Інфрачервоний обігрівач - ефективний обігрів вашого будинку

Обігрівач з інфрачервоним випромінюванням

Опалення будинку інфрачервоними обігрівачами на сьогоднішній день вважається одним із самих популярних і економічно рентабельних способів обігріву. Пристрій забезпечує високу температуру повітря шляхом створення спеціальних інфрачервоних променів, які нагрівають предмети і людей в приміщенні. Такий спосіб підтримки температури є абсолютно безпечним для здоров'я. При цьому, він дуже зручний і комфортний.

Економічність інфрачервоного обігрівача для будинку

При виборі ІЧ обігрівача цілком логічно виникає питання, скільки електроенергії він споживає на добу. Можемо вас запевнити, що цей показник буде набагато нижче, ніж у інших аналогів пристрою. Вся суть подібної економії полягає в принципі його дії, який базується на прямому випромінюванні теплових хвиль (а не на циркуляції нагрітого повітря). За деякими підрахунками, такий обігрів приміщення з стелями висотою до 3-3,5 м буде на 30-40% вигідніше, ніж установка обігрівачів іншого типу. Якщо ж висота стель сягатиме 10 м (наприклад, на заводі, в цеху, на складі і т.д.), то економія може скласти 60-70%.

Інфрачервоні обігрівачі для дому: основні характеристики

Фахівці ТД Укрсервіс склали орієнтовний набір критеріїв, які допоможуть вам визначитися, який ІК обігрівач буде краще для будинку:

  • Тип виконання (стельовий, настінний, ІК обігрівач підлоговий з терморегулятором). Залежить від площі приміщення і умов експлуатації. Варто відзначити, що найбільшим діапазоном випромінювання володіють стельові моделі. Вони ж вважаються найбільш зручними і ефективними.
  • Довжина хвилі. Довгі - для закритих приміщень, середні - для будинків і квартир з високими стелями, короткі - не призначені для побутового застосування.
  • Температура нагріву.
  • Тип нагрівального елементу. Оболонка першого типу виготовлена ​​з вольфраму, галогену або карбону. Вона нагрівається і одночасно світитися. Другий тип - кераміка або мікатерміческіе панелі. Вони трохи дорожче, однак відрізняються широким розмаїттям стилістичних рішень.
  • Потужність ІК обігрівача для будинку. Оптимальну продуктивність приладу можна підібрати з розрахунку 1 кВт на 10 квадратних метрів. При цьому важливо враховувати тепловтрати приміщення і вибирати моделі, на порядок потужніша.
  • Ізолятор, матеріал корпусу. Найвищий ступінь безпеки мають базальтові ізолятори, які не дозволяють корпусу пристрою перегріватися вище покладеної температури.
  • При выборе также важно учитывать производителя, цену, наличие гарантий и сертификатов.

Купити ІЧ обігрівачі для дому за вигідною вартості з доставкою по Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує надійні та економічні ІК обігрівачі для дому за найвигіднішими цінами в мережі. В асортименті продукція таких популярних виробників, як Элна и UFO, які найбільш ефективно зарекомендували себе ринку і користуються величезною популярністю, як в приватному, так і в промисловому секторах.

Замовте прямо зараз і отримаєте найбільш привабливі умови покупки!

22.10.2018 13:06:13
0
888

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Що краще для опалення будинку: ІЧ-обігрівач або конвектор?

Що краще для опалення будинку: ІЧ-обігрівач або конвектор?

Центральне опалення - ефективний спосіб обігріву багатоповерхових будинків, індивідуальне - заміських котеджів. Не завжди такий вид підтримки плюсової температури в приміщенні справляється зі своїм завданням. У період суворих заморозків постає необхідність використання додаткових пристроїв для створення комфортного мікроклімату. Як обігріти будинок без газу? Газові котли – поширен..

04.10.2019
0
2090