Як правильно вибрати бетонозмішувач для будівництва будинку або дачі

Головне під час будівництва - замісити бетон

На будівельному майданчику або ж під час ремонтних робіт навколо будинку просто не обійтися без бетонозмішувача. Це будівельне обладнання дозволить виготовити бетон або будь-яку іншу будівельну суміш без особливих зусиль. Але купити бетонозмішувач для будівництва або навіть для будинку - справа зовсім не хитра. Тільки як правильно її вибрати - зовсім інше питання, адже до вибору цього будівельного обладнання слід підходити з усією серйозністю. Експерти інтернет-магазину «Укрсервіс» підготували кілька порад, які допоможуть Вам зробити правильний вибір під час придбання бетонозмішувач.

Обсяг чаші бетонозмішувача

Вибираючи бетонозмішувач Ви повинні чітко визначитися що і в якій кількості Ви будете замішувати. Адже від цього залежить модель бетонозмішувача, яку краще купити. А точніше, мова йде про його барабан (чашу) - чим він більший, тим більше бетонного розчину можна виготовити.

Але якщо вибрати більше, ніж потрібно, бетонозмішувач буде споживати зайву електроенергію, що може сильно вдарити по кишені. Тому вибирати потрібно в міру. Для невеликих робіт будинку або на дачі підійде бетонозмішувач на 100 - 140 літрів. Для великих будівельних робіт з великим навантаженням потрібно агрегат побільше - десь на 250 - 350 л.

Товщина стінок барабана бетономішалки

Часте використання бетонозмішувача та приготування великих об'ємів розчину може привести до швидкого зносу чаші бетонозмішувача (особливо, якщо її вчасно не мити від залишків суміші). Для промислових масштабів краще вибрати бетонозмішувач з товстими стінками. Для будинку ж можна купити і недорогу тонкостінну модель.

Обсяг готового розчину

Обсяг бетонного розчину, який отримуєтся на виході впливає на те, як часто доведеться замішувати нові партії бетону. Як показує практика, готова суміш становить близько 2/3 від місткості самого барабана. Наприклад, бетонозмішувач об'ємом 140 літрів може замісити близько 90 - 95 л готового розчину. На це також важливо звернути увагу під час вибору будівельного обладнання.

Який у бетономішалки вінець

Від цього параметра залежить, як довго прослужить бетонозмішувач. Адже змішувач, виготовлений з більш якісного матеріалу, автоматично збільшує ресурс роботи змішувача. Це дозволяє забезпечувати більш тривалий і якісне перемішування розчину. Дуже добре себе зарекомендували на українському ринку бетономішалки з чавунними віночками.

Потужність двигуна бетонозмішувача

Від потужності бетонозмішувача залежить як час, так і рівномірність перемішування всіх компонентів для створення дійсно якісного і міцного бетонного розчину. Ця технічна характеристика тісно пов'язана з розмірами чаші, оскільки для обертання великого барабана потрібен потужний електропривод. Для невеликих бетонозмішувачів використовується двигун слабкіше.

Як правило, бетонозмішувачі для будинку або дачі мають потужність близько 500 - 650 Вт. Більш потужні моделі виготовлені спеціально для великих будівництв в промислових масштабах.

Напруга мережі при роботі бетонозмішувача

Електродвигун часто працює або від мережі 220 В (одно-, двофазне напруга), або від 380 В (трифазна напруга). Трифазна розетка досить рідкісне явище в приватному господарстві тому немає сенсу вибирати для будинку трифазний бетонозмішувач. Трифазні аналоги більше підійдуть для промислових цілей.

Укрсервіс - інтернет-магазин бетонозмішувачів в Україні

В інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити хорошу бетономішалку для замішування бетонного розчину будинку або на дачі. В асортименті магазину є моделі різної потужності і габаритів. Модельний ряд бетономішалок представлено виробниками Вектор та Vulkan.

19.11.2018 09:44:50
0
1320

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Глибинний вібратор для бетону: як зберігати і користуватися

Глибинний вібратор для бетону: як зберігати і користуватися

Ущільнення бетону вібрацією - процедура, що дозволяє уникнути руйнування, розтріскування фундаменту. Дії здійснюються з сумішшю після заливки. При змішуванні утворюються бульбашки повітря, які при різкій зміні температур призводять до знищення фундаменту. Щоб уникнути проблем потрібно купити занурювальний вібратор для бетону, після чого впливати ним на суміш. Обійтись без такого будів..

23.08.2019
0
2880
На скільки літрів бетону повинен бути бетонозмішувач?

На скільки літрів бетону повинен бути бетонозмішувач?

Якщо виникає потреба звести надійний і стійкий фундамент для заміського котеджу, альтанки, лазні, викласти тротуарну доріжку або зробити ремонт в будь-яких приміщеннях, необхідно приготування великої кількості будівельної суміші. Для цього використовують спеціальне обладнання, яке відрізняється за принципом і швидкості проведення робіт. Яку вибрати бетонозмішувач для дачі або будівельного майда..

15.11.2019
0
6379