Чим віброплита відрізняється від вібротрамбовки

Віброобладнання для ущільнення піску, грунтів, щебінки та інших будматеріалів затребувано під час практично всіх видів будівельних і дорожньо-ремонтних робіт. З його допомогою готують основу під укладання асфальту, рівняють дно траншей під фундамент і т.д. Найпопулярнішими в цій категорії будівельної техніки є вібротрамбовки (віброноги) та віброплити. Вони мають схожий принцип дії, тому їх часто плутають і видають одне за інше. Але це не зовсім вірно. У цій статті ми з Вами розберемося, що таке віброплита і в чому полягають її відмінності від вібротрамбовки.

Сфера застосування вібротрамбовки і віброплити

Сфера застосування

Перше, у чому потрібно розібратися, це те, для чого використовують те чи інше обладнання. Вібротрамбовки вибирають в основному для тих видів робіт, де більш габаритна віброплита просто не поміститься. Ширина її підошви в більшості випадків становить від 350 мм і може досягати 600-650мм. А ось підошва віброноги в основному не перевищує 280-300 мм в ширину. Наприклад, вам потрібно утрамбувати вузьку траншею під укладання труби. Якщо для цього купити вібраційну плиту, то, швидше за все Ви її туди просто не пропхаєте. Зате для трамбування щебеню чи піску на відритому просторому майданчику даний тип будівельної техніки підійде цілком.

Потужність вібротрамбовки і віброплити

Потужність

Віброплити оснащені більш потужними двигунами, ніж їх малогабаритні аналоги. Наприклад, модель Masalta MS330-4 має потужність 9 к.с, в той час, як найпотужніша вібротрамбовка даного виробника (Masalta EMR70H) не перевищує 5.5 к.с. Це варто врахувати під час вибору вібротрамбовочного обладнання для того чи іншого типу будівельних робіт. Адже, скажімо, для укладання асфальту знадобиться більш потужна модель, ніж для тротуарної плитки. Від цього показника часто залежить і ціна техніки. Тому вартість бензинової віброплити, як правило, в декілька разів може перевищувати ціни на вібротрамбовки.

Продуктивність вібротрамбовки і віброплити

Продуктивність

Продуктивної вібротрамбовочного обладнання визначається площею м², яку вони можуть утрамбувати за годину. Цей показник багато в чому залежить від двигуна, габаритів трамбувальної підошви і будівельного матеріалу. Наприклад, віброплита Masalta MS90-4 з бачком для води і транспортувальними колесами може обробити до 600м²/г, а бензинова іибротрамбовка Masalta MR60H не більше 200м²/г. Як бачимо, різниця в 3 рази. Наприклад, на утрамбовку дрібнішого будматеріалу (пісок, відсів) може знадобиться більше часу, ніж на щебінь.

Сила ущільнення вібротрамбовки і віброплити

Сила ущільнення

На час проведення робіт також впливає і сила ущільнення. Чим вона вища, тим швидше і якісніше буде відбувається трамбування. У більшості віброніг сила ущільнення не перевищує 15kH, в той час, як віброплити можуть мати показники 19.8, 25 і навіть 38-40 kH. Природно, це також сильно впливає на ціни даної техніки.

Що вибрати - вібротрамбовки або виброплиту

Так, що ж вибрати?

Ось ми і розглянули основні відмінності між вібраційними трамбувальними плитами і бензиновими вібротрамбовками. Отже, якщо Вам потрібна техніка для роботи в обмеженому просторі, то вібронога - саме те, що слід вибрати. Для тривалих робіт на відкритій місцевості краще взяти бензинову віброплиту.

Радимо звернути увагу на вібротрамбовочне обладнання Masalta. Воно виготовлене в Китаї, що позитивно відобразилося на ціні. Але якість роботи від цього нітрохи не постраждала, адже весь модельний ряд, представлений в інтернет-магазині ТД Укрсервіс, оснащений японськими двигунами Honda. Більше корисної інформації по кожній моделі Ви можете знайти в електронному каталозі Masalta.

Порівняти ціни на вібротрамбовки і віброплити

02.03.2020 12:58:56
0
1212

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Глибинний вібратор для бетону: як зберігати і користуватися

Глибинний вібратор для бетону: як зберігати і користуватися

Ущільнення бетону вібрацією - процедура, що дозволяє уникнути руйнування, розтріскування фундаменту. Дії здійснюються з сумішшю після заливки. При змішуванні утворюються бульбашки повітря, які при різкій зміні температур призводять до знищення фундаменту. Щоб уникнути проблем потрібно купити занурювальний вібратор для бетону, після чого впливати ним на суміш. Обійтись без такого будів..

23.08.2019
0
2878
На скільки літрів бетону повинен бути бетонозмішувач?

На скільки літрів бетону повинен бути бетонозмішувач?

Якщо виникає потреба звести надійний і стійкий фундамент для заміського котеджу, альтанки, лазні, викласти тротуарну доріжку або зробити ремонт в будь-яких приміщеннях, необхідно приготування великої кількості будівельної суміші. Для цього використовують спеціальне обладнання, яке відрізняється за принципом і швидкості проведення робіт. Яку вибрати бетонозмішувач для дачі або будівельного майда..

15.11.2019
0
6375
Огляд будівельного обладнання NTC

Огляд будівельного обладнання NTC

До обладнання для будівництва відносяться різні прилади та інструменти, які використовуються під час проведення ремонтних, дрібних і великих будівельних робіт. Різноманіття вибору предметів може збивати з пантелику. До одного з кращих виробників обладнання відноситься NTC. NTC - чеський виробник кращої будівельної техніки Компанія почала свою діяльність з 1991 року в східній Чехії. З ти..

02.12.2019
0
760
Установка алмазного буріння GTM - новинка на українському ринку

Установка алмазного буріння GTM - новинка на українському ринку

Мобільна техніка для буріння використовується для проведення ремонтних, будівельних, інженерних та геологічних робіт. Там, де вже недостатньо ручних зусиль, в справу вступають буровики. При всій їх функціональності у них невеликі габарити, завдяки їм можна працювати навіть в обмеженому просторі. GTM – український виробник інструментів GTM — власна торгова марка ТД «..

11.05.2020
0
1330