Тепловентилятор або теплова гармата: що краще для обігріву?

Як обігріти приміщення взимку

На будівництві, а також в приміщеннях, де ведуться ремонтні роботи, не завжди є можливість організувати обігрів дровами, вугіллям або газом. В такому випадку справжнім порятунком є потужний електричний обігрівач. Найбільш зручними різновидами такої техніки вважаються теплові вентилятори та гармати. Експерти інтернет магазину ТД Укрсервіс підготували для вас невелике порівняння, яке допоможе вам визначитися, що ж краще підійде для гаража, заміського будинку або промислової будівлі.

Принцип роботи і конструкція

По суті, тепловентилятор являє собою звичайний вентилятор з вбудованим нагрівальним елементом. Він працює від електромережі і його потужність не перевищує 2 кВт. Вентилятор обдуває нагрівальний елемент, поширюючи потік теплого повітря. З огляду на, що рекомендована площа обігріву становить 10 кв.м. він стане ідеальним варіантом в гараж.

В свою чергу, теплова гармата вважається більш потужним і універсальною різновидом електровентилятору. Вона може працювати як на електриці, так і інших видах палива - газ, солярка, гас. При цьому принцип дії обох пристроїв однаковий.

Продуктивність

Продуктивність обігрівача вимірюється обсягом повітря, який він зможе обігріти протягом години. З огляду на високу потужність, електрична теплова гармата може бути не найвдалішим варіантом для дачі або житлових кімнат. Вона більше підійде для майстерень, гаража або виробничого цеху. У той же час для будинку або дачі оптимальним вибором стане недорогий тепловентилятор.

Напруга живлення

Ще одним суттєвим розходженням між тепловими гарматами і електротепловентиляторами є напруга мережі. Промислові електричні теплові гармати зазвичай харчуються від мережі 380 вольт. Потужність тепловентилятора цілком дозволяє підключати його до звичайної побутової електромережі на 220 В.

Підведемо підсумки

З огляду на вищесказане можна прийти до наступних підсумками:

Електротепловентилятор:

  1. Працює від мережі;;
  2. Максимальна потужність складає 2 кВт;
  3. Оптимально підходить для будинку, дачі, офісу, квартири та інших житлових приміщень.

Гармата:

  1. Може працювати від електрики, на газу, гасі, солярці;
  2. Має дуже високу продуктивність;
  3. Стане оптимальним вибором для виробничих цехів, а також при проведенні внутрішніх оздоблювальних робіт (для прискорення висихання нанесеного покриття).

При підборі обігрівача також зверніть увагу на тип нагрівального елементу, спосіб розміщення, тип управління, наявність додаткового функціоналу.

Купити електричну теплову гармату або тепловентилятор в Україні недорого

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент електричних тепловентиляторів і гармат за вигідними цінами і з доставкою. У каталозі представлена продукція виробництва торгових марок Термія и Vulkan (наша власна торгова марка). На кожен товар надаємо гарантію.

 

11.11.2019 10:25:00
0
3901

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

ТОП-6 порад безпечного використання електричних теплових гармат

ТОП-6 порад безпечного використання електричних теплових гармат

Теплова гармата - устройтсво для швидкого обігріву приміщення У холодну пору року часто виникає необхідність швидко обігріти кімнату, кабінет, склад або приміщення під час ремонту. Для цих цілей використовують різне обігрівальне обладнання. Одним з них є теплова гармата. Її часто використовують для обігріву великих і середніх приміщень. Для того, щоб пристрій працював довго і ефективно, важл..

01.10.2018
0
1781
Як краще обігріти будинок: масляний радіатор або конвектор

Як краще обігріти будинок: масляний радіатор або конвектор

Чим краще обігрівати будинок, якщо немає газу У холодну пору року більшість людей турбує один і той же питання: як обігріти будинок, квартиру або будь-яке інше житлове приміщення? Насправді, способів зігрітися досить багато, але не всі вони однаково ефективні. оскільки газове опалення — не надто дешеве задоволення, то багато хто шукає гідну альтернативу. Наприклад, досить хорошим рішенням..

02.01.2019
0
994
Що краще для опалення будинку: ІЧ-обігрівач або конвектор?

Що краще для опалення будинку: ІЧ-обігрівач або конвектор?

Центральне опалення - ефективний спосіб обігріву багатоповерхових будинків, індивідуальне - заміських котеджів. Не завжди такий вид підтримки плюсової температури в приміщенні справляється зі своїм завданням. У період суворих заморозків постає необхідність використання додаткових пристроїв для створення комфортного мікроклімату. Як обігріти будинок без газу? Газові котли – поширений спо..

04.10.2019
0
1917
Сфера застосування теплових завіс

Сфера застосування теплових завіс

Утеплення приміщення – ефективний спосіб збереження тепла всередині об'єкта. Найпопулярнішим методом є термоізоляція конструкції будівлі всередині і зовні. Обшивка стін різними матеріалами дозволяє підтримувати комфортну температуру. Такий вид підтримки тепла не буде дієвим для приміщень з високим показником прохідності. Це пов'язано з постійним відкриттям дверей, а, отже, все накопич..

25.11.2019
0
845