Що краще для опалення будинку: ІЧ-обігрівач або конвектор?

Центральне опалення - ефективний спосіб обігріву багатоповерхових будинків, індивідуальне - заміських котеджів. Не завжди такий вид підтримки плюсової температури в приміщенні справляється зі своїм завданням. У період суворих заморозків постає необхідність використання додаткових пристроїв для створення комфортного мікроклімату.

Як обігріти будинок без газу?

Газові котли – поширений спосіб опалення котелень і приватних будинків. Проте, їх обслуговування дорожчає з кожним роком, тому ринок кліматичної техніки пропонує дві альтернативи: інфрачервоний обігрівач та електричний конвектор. Для того щоб зрозуміти який обігрівач краще і економічніше для квартир, будинків, ми розберемо їх основні особливості.

Який вибрати обігрівач: ІЧ або конвектор?

Концепція роботи конвектора полягає в нагріванні повітря, його рівномірному розподілі в приміщенні. Переваги приладу:

  • простота монтажу;
  • безшумна робота;
  • пожежна безпека - нагрівальний елемент ізольований від корпусу;
  • тривалий термін експлуатації.

Обладнання оснащене термостатом, що забезпечує контроль, регулювання заданої температури.

ІЧ-обігрівач опалює приміщення шляхом нагрівання предметів інфрачервоним випромінюванням. Вони віддають тепло повітрю. Плюси пристрою:

  • рівномірний прогрів приміщення;
  • не сушить повітря;
  • виключає можливість циркуляції пилу.

Незаперечною перевагою даного приладу є економічність. Якщо порівнювати з тим, скільки споживає енергії електроконвектор, показники інфрачервоної техніки будуть нижче приблизно в 1,5-2 рази. Для нагрівання кімнати площею 30 кв. м, сучасні моделі споживає 1,55 кВт · год, а конвекційний обігрівач - 3,9 кВт · год.

Як вибрати обігрівач для дачі по площі нагрівання?

При виборі приладу необхідно враховувати, на яку площу приміщення призначений пристрій, скільки часу пройде, перш ніж воно нагріється. Наприклад, якщо потужність елетроконвектора розрахована на 25 кв. м, немає сенсу купувати варіанти для більш просторої кімнати.

Принцип нагріву за допомогою інфрачервоних променів вважається більш ефективним: результат роботи пристрою відчувається вже через півхвилини, але прогрівання відбувається локально. Для рівномірного розподілу теплого повітря використовують конвектор. Якщо звертатися до конкретних цифр, то для обігріву приміщення з зовнішнім утепленням стін площею 30 кв. м приладу знадобиться 30-40 хвилин, ІЧ -10-20 хвилин.

Ціна електричного конвектора опалення

На ціноутворення впливають потужність, особливості, функції пристрою. Конвектори відносяться до більш доступним приладів. Їх середня вартість знаходиться в діапазоні 790 - 1300 грн., А ІК-пристроїв - 447-2600 грн. Якщо порівнювати моделі двох представників, оснащених однаковим набором параметрів, вартість буде відрізнятися майже в 2 рази.

Де купити обігрівач для будинку?

Інтернет-магазин ТД «Укрсервіс» пропонує купити недорогі ІЧ-обігрівачі настінні, підлогові, інші варіанти, ціна яких обумовлена технічними характеристиками. Продукція сертифікована відповідно до європейських стандартів. Каталог включає кращі моделі інфрачервоних обігрівачів UFO, високоякісні конвектори компанії «Термія».

 

04.10.2019 10:11:18
0
2031

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як купити бойлер правильно?

Як купити бойлер правильно?

Як визначитися з вибором бойлера? Зі збільшенням ціни на газ, а вірніше рівняння її для всіх споживачів природно, злетять ціни на гарячу воду. Зараз все у кого немає бойлера, починають думати про необхідність його покупки. Навіть ті, хто має субсидію, повинен в реалії бути готовий до того, що її зменшать або взагалі скасують. Тип бойлера Бойлери є газові, електричні та акумулюючі, що..

13.06.2016
0
1281
Інфрачервоний обігрівач - ефективний обігрів вашого будинку

Інфрачервоний обігрівач - ефективний обігрів вашого будинку

Обігрівач з інфрачервоним випромінюванням Опалення будинку інфрачервоними обігрівачами на сьогоднішній день вважається одним із самих популярних і економічно рентабельних способів обігріву. Пристрій забезпечує високу температуру повітря шляхом створення спеціальних інфрачервоних променів, які нагрівають предмети і людей в приміщенні. Такий спосіб підтримки температури є абсолютно безп..

22.10.2018
0
842
Рейтинг ТОП-5 кращих конвекторів Термія для обігріву

Рейтинг ТОП-5 кращих конвекторів Термія для обігріву

З настанням зимових холодів все більш актуальним стає питання про те, як обігріти будинок або дачу без використання газу. Найбільш прийнятною альтернативою стають електричні обігрівачі, серед яких особливою популярністю користуються електричні конвектори. Залишається тільки вирішити, який конвектор краще для обігріву будинку або дачі. Експерти інтернет-магазину Укрсервіс склали рейтинг Т..

07.12.2018
0
1723
Як краще обігріти будинок: масляний радіатор або конвектор

Як краще обігріти будинок: масляний радіатор або конвектор

Чим краще обігрівати будинок, якщо немає газу У холодну пору року більшість людей турбує один і той же питання: як обігріти будинок, квартиру або будь-яке інше житлове приміщення? Насправді, способів зігрітися досить багато, але не всі вони однаково ефективні. оскільки газове опалення — не надто дешеве задоволення, то багато хто шукає гідну альтернативу. Наприклад, досить хорошим рішенням..

02.01.2019
0
1139
Тепловентилятор або теплова гармата: що краще для обігріву?

Тепловентилятор або теплова гармата: що краще для обігріву?

Як обігріти приміщення взимку На будівництві, а також в приміщеннях, де ведуться ремонтні роботи, не завжди є можливість організувати обігрів дровами, вугіллям або газом. В такому випадку справжнім порятунком є потужний електричний обігрівач. Найбільш зручними різновидами такої техніки вважаються теплові вентилятори та гармати. Експерти інтернет магазину ТД Укрсервіс підготували ..

11.11.2019
0
4103
Які конвектори найкраще підійдуть для дачі

Які конвектори найкраще підійдуть для дачі

  Чим обігріти дачу взимку Похолодання - зовсім не привід відмовитися від відпочинку на дачі. Навіть пізньої осені або взимку тут може бути також тепло і затишно. Головне - правильно організувати обігрів дачного будиночка. З урахуванням того, що дачні селища рідко можуть похвалитися власним газопроводом, єдиним оптимальним рішенням цієї проблеми стане опалення дачного будинку електрикою..

06.12.2019
0
1045