Що таке піч булерьян: принцип роботи і конструкція

Піч тривалого горіння булерьян дає можливість швидко прогріти приміщення. Моделі поєднують переваги конвекційного обігрівача, класичної буржуйки, працюють на основі піролізного горіння.

Котел булерьян на дровах дозволяє опалювати великі кімнати, що обумовлює його популярність. ККД обладнання на 25% вище, ніж стандартної буржуйки. Моделі встановлюються в приватних будинках, на дачах. Можна подивитися різні види булерьянів на офіційному сайті магазина ТД «Укрсервіс».

Конструкція булерьяна

Конструкція передбачає наступні елементи:

 • камера згоряння, де здійснюється розпал дров;
 • камера допалювання - сюди потрапляють продукти піролізу, що нагрівають приміщення;
 • інжектори - являють собою трубки, що забезпечують надходження повітря в камеру;
 • конвекційні труби закругленою форми, які проводять тепло в кімнату;
 • регулятори (заслінка, дросель, розташований на дверцятах) для підтримки процесу піролізу;
 • димохід - забезпечує видалення продуктів згоряння.

Однозначної відповіді на питання, який булерьян краще, немає. Результативність залежить від площі приміщення, що обігрівається, характеристик моделі.

Принцип роботи

Перед тим, як користуватися булерьяном, слід ознайомитися з принципом його функціонування. Після завантаження дров і розпалювання починається робота. Обсяг потоку кисню обмежується, що призводить до початку процесу піролізу. Дрова не горять, а тліють. Гаряче повітря потрапляє в камеру допалювання, потім - в теплообмінник, поданий у формі труб.

Він забезпечує високий рівень збереження, передачі тепла. Труби грають роль конвектора, пропускаючи величезний потік повітря, зберігаючи температуру. Інтенсивність можна відрегулювати за допомогою дроселя, заслінки.

Плюси та мінуси

Потрібно відзначити наступні переваги:

 • швидке рівномірне прогрівання;
 • безпека - корпус залишається холодним, виключаючи ймовірність опіку, чадний газ не потрапляє всередину приміщення;
 • відсутність необхідності постійної закладки дров (в звичайних печах їх потрібно класти всередину 6-7 разів на день, в булерьянів досить 2-3);
 • довгий час роботи (близько 8 години);
 • відсутність пересушування повітря;
 • обігрів кімнат великої площі;
 • установка без необхідності отримання документального дозволу, підключення до електромережі;
 • простота, зручність модернізації;
 • невисока ціна печі булерьян.

Серед недоліків наголошують на необхідності збирати конденсат, чистити димохід, громіздкість. Для ефективної печі необхідно закладати тільки сухі дрова - на сирих горіння здійснюється погано

ТД Укрсервіс - інтернет-магазин булерьянів в Україні

В інтернет-магазині представлено безліч типів опалювального обладнання для дома, дачи, включая булерьяны. Каталог містить моделі торгових марок «Новаслав», інших популярних брендів.

Менеджери-фахівці з багаторічним досвідом дадуть відповіді на запитання, пояснять нюанси використання, підкажуть, скільки коштує булерьян.

 

22.07.2019 11:05:27
0
2062

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Рейтинг ТОП-5 кращих конвекторів Термія для обігріву

Рейтинг ТОП-5 кращих конвекторів Термія для обігріву

З настанням зимових холодів все більш актуальним стає питання про те, як обігріти будинок або дачу без використання газу. Найбільш прийнятною альтернативою стають електричні обігрівачі, серед яких особливою популярністю користуються електричні конвектори. Залишається тільки вирішити, який конвектор краще для обігріву будинку або дачі. Експерти інтернет-магазину Укрсервіс склали рейтинг Т..

07.12.2018
0
1778
Як краще обігріти будинок: масляний радіатор або конвектор

Як краще обігріти будинок: масляний радіатор або конвектор

Чим краще обігрівати будинок, якщо немає газу У холодну пору року більшість людей турбує один і той же питання: як обігріти будинок, квартиру або будь-яке інше житлове приміщення? Насправді, способів зігрітися досить багато, але не всі вони однаково ефективні. оскільки газове опалення — не надто дешеве задоволення, то багато хто шукає гідну альтернативу. Наприклад, досить хорошим рішенням..

02.01.2019
0
1288
Газовий котел якої потужності краще вибрати

Газовий котел якої потужності краще вибрати

Хороший обігрів будинку Газовий котел – це найбільш ефективний спосіб організувати тепло в приватному будинку. Конструкція і принцип дії пристрою досить простий. Пальник підпалює газ, нагріваючи теплообмінник, в який надходить вода з опалювальної системи. Як наслідок, гаряча вода розтікається по радіаторів, нагріваючи їх до необхідної температури. На сьогоднішній день купити для о..

21.01.2019
0
810
Сфера застосування теплових завіс

Сфера застосування теплових завіс

Утеплення приміщення – ефективний спосіб збереження тепла всередині об'єкта. Найпопулярнішим методом є термоізоляція конструкції будівлі всередині і зовні. Обшивка стін різними матеріалами дозволяє підтримувати комфортну температуру. Такий вид підтримки тепла не буде дієвим для приміщень з високим показником прохідності. Це пов'язано з постійним відкриттям дверей, а, отж..

25.11.2019
0
979