Який водонагрівач вибрати для будинку?

Устаткування для швидкого нагріву води

Гаряча вода стала невід'ємною частиною людського життя. Вона забезпечує комфортне життя мільярдам людей по всій планеті. Тому питання, як можна швидко і недорого нагріти воду, цікавить практично кожного. Благо, зараз існує безліч різного обладнання для нагріву води, купити яке не складає багато складнощів. Але виникає ще одна проблема: "Який же водонагрівач вибрати для свого будинку або квартири?". Ось в цьому ми з Вами і постараємося зараз розібратися.

Водонагрівач: проточний або накопичувальний

Залежно від типу нагрівання води існує два типи пристроїв для нагрівання води:

  • Проточний - нагріває воду відразу в момент її руху по трубці теплообмінника.
  • Накопичувальний - накопичує воду в резервуарі і постійно її підігріває до потрібної температури.

Як правило, проточні нагрівачі води більш компактні, ніж їх накопичувальні аналоги. Але зате накопичувальні водонагрівачі можуть тривалий час зберігати воду певної температури навіть, якщо їх відключити від мережі.

Бойлер: вертикальний або горизонтальний

Якщо Ви зупинили свій вибір на накопичувальному водонагрівачі, важливо розглянути можливі способи монтажу бойлера. Є моделі, які можна встановити горизонтально або вертикально. Все залежить від місця, де буде висіти водонагрівач. Але найкраще, по можливості, вибрати вертикальний, оскільки в цьому випадку поділ холодної та гарячої води відбувається природним шляхом: нагріта вода піднімається вище, ніж холодна. Холодна ж вода опускається на низ бака, де нагрівається за допомогою тена.

Обсяг водонагрівача: більше - не завжди краще

Підбирати обсяг бака бойлера слід залежно від орієнтовної кількості гарячої води, яку Ви використовуєте за день. Якщо Ви використовуєте не більше 30-40 л гарячої води за день, Вам немає сенсу брати резервуар на 100 л. І навпаки: для сім'ї, що складається з 4-5 чоловік, бойлера на 60 літрів може не вистачати. Як наслідок, він буде частіше добирати воду і частіше включатися для її нагрівання

Потужність водонагрівача

Ще одним важливим критерієм вибору хорошого бойлера для будинку або дачі. Чим вище потужність бойлера, тим вище температуру він може підтримувати всередині водяного резервуара. Вибирати обладнання для нагріву води певної потужності безпосередньо залежить від Ваших потреб. Чим більше витрата води і чим вище температуру всередині бака потрібно підтримувати, тим потужніший водонагрівач Вам потрібен.

Укрсервіс - офіційний інтернет магазин бойлерів для нагрівання води в Україні

В інтернет магазині Укрсервіс представлений широкий асортимент накопичувальних водонагрівачів для нагріву води вдома або на дачі. Особливою популярністю користуються бойлери від відомого німецького виробника Bosch. Всі пристрої сертифіковані і поставляються з офіційною гарантією якості від виробника. Не знаєте, яку модель бойлера вибрати? Менеджери інтернет магазину нададуть Вам якісну консультацію і відповіді на всі Ваші питання.
Укрсервіс - купуй вигідно!

08.10.2018 14:38:57
0
948

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як купити бойлер правильно?

Як купити бойлер правильно?

Як визначитися з вибором бойлера? Зі збільшенням ціни на газ, а вірніше рівняння її для всіх споживачів природно, злетять ціни на гарячу воду. Зараз все у кого немає бойлера, починають думати про необхідність його покупки. Навіть ті, хто має субсидію, повинен в реалії бути готовий до того, що її зменшать або взагалі скасують. Тип бойлера Бойлери є газові, електричні та акумулюючі, що..

13.06.2016
0
1337