Як купити бойлер правильно?

Як визначитися з вибором бойлера?

Зі збільшенням ціни на газ, а вірніше рівняння її для всіх споживачів природно, злетять ціни на гарячу воду. Зараз все у кого немає бойлера, починають думати про необхідність його покупки. Навіть ті, хто має субсидію, повинен в реалії бути готовий до того, що її зменшать або взагалі скасують.

Тип бойлера

Бойлери є газові, електричні та акумулюючі, що працюють від твердопаливних котлів.

Найпростіше купити і встановити електричний бойлер. Перш за все, тому, що встановлення такого бойлера не вимагає додаткових дозволів на відміну газового. При установці такого водонагрівача не потрібно додаткової проводки. Досить розетки із заземленням. До мінусів слід віднести габарит самого бака і відносно повільний нагрів води.

Купить недорого водонагреватель для дома

Продуктивність

Для того щоб визначитися з тим який обсяг бойлера потрібен необхідно визначитися з потребою гарячої води на добу. Якщо у вас в квартирі є ванна (душ), змішувач на кухні, в умивальнику ванни, раковини і проживає три людини, то в обсяг бака рекомендується в межах 100 л., Швидкість нагрівання води при цьому за 2 години повинна становити 75 ° С.

Фахівці компанії ТД «Укрсервіс» пропонують купити бойлери для квартири або будинку в залежності від кількості проживаючих. А саме:

для 1-2 осіб: 50 або 80 л.
для сім'ї 3-х чоловік: 80 -100 л.
для 4-5 осіб: 100 або 120 л.
для більш 5 чоловік: 120-150 л.

Купить недорого бойлер для дома

Тен: сухий або мокрий

Водонагрівачі оснащені ТЕНами або нагрівальними елементами. Вони бувають двох типів: сухі і мокрі. Бойлер з сухим ТЕНом вважається більш довговічними, так як нагрівальний елемент не стикається з водою. Ціна на ці нагрівачі зазвичай вище, ніж на бойлери з мокрим нагрівачем.

У сучасних електричних нагрівачах з сухим ТЕНом, самі Тени розташовані в захисній колбі. Довговічність забезпечується тим, що на Тене бойлера не утворюється накип. Деякі виробники оснащують водонагрівачами двома ТЕНами, мотивуючи це зручністю експлуатації і економією.

Мокрі ТЕНи, по своїй суті, схожі з кип'ятильником. Бойлер з таким типом нагрівання схильний до пробоїв тена, перенагрівання та інших поломок. Це не означає, що купивши сьогодні такий бойлер, завтра він вийде з ладу, але гарантію на них виробники дають менше. Ціни бойлерів з мокрими тенами значно нижче, тих водонагрівачів, у яких сухий ТЕН.

Деякі модифікації бойлерів оснащені двома тенами.

Потужність водонагрівача

Більшість бойлерів для нагрівання води мають потужність 1,5 кВт. Нагрівачі води до 2,0 кВт не вимагають збільшення потужності входу мережі в будинок. Для бойлерів з потужністю понад 3 кВт може знадобитися додаткова потужність, аж до окремої лінії.

Для зручної експлуатації рекомендується купувати бойлери з терморегулятором і великою товщиною теплоізоляційного матеріалу. Терморегулятор забезпечує контроль нагріву температури води. Теплоізоляція запобігає швидке охолодження. Для зменшення кількості накипу бойлер оснащений магнієвим анодом. Анод руйнує накип, роблячи її пухкою.

Купить недорого бойлер для нагрева воды

Економічність витрати електроенергії

Для економії електроенергії радимо використовувати енергозберігаючі бойлери. Вони можуть бути оснащені двотарифними лічильниками. Для денного і нічного часу. Широко використовуються лічильники, які оснащені електричними таймерами. Суть його дуже проста. Треба виставити бажану температуру ввечері, а вранці отримаєте гарячу воду, але за ціною нижче, ніж би це стояло вранці.

Вибір бойлера довірте фахівцям.

13.06.2016 17:26:49
0
1336

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Основні правила використання газової колонки

Основні правила використання газової колонки

Газова колонка - пристрій для нагріву води вдома або на дачі У сучасному світі дуже важко прожити без гарячої води. Практично в більшості багатоквартирних і приватних будинках є водопровід, який забезпечує подачу холодної води. Нагріти її можна за допомогою більшості способів. Один із самих популярних — проточний нагрівач води. На відміну від бойлера, він не накопичує на..

29.09.2018
0
1699
Який водонагрівач вибрати для будинку?

Який водонагрівач вибрати для будинку?

Устаткування для швидкого нагріву води Гаряча вода стала невід'ємною частиною людського життя. Вона забезпечує комфортне життя мільярдам людей по всій планеті. Тому питання, як можна швидко і недорого нагріти воду, цікавить практично кожного. Благо, зараз існує безліч різного обладнання для нагріву води, купити яке не складає багато складнощів. Але виникає ще одна проблема: "..

08.10.2018
0
948
Що краще для опалення будинку: ІЧ-обігрівач або конвектор?

Що краще для опалення будинку: ІЧ-обігрівач або конвектор?

Центральне опалення - ефективний спосіб обігріву багатоповерхових будинків, індивідуальне - заміських котеджів. Не завжди такий вид підтримки плюсової температури в приміщенні справляється зі своїм завданням. У період суворих заморозків постає необхідність використання додаткових пристроїв для створення комфортного мікроклімату. Як обігріти будинок без газу? Газові котли – поширен..

04.10.2019
0
2086