На скільки літрів бетону повинен бути бетонозмішувач?

Якщо виникає потреба звести надійний і стійкий фундамент для заміського котеджу, альтанки, лазні, викласти тротуарну доріжку або зробити ремонт в будь-яких приміщеннях, необхідно приготування великої кількості будівельної суміші. Для цього використовують спеціальне обладнання, яке відрізняється за принципом і швидкості проведення робіт.

Яку вибрати бетонозмішувач для дачі або будівельного майданчика?

Спеціалізоване обладнання має широкий спектр застосування: використовується в процесі будівництва, виконання побутових завдань (наприклад, зведення вимощення), проведення реконструкції сходинок або паркану та ін.

Головним завданням бетонозмішувачів є рівномірне змішування всіх твердих, сипучих і рідких інгредієнтів для отримання готового будівельного матеріалу. Таким чином, процес будівництва істотно прискорюється, потреба в робочій силі зменшується. Так як сучасний ринок пропонує бетонозмішувачі з різними функціональними можливостями, головним критерієм вибору буде обсяг бетонної суміші, яку необхідно отримати.

Скільки кубів бетону в побутовому бетонозмішувачі?

Для спорудження невеликих конструкцій користувачі зупиняють свій вибір на побутових моделях бетонозмішувачів. Вони здатні вмістити 0,18, 0,125, 0,165 кубів. Для того, щоб домашні ремонтні роботи були максимально ефективними, необхідно брати до уваги різницю в літражі між такими поняттями, як ємність і корисна ємність. Повна ємність - це сам барабан обладнання для виробництва бетону, а корисна - то кількість суміші, яке здатне вмістити пристрій за один раз.

Каталог представлений побутовими моделями від брендів «Вектор» і Forte. Вони відрізняються такими особливостями:

  1. робоча напруга мережі - 220 В;
  2. ємність бака 50-140 л;
  3. вихід готової суміші 95-110 л;
  4. гравітаційний тип змішування.

Матеріал виготовлення корпусу і коліс - міцний чавун і пластик, двигун має термозахист від перегріву.

Скільки розчину можна замісити в професійному бетонозмішувачі?

Для виконання масштабних ремонтних і будівельних робіт вибирають професійні моделі. Бетонозмішувачі такого типу відрізняються більш міцними деталями, вузлами, збільшеним об'ємом робочої ємності. Онлайн-вітрина інтернет-магазину представлена торговими марками Forte, VULKAN, «Вектор». Їх характеристики:

  • напруга мережі - 380, рідше - 220 В;
  • ємність резервуара бетонозмішувача 240-320 літрів;
  • обсяг готової суміші - 110-240 л;
  • здійснює 28 об / хв;
  • гравітаційний тип змішування.

Устаткування виготовлене з матеріалів підвищеної зносостійкості, а рама стійка до високих механічних навантажень.

 

Купити бетонозмішувачі об'ємом 125-320 літрів в Україні

Інтернет-магазин ТД «Укрсервіс» має в своєму розпорядженні широкий асортимент надійних електричних бетономішалок, ціни на які цілком прийнятні. В каталозі доступна продукція відомих торгових марок ForteVULKAN«Вектор». ТМ VULKAN є власним брендом. Весь товар магазину сертифікований згідно з європейськими стандартами якості.

 

15.11.2019 09:57:57
0
6414

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Бетономішалки. Що це таке і як їх вибирати?

Бетономішалки. Що це таке і як їх вибирати?

Бетономішалка - це різновид будівельної машини, призначеної для змішування легких і важких будівельних сумішей. У народі також можна зустріти назву бетонозмішувач, який є альтернативою назвою бетономішалка. Бетономішалка складається з таких елементів: барабан, силовий блок з трансмісією, лопаті, станини, опорної частини (з колесами або без) і механізму розвантаження. Від якості використовуваних ма..

07.04.2016
0
2616
Віброобладнання для трамбування будівельних матеріалів

Віброобладнання для трамбування будівельних матеріалів

Ущільнення матеріалів під час ремонтних і будівельних робіт На будь-якому будівництві дуже часто доводиться мати справу з піском, щебенем, грунтом і іншими сипучими матеріалами, які в процесі роботи необхідно ущільнити. У таких випадках на допомогу майстрам приходить вібротрамбувальне обладнання для будівельних робіт. Це дуже популярний вид техніки, який дозволяє ущільнити сипучу пове..

13.08.2018
0
1081
Як правильно вибрати бетонозмішувач для будівництва будинку або дачі

Як правильно вибрати бетонозмішувач для будівництва будинку або дачі

Головне під час будівництва - замісити бетон На будівельному майданчику або ж під час ремонтних робіт навколо будинку просто не обійтися без бетонозмішувача. Це будівельне обладнання дозволить виготовити бетон або будь-яку іншу будівельну суміш без особливих зусиль. Але купити бетонозмішувач для будівництва або навіть для будинку - справа зовсім не хитра. Тільки як правильно її вибрат..

19.11.2018
0
1324
Огляд будівельного обладнання NTC

Огляд будівельного обладнання NTC

До обладнання для будівництва відносяться різні прилади та інструменти, які використовуються під час проведення ремонтних, дрібних і великих будівельних робіт. Різноманіття вибору предметів може збивати з пантелику. До одного з кращих виробників обладнання відноситься NTC. NTC - чеський виробник кращої будівельної техніки Компанія почала свою діяльність з 1991 року в східній Чехії. З ти..

02.12.2019
0
767
Чим віброплита відрізняється від вібротрамбовки

Чим віброплита відрізняється від вібротрамбовки

Віброобладнання для ущільнення піску, грунтів, щебінки та інших будматеріалів затребувано під час практично всіх видів будівельних і дорожньо-ремонтних робіт. З його допомогою готують основу під укладання асфальту, рівняють дно траншей під фундамент і т.д. Найпопулярнішими в цій категорії будівельної техніки є вібротрамбовки (віброноги) та віброплити. Вони мають схожий принцип дії, ..

02.03.2020
0
1225