Торгова марка PFERD - світовий лідер якому довіряють кращі!

PFERD - це провідна торгова марка для розробки, виробництва і консультації, а також продажу інструментів для обробки поверхні і відрізки матеріалів, весь асортимент яких ви можете придбати в інтернет-магазині Укрсервіс.


Маючи усталену традицію протягом понад 200 років, компанія PFERD є перспективним незалежним сімейним підприємством з міжнародною орієнтацією. Так само представлені в Україні і орієнтовані як на професійне так і на побутове використання.

Інструменти PFERD пропонують споживачеві максимальну вигоду і економічність.


Необмежена визнання якості преміум-класу, надійність в якості постачальника і відповідальне поводження з ресурсами зарекомендували компанію PFERD, як передбачуваного, надійного і довгострокового партнера.


Співробітники компанії PFERD докладають усіх зусиль, щоб компанія стала всесвітньо шанованої торговою маркою преміум-класу. Завдяки їх особистого вкладу споживачі у всьому світі довіряють "синьої емблемі" і вибирають PFERD.


Серед партнерів компанії, які використовують продукцію PFERD такі світові лідери як: BMW, STIHL, AUDI, FRANKE, Rolls Royce, Volkswogan, AIRBUS і багато інших.
У нашому інтернет-магазині ви вже зможете знайти таку продукцію як:


Відрізні диски

Шліфувальні диски

Шліфувальні головки

Напилки

Коронки

Зачисні щітки та чашки


24.10.2015 10:26:41
0
1208

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Огляд обладнання для алмазного свердління бетону від GTM

Огляд обладнання для алмазного свердління бетону від GTM

GTM – торгова марка, яка недавно з'явилася на будівельному ринку України. Виробник є власним брендом ТД «Укрсервіс». Офіційно компанія була зареєстрована в 2019 році. Виробництво продукції здійснюється в Китаї на спеціалізованих заводах із сучасною технологічною базою.Досвідчені інженери заводу ретельно контролюють процес виробництва. Вони самостійно тестують зразки продукції з кожної виробни..

11.09.2020
0
563