Віброобладнання для трамбування будівельних матеріалів

Ущільнення матеріалів під час ремонтних і будівельних робіт

На будь-якому будівництві дуже часто доводиться мати справу з піском, щебенем, грунтом і іншими сипучими матеріалами, які в процесі роботи необхідно ущільнити. У таких випадках на допомогу майстрам приходить вібротрамбувальне обладнання для будівельних робіт. Це дуже популярний вид техніки, який дозволяє ущільнити сипучу поверхню на закритій території, наприклад, там, де потрібно прокласти комунікації або встановити опори.

Основними видами техніки для ущільнення сипучих матеріалів є:

  • Вібротрамбовка;

  • Вібротрамбувальна плита;

  • Віброкаток.

Кожен з них має свої конструктивні особливості, які зумовлюють функціональні можливості.

Використання вібротрамбовки

Цей вид техніки користується величезною популярністю завдяки своїй універсальності. Вібротрамбовка може бути використана для ущільнення різних типів грунту при будівельних проектах, укладанні дорожнього покриття, оформленні ландшафтного дизайну і тд. Основна сфера застосування: зв'язні грунти і піщані засипання.

Вібротрамбовки бувають електричними, бензиновими і дизельними. Вони дуже маневрені, тому можуть вільно застосовуватися в вузьких і важкодоступних місцях (траншеях, колодязях).

Застосування вібротрамбувальної плити

Віброплита є різновидом дорожньо-будівельних агрегатів. Вона відрізняється своєю мобільністю, компактними габаритами і маневреністю, що дозволяє також використовувати її на садових ділянках, на дачі, в будівництві. Однак головною сферою, де застосовується трамбування вібролитою залишається трамбування грунту і укладання асфальту. За допомогою агрегату можна ефективно збільшити щільність основ, бетонних розчинів, піщано-гравійних подушок.

Віброплита комплектується бензиновим, дизельним або електроприводом. Вона може бути реверсною (дозволяє рухатися в будь-яких напрямках) або прямоходовою. Також пристрої відрізняються по ударній силі, вагою та габаритами, що дозволяє підібрати оптимальну модель для виконання завдань конкретного роду.

Робота з віброкатком

Віброкаток - технічний транспорт, який використовується для ущільнення поверхні, надаючи їй монолітності і гладкості. Його головними перевагами вважається потужність, надійність і висока ефективність. Використання віброкатка незамінне при ущільненні пухкого грунту (бетону, землі) і укладання асфальту. Його також застосовують для забивання ям і укладанні тротуарних доріжок.

Віброкаток дуже простий в управлінні і обслуговуванні. Він багатофункціональний і дозволяє оператору працювати відразу в декількох режимах, підлаштовуючись під виробничі умови.

ТД Укрсервіс - будівельне обладнання за кращими цінами!

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує вам вигідно купити виброкатки, віброплити і трамбування виробництва NTC, AGT, ENAR, Masalta  і інших популярних світових брендів. Товар сертифікований, з гарантією від виробника.

Увага: передбачена можливість безкоштовної доставки по території України.

 

13.08.2018 12:24:45
0
1018

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Глибинний вібратор для бетону: як зберігати і користуватися

Глибинний вібратор для бетону: як зберігати і користуватися

Ущільнення бетону вібрацією - процедура, що дозволяє уникнути руйнування, розтріскування фундаменту. Дії здійснюються з сумішшю після заливки. При змішуванні утворюються бульбашки повітря, які при різкій зміні температур призводять до знищення фундаменту. Щоб уникнути проблем потрібно купити занурювальний вібратор для бетону, після чого впливати ним на суміш. Обійтись без такого будів..

23.08.2019
0
2696
На скільки літрів бетону повинен бути бетонозмішувач?

На скільки літрів бетону повинен бути бетонозмішувач?

Якщо виникає потреба звести надійний і стійкий фундамент для заміського котеджу, альтанки, лазні, викласти тротуарну доріжку або зробити ремонт в будь-яких приміщеннях, необхідно приготування великої кількості будівельної суміші. Для цього використовують спеціальне обладнання, яке відрізняється за принципом і швидкості проведення робіт. Яку вибрати бетонозмішувач для дачі або будівельного майда..

15.11.2019
0
6064
Огляд будівельного обладнання NTC

Огляд будівельного обладнання NTC

До обладнання для будівництва відносяться різні прилади та інструменти, які використовуються під час проведення ремонтних, дрібних і великих будівельних робіт. Різноманіття вибору предметів може збивати з пантелику. До одного з кращих виробників обладнання відноситься NTC. NTC - чеський виробник кращої будівельної техніки Компанія почала свою діяльність з 1991 року в східній Чехії. З ти..

02.12.2019
0
722
Установка алмазного буріння GTM - новинка на українському ринку

Установка алмазного буріння GTM - новинка на українському ринку

Мобільна техніка для буріння використовується для проведення ремонтних, будівельних, інженерних та геологічних робіт. Там, де вже недостатньо ручних зусиль, в справу вступають буровики. При всій їх функціональності у них невеликі габарити, завдяки їм можна працювати навіть в обмеженому просторі. GTM – український виробник інструментів GTM — власна торгова марка ТД «..

11.05.2020
0
1261