Область застосування і принцип роботи швонарізчика

Швонарізчик - пристрій для різання швів

Для нарізки швів в бетоні, асфальті або будь-яких інших твердих матеріалах будівельники застосовують спеціалізований інструмент, який так і називається - швонарізчик. Його часто можна зустріти при будівництві, ремонті (укладання комунікацій), а також в дорожніх роботах. Швонарізчик може використовувати електричний, дизельний або бензиновий привід. Його головними робочими органами є алмазні ріжучі диски.

Основні переваги різчика швів

Швонарізчики, незалежно від моделі, характеризуються наступними параметрами:

  • Висока потужність;
  • Широка сфера застосування;
  • Екологічність;
  • Мінімальний рівень шуму і вібрацій;

На додаток до всього, пристрій забезпечує акуратні і рівні краї швів, які не вимагають додаткової обробки.

Для чого потрібен швонарізчик?

Сфера застосування нарізувача швів в бетоні або асфальті залежить від потужності і габаритів пристрою. Малопотужні моделі часто використовують при виконанні дрібних ремонтних робіт: нарізки каналів, штроб, вирівнюванні країв конструкцій, усунення деформацій поверхні.

Більші і продуктивні апарати використовують для капітального ремонту і будівництва доріг. Вони відрізняються габаритами, потужністю і здатністю пересуватися своїм ходом. Їх можна зустріти при глибокої різання бетону та демонтаж будівельних конструкцій.

Основні сфери використання швонарізчика

Швонарізчик дуже часто застосовують з такою метою:

  • Різка бетону алмазним диском;
  • Уривок плитки, цегли, кромки асфальту;
  • Санація промислової підлоги;
  • Укладання каналів комунікації;
  • Розбір фундаменту і перекриттів.

Швонарезчик легко справляється з будь-якими видами швів в самих різних матеріалах. Завдяки маневреності і зручності застосування, він дозволяє добитися ідеальної точності різання.

Принцип роботи швонарізчика

Конструкція пристрою досить проста. Вона складається з корпусу на колесах і ріжучого диска. В процесі роботи алмазний коло сильно нагрівається і щоб уникнути його перегріву, в цю зону здійснюється підведення холодної води. Це дозволяє не тільки охолодити диск, але також запобігти викиду в повітря величезну кількість пилу і будівельного сміття, який виділяється при обробці бетону.

Різні діаметри ріжучих дисків дозволяють отримати необхідну глибину шва. Завдяки надвисокої міцності матеріалів, вони легко справляються навіть з самими твердими поверхнями.

Где можно выгодно купить швонаречик?

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий модельний ряд різьбярів швів NTC, AGT, HUSQVARNA, Masalta за цінами від виробника. На кожен товар надається відповідний пакет документів, який включає гарантію і сертифікат якості.

Завдяки багаторічному досвіду на ринку будівельних матеріалів і обладнання компанія ТД Укрсервіс виробила максимально ефективну систему менеджменту, яка дозволяє надати клієнтам краще сервісне обслуговування і кваліфіковану підтримку з усіх супутнім напрямкам. У підсумку ви отримуєте виключно якісний товар і позитивні емоції від вигідного співробітництва.

06.08.2018 13:58:24
0
1961

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Огляд будівельного обладнання NTC

Огляд будівельного обладнання NTC

До обладнання для будівництва відносяться різні прилади та інструменти, які використовуються під час проведення ремонтних, дрібних і великих будівельних робіт. Різноманіття вибору предметів може збивати з пантелику. До одного з кращих виробників обладнання відноситься NTC. NTC - чеський виробник кращої будівельної техніки Компанія почала свою діяльність з 1991 року в східній Чехії. З ти..

02.12.2019
0
766