Як краще обігріти будинок: масляний радіатор або конвектор

Чим краще обігрівати будинок, якщо немає газу

У холодну пору року більшість людей турбує один і той же питання: як обігріти будинок, квартиру або будь-яке інше житлове приміщення? Насправді, способів зігрітися досить багато, але не всі вони однаково ефективні. оскільки газове опалення — не надто дешеве задоволення, то багато хто шукає гідну альтернативу. Наприклад, досить хорошим рішенням буде купити масляний радіатор або електричний конвектор. Саме вони користуються популярністю серед електричних обігрівачів.

Принцип роботи конвектора і масляного радіатора

Перш ніж вирішити купити електричний конвектор для опалення будинку слід врахувати деякі нюанси. Важливо врахувати принцип роботи обігрівального обладнання.

Конвектор обігріває приміщення за допомогою конвекції. У процесі обігріву тепле повітря піднімається вгору, а на його місце приходить холодний, який теж нагрівається і піднімається. Тому відбувається циркуляція і постійний підігрів повітря. Пристрої цього типу мають нагрівальний тен, який безпосередньо підігріває повітря в приміщенні.
Масляні радіатори працюють по-іншому: спочатку нагрівається мінеральне масло всередині обігрівача, потім корпус, а лише після цього - повітря. Через це процес розігріву більш тривалий, ніж у конвекторних аналогів.

Споживання електроенергії

Одним з найбільш важливих критеріїв вибору обігрівача для будинку або квартири є його споживання електрики. Оскільки теплообмін радіатора більш тривалий, то він потребує більшої кількості електрики.

Також, вирішуючи, який конвектор краще вибрати для квартири або будинку, слід врахувати площа обігріву. Краще не купувати потужний пристрій для невеликої кімнати, оскільки його тепловіддача буде не великий у порівнянні з рахунком за електрику в кінці місяця.

Тип установки обігрівачів

Залежно від моделі, електричні конвектори можуть мати різні способи установки: підлоговий або настінний. Радіатори же встановлюються тільки на рівну підлогу. Якщо у Вашій квартирі мало місця, а на підлозі вже і так стоїть надто багато меблів, то, можливо, повісити обігрівач на стіну - буде відмінним рішенням. Це слід врахувати, перш ніж шукати, де купити масляний радіатор, який вимагає деякого простору на підлозі.

Безпечне використання обігрівачів

Під час роботи корпус масляного радіатора нагрівається значно сильніше, ніж у електричного конвектора. Тому його бажано не ставити поблизу меблів, речей або інших легкозаймистих об'єктів і речовин. Наприклад, якщо конвектор нагрівається до 20-30 градусів, то радіатор може нагрітися до 80-90 градусів. На це слід звернути особливу увагу, якщо в будинку є діти або тварини.

ТД Укрсервіс - якісні та недорогі обігрівачі для дому

В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити за хорошою ціною конвектор або масляний радіатор для обігріву будинку, квартири і дачі. Асортимент представлений продукцією відомих світових виробників, серед яких на особливу увагу заслуговує українська торгова марка Термія. Укрсервіс є офіційним дилером цієї компанії на території України. Всі товари сертифіковані і поставляються з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить вартість і якість обігрівача, менеджери інтернет-магазину допоможуть вибрати кращий конвектор з необхідними технічними характеристиками.

 

02.01.2019 12:18:09
0
1285

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Що таке піч булерьян: принцип роботи і конструкція

Що таке піч булерьян: принцип роботи і конструкція

Піч тривалого горіння булерьян дає можливість швидко прогріти приміщення. Моделі поєднують переваги конвекційного обігрівача, класичної буржуйки, працюють на основі піролізного горіння. Котел булерьян на дровах дозволяє опалювати великі кімнати, що обумовлює його популярність. ККД обладнання на 25% вище, ніж стандартної буржуйки. Моделі встановлюються в приватних будинках, на дачах. Можна ..

22.07.2019
0
2060
Що краще для опалення будинку: ІЧ-обігрівач або конвектор?

Що краще для опалення будинку: ІЧ-обігрівач або конвектор?

Центральне опалення - ефективний спосіб обігріву багатоповерхових будинків, індивідуальне - заміських котеджів. Не завжди такий вид підтримки плюсової температури в приміщенні справляється зі своїм завданням. У період суворих заморозків постає необхідність використання додаткових пристроїв для створення комфортного мікроклімату. Як обігріти будинок без газу? Газові котли – поширен..

04.10.2019
0
2086
Тепловентилятор або теплова гармата: що краще для обігріву?

Тепловентилятор або теплова гармата: що краще для обігріву?

Як обігріти приміщення взимку На будівництві, а також в приміщеннях, де ведуться ремонтні роботи, не завжди є можливість організувати обігрів дровами, вугіллям або газом. В такому випадку справжнім порятунком є потужний електричний обігрівач. Найбільш зручними різновидами такої техніки вважаються теплові вентилятори та гармати. Експерти інтернет магазину ТД Укрсервіс підготували ..

11.11.2019
0
4194
Які конвектори найкраще підійдуть для дачі

Які конвектори найкраще підійдуть для дачі

  Чим обігріти дачу взимку Похолодання - зовсім не привід відмовитися від відпочинку на дачі. Навіть пізньої осені або взимку тут може бути також тепло і затишно. Головне - правильно організувати обігрів дачного будиночка. З урахуванням того, що дачні селища рідко можуть похвалитися власним газопроводом, єдиним оптимальним рішенням цієї проблеми стане опалення дачного будинку електрикою..

06.12.2019
0
1085