникають сумніви при виборі інструменту, слід орієнтуватися на діаметр необхідного отвори. Також враховується різновид свердла, його потужність. Для маленьких отворів немає необхідності встановлювати більшу деталь. У техпаспорті вказано рекомендований діапазон роботи.

Довжина коронки

Стандартна довжина породоруйнуючих моделей становить 45 см. Вони відрізняються універсальністю, сумісні з більшістю свердлильних машин. Є спеціалізовані подовжені види для здійснення операцій з магістральної проводкою, а також короткі, призначені для прокладки кабельної мережі.

Кількість сегментів алмазної коронки

На вибір типу і кількості складових ріжучої частини пластин впливає опрацьований матеріал. Для більш м'якого варто зупинити вибір на сегментах, виконаних за технологією флюсу. Для міцного використовують моделі з лазерної припаюванням.

ТД «Укрсервіс» - інтернет магазин коронок для алмазного буріння

У каталозі можна знайти і купити коронки алмазного буріння по залізобетону і для інших потреб. Сертифіковані матеріали відрізняються високою якістю. В асортименті представлена продукція зарубіжних і вітчизняних брендів, є позиції, виготовлені торговими марками Bosch та DI-STAR.

 

04.02.2019 09:20:07
0
1329

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як вибрати свердла для дрилі

Як вибрати свердла для дрилі

Ремонтно-будівельні роботи не обходяться без застосування дрилів, шуропокрутів, перфораторів. Для даних інструментів необхідні свердла – спеціальні ріжучі витратні матеріали, призначені для різання отворів в різних видах поверхонь. Існує безліч типів виробів, придатних для окремих цілей. Можна купити довге свердло по дереву, але воно не підійде для металу. Важливо звертати ува..

21.06.2019
0
823
Огляд обладнання для алмазного свердління бетону від GTM

Огляд обладнання для алмазного свердління бетону від GTM

GTM – торгова марка, яка недавно з'явилася на будівельному ринку України. Виробник є власним брендом ТД «Укрсервіс». Офіційно компанія була зареєстрована в 2019 році. Виробництво продукції здійснюється в Китаї на спеціалізованих заводах із сучасною технологічною базою. Досвідчені інженери заводу ретельно контролюють процес виробництва. Вони самостійно тестують зразки ..

11.09.2020
0
839