ТОП-6 порад безпечного використання електричних теплових гармат

Теплова гармата - устройтсво для швидкого обігріву приміщення

У холодну пору року часто виникає необхідність швидко обігріти кімнату, кабінет, склад або приміщення під час ремонту. Для цих цілей використовують різне обігрівальне обладнання. Одним з них є теплова гармата. Її часто використовують для обігріву великих і середніх приміщень.

Для того, щоб пристрій працював довго і ефективно, важливо дотримуватися правила безпечної експлуатації. Експерти інтернет-магазину Укрсервіс підготували перелік правил, які допоможуть Вам убезпечити себе під час роботи з тепловою гарматою.

1. Уважно вивчіть інструкцію використання

Перш ніж включати теплову гармату обов'язково потрібно вивчити інструкцію експлуатації. Там Ви можете знайти покроковий опис процесу включення і виключення апарату, а також його основні технічні характеристики.

2. Не вішайте на обігрівач одяг або інші вироби з тканини

Пам'ятайте, що теплова гармата - обладнання для обігріву повітря щоб нагріти приміщення. Її не можна використовувати в якості сушарки. В іншому випадку, це може привести до раптового займання тканини і виникнення пожежі.

3. Не розміщуйте теплову гармату в безпосередній близькості від дерев'яних предметів

Пристрій для нагріву приміщення не можна встановлювати занадто близько біля легкозаймистих предметів з дерева, тканини або інших горючих матеріалів. Також заборонено залишати біля приладу вибухонебезпечні речовини, оскільки це може привести до виникнення пожежі або вибуху.

4. Не рухайте теплову гармату у ввімкнутому стані

Переміщати і транспортувати обладнання слід виключно в вимкненому стані. Якщо гармату недавно включали, слід дочекатися, поки вона охолоне. В іншому випадку люди, пересували її, можуть отримати опіки або фізичні травми.

5. Надсилайте пристрій для обігріву в центр приміщення

Для більш ефективної роботи, обігрівач слід встановлювати в центр приміщення, що обігрівається. Це дозволить обігріти більший об'єм повітря, а також уникнути виникнення небезпечних ситуацій. Якщо направити потік повітря на перешкоду з матеріалів, чутливих до високих температур, воно може спалахнути або ж оплавитися.

6.Не вмикайте теплову гармату, якщо є видимі деформації корпусу або мережевого кабелю

Для нормальної роботи, обладнання повинно знаходитися в справному стані. Наявність на ньому явних вм'ятин або тріщин може свідчити про його несправність. Використання такого пристрою може призвести до травмування користувача.

Купити недорого хороші теплові гармати можна в Укрсервіс

В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс представлений широкий асортимент недорогих теплових гармат від відомих виробників Термія і Vulkan. Вся продукція поставляється з офіційною гарантією якості. Купити обладнання для обігріву будинку або дачі можна через сайт або по телефону. Якщо Ви не знаєте, яку теплову гармату вибрати, менеджери інтернет-магазину допоможуть Вам підібрати потрібну модель.

 

01.10.2018 14:46:40
0
2125

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Тепловентилятор або теплова гармата: що краще для обігріву?

Тепловентилятор або теплова гармата: що краще для обігріву?

Як обігріти приміщення взимку На будівництві, а також в приміщеннях, де ведуться ремонтні роботи, не завжди є можливість організувати обігрів дровами, вугіллям або газом. В такому випадку справжнім порятунком є потужний електричний обігрівач. Найбільш зручними різновидами такої техніки вважаються теплові вентилятори та гармати. Експерти інтернет магазину ТД Укрсервіс підготували ..

11.11.2019
0
4197