Газовий котел якої потужності краще вибрати

Хороший обігрів будинку

Газовий котел – це найбільш ефективний спосіб організувати тепло в приватному будинку. Конструкція і принцип дії пристрою досить простий. Пальник підпалює газ, нагріваючи теплообмінник, в який надходить вода з опалювальної системи. Як наслідок, гаряча вода розтікається по радіаторів, нагріваючи їх до необхідної температури.

На сьогоднішній день купити для опалення будинку газовий котел - це найбільш оптимальний варіант по співвідношенню ціна-якість. Однак перед його покупкою виникає безліч питань, починаючи з того, якої потужності потрібен газовий котел, закінчуючи тим, скільки газу споживає газовий котел в місяць або добу.

У цій статті експерти ТД Укрсервіс підготували корисні поради, який газовий котел купити для приватного будинку і які критерії потрібно враховувати при виборі.

Розміри опалювального приміщення

Загальна площа квартири або будинку, це перше, що впливає на потужність газового котла. Логічно, що чим більше опалювальна площа, тим продуктивніше повинен бути агрегат. Середня потужність для опалення приватних будинків варіює в межах від 15 до 30 кВт. Таких показників буде цілком достатньо, щоб обігріти 100-150 кв.м.

Теплоізоляція будинку

Навіть найсильнішої і сучасної системи опалення буде недостатньо, якщо приміщення погано утеплені. Термоізоляція дозволяє істотно знизити витрати на обігрів. Тому, якщо у вас велика квартира, але все тепло накопичується всередині неї, вам цілком буде досить середньопотужного обігрівача. Якщо ж тепло дуже швидко просочується назовні, вам доведеться звернути увагу на більш сильні моделі.

Зайва продуктивність - низька ефективність

Ми часто стикаємося з проблемою, коли люди, не розуміючи, як правильно розрахувати потужність газового котла, вибирають пристрої, набагато потужніші, ніж це потрібно. Чому не потрібно робити подібну помилку:

  1. Такі агрегати набагато дорожче в установці, експлуатації та обслуговуванні;
  2. Вони швидше засмічують димохід попелом і нагаром.

У цьому випадку кількість не завжди переходить в якість. З урахуванням того, скільки коштує газовий котел для приватного будинку, не варто переплачувати за зайву продуктивність.

Клімат місцевості

При виборі враховуйте кліматичні особливості вашого регіону. Якщо вам не загрожує сувора зима з водохресними морозами, то вам цілком підійде найпростіше Середньоглибокі пристрій. Для регіонів з холодним кліматом, краще вибирати більш продуктивні агрегати.

Обігрів води

Досить часто котли використовують не тільки для обігріву будинку, але також для нагріву води. У такому випадку варто вибирати моделі трохи продуктивніше, ніж необхідно, щоб не падали показники загальної температури приміщення.

Де купити з гарантією і вигідною ціною в Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує повний спектр обладнання для опалювальної системи за дуже привабливими цінами. В асортименті компанії можна вигідно придбати найбільш популярні моделі Bosch, які лідирують в рейтингу запитів, який газовий котел краще купити згідно відгуками споживачів.

21.01.2019 09:37:43
0
661

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Що таке піч булерьян: принцип роботи і конструкція

Що таке піч булерьян: принцип роботи і конструкція

Піч тривалого горіння булерьян дає можливість швидко прогріти приміщення. Моделі поєднують переваги конвекційного обігрівача, класичної буржуйки, працюють на основі піролізного горіння. Котел булерьян на дровах дозволяє опалювати великі кімнати, що обумовлює його популярність. ККД обладнання на 25% вище, ніж стандартної буржуйки. Моделі встановлюються в приватних будинках, на дачах. Можна ..

22.07.2019
0
1802