Огляд будівельного обладнання NTC

До обладнання для будівництва відносяться різні прилади та інструменти, які використовуються під час проведення ремонтних, дрібних і великих будівельних робіт. Різноманіття вибору предметів може збивати з пантелику. До одного з кращих виробників обладнання відноситься NTC.

NTC - чеський виробник кращої будівельної техніки

Компанія почала свою діяльність з 1991 року в східній Чехії. З тих пір торгова марка зарекомендувала себе як виробник надійних і високоякісних пристроїв для механізації процесів, пов'язаних з дорожнім будівництвом. Вся продукція бренду тестується в спеціалізованих випробувальних лабораторіях на відповідність заявленим технічним параметрам, показниками безпеки та екологічності. Сертифікати міжнародного стандарту гарантують високу результативність робіт, проведених за допомогою обладнання від NTC.

Будівельні вібраційні двовальцові катки

Грунтові віброкатки – незамінні пристрої для трамбування різних сипучих матеріалів (грунт, пісок, щебінь тощо) під час укладання або ремонту дорожнього полотна. Вони призначені для підготовки підстави асфальту. Моделі відрізняються такими перевагами:

 1. частотність двигуна становить 3600 об / хв;
 2. наявність лічильника для фіксування часу роботи;
 3. опція автоматичного відключення;
 4. ефективна повітряна система охолодження;
 5. ручна або електронна система управління;
 6. зручна і безпечна кабіна для оператора.

Ціна автоматизованих і ручних двохвальцеві ковзанок залежить від функціональних показників моделі.

Характеристики вібротрамбовок

Це обладнання призначене для трамбування ґрунту під час проведення будівельних робіт. Вібротрамбовка NT65N оснащена бензиновим 4-тактним двигуном потужністю 2,72 к. с. Невеликі габарити пристрою дозволяють використовувати його в умовах обмеженого простору. Інші відмінні риси приладу:

 • видає 600-700 уд / хв;
 • глибина утрамбовки - до 45 см;
 • стрибок ходу - 50-85 мм;
 • обсягу паливного бака 2 л вистачає на 2-3 години безперервної роботи.

Цей пристрій виготовлено з міцних матеріалів, які надійно захищають його при сильному навантаженню.

Потужна віброплита для ущільнення щебеню і грунту

Це будівельна спеціалізована техніка, яка служить для ущільнення основи з різного виду грунтів. В каталозі доступні стаціонарні моделі VD18P, VD24P, а також реверсивні VDR63HE, VDR63, VDR32. переваги віброплити NTC:

 1. закруглені краї полотна плити забезпечують ідеально рівну поверхню;
 2. потужність - 4100-7900 Вт;
 3. відносно невелику вагу віброплит - 210-430 кг;
 4. міцний каркас конструкції захищає механізм від пошкоджень.

Повітряна система охолодження запобігає перегріванню двигуна.

Бензинові швонарізчики

Це - техніка, яка використовується для різання асфальтованих і бетонних покриттів. Прилади від NTC оснащені механізмом фіксації глибини різу для отримання більш точного результату. В інтернет-магазині можна купити бензинові швонарізчики RZ172, RZ202, RZ122 по доступній ціні.

ТД «Укрсервіс» - офіційний імпортер якісного будівельного обладнання в Україні

Інтернет-магазин є офіційним імпортером чеського бренду. В асортименті наданий широкий вибір дорожньої техніки. У каталозі можна подивитися, скільки коштують віброплити, ціни катків, швонарізчиків, трамбовок. Вартість залежить від функціональних можливостей приладу.

 

02.12.2019 10:55:02
0
760

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Область застосування і принцип роботи швонарізчика

Область застосування і принцип роботи швонарізчика

Швонарізчик - пристрій для різання швів Для нарізки швів в бетоні, асфальті або будь-яких інших твердих матеріалах будівельники застосовують спеціалізований інструмент, який так і називається - швонарізчик. Його часто можна зустріти при будівництві, ремонті (укладання комунікацій), а також в дорожніх роботах. Швонарізчик може використовувати електричний, дизельний або бензиновий привід. Його го..

06.08.2018
0
1948
Віброобладнання для трамбування будівельних матеріалів

Віброобладнання для трамбування будівельних матеріалів

Ущільнення матеріалів під час ремонтних і будівельних робіт На будь-якому будівництві дуже часто доводиться мати справу з піском, щебенем, грунтом і іншими сипучими матеріалами, які в процесі роботи необхідно ущільнити. У таких випадках на допомогу майстрам приходить вібротрамбувальне обладнання для будівельних робіт. Це дуже популярний вид техніки, який дозволяє ущільнити сипучу пове..

13.08.2018
0
1076
На скільки літрів бетону повинен бути бетонозмішувач?

На скільки літрів бетону повинен бути бетонозмішувач?

Якщо виникає потреба звести надійний і стійкий фундамент для заміського котеджу, альтанки, лазні, викласти тротуарну доріжку або зробити ремонт в будь-яких приміщеннях, необхідно приготування великої кількості будівельної суміші. Для цього використовують спеціальне обладнання, яке відрізняється за принципом і швидкості проведення робіт. Яку вибрати бетонозмішувач для дачі або будівельного майда..

15.11.2019
0
6375
Чим віброплита відрізняється від вібротрамбовки

Чим віброплита відрізняється від вібротрамбовки

Віброобладнання для ущільнення піску, грунтів, щебінки та інших будматеріалів затребувано під час практично всіх видів будівельних і дорожньо-ремонтних робіт. З його допомогою готують основу під укладання асфальту, рівняють дно траншей під фундамент і т.д. Найпопулярнішими в цій категорії будівельної техніки є вібротрамбовки (віброноги) та віброплити. Вони мають схожий принцип дії, ..

02.03.2020
0
1213