Основні правила використання газової колонки

Газова колонка - пристрій для нагріву води вдома або на дачі

У сучасному світі дуже важко прожити без гарячої води. Практично в більшості багатоквартирних і приватних будинках є водопровід, який забезпечує подачу холодної води. Нагріти її можна за допомогою більшості способів.

Один із самих популярних — проточний нагрівач води. На відміну від бойлера, він не накопичує нагріту воду, а нагріває її в момент використання. Це робить його більш економічним у порівнянні з аналогами. Також більшість газових колонок коштують трохи дешевше, ніж інші пристрої для нагріву води.

У зв'язку з цим, покупка такого апарату для нагріву води - оптимальний варіант для невеликого будинку або квартири. Але, щоб обрана Вами газова колонка прослужила якомога довше, потрібно вміти нею правильно користуватися.

Використання водонагрівача за призначенням

Газова колонка повинна використовуватися виключно для нагріву води в побутових цілях. Найчастіше її встановлюють вдома на кухні або у ванній кімнаті. Нею не можна нагрівати воду для великих промислових або будівельних об'єктів, оскільки вона не призначена для нагріву великого обсягу води до високих температур. В іншому випадку, це може привести до несправностей або ж неправильної роботи обладнання.

Установка газової колонки вдома

Водонагрівач потрібно надійно фіксувати на стіні, щоб в процесі роботи він не впав і не пошкодив систему нагріву води. Також його можна встановлювати впритул біля меблів або іншого обладнання, оскільки це може вплинути на нормальну роботу колонки.

Перевірка газового водонагрівача на працездатність

У профілактичних цілях, час від часу слід перевіряти пристрій для нагріву води на наявність пошкоджень. Це допоможе запобігти несподівані поломки і збої в його роботі. Можна перевірити чи немає запаху газу, чи всі з'єднання щільно прилягають один до одного, щоб переглянути на цілісність шланги підведення / відведення води, підключення газу та т. д.

Пожежна безпека при роботі з газовим нагрівачем води

Під час роботи будь-якого газового приладу обов'язково слід дотримуватися правил пожежної безпеки. Газові колонки для нагрівання води - не виняток. Особливо це стосується нагрівачів відкритого типу, де є зазор через який видно вогонь. Не можна зберігати легкозаймисті та вибухонебезпечні предмети в безпосередній близькості від нагрівального апарата. Це може привести до виникнення пожежі або спровокувати вибух.

Запобігання замерзання води в системі нагріву

При тривалій перерві в роботі деяких моделей обігрівачів в холодну пору року може виникнути загроза замерзання води в системі. Щоб цьому запобігти, слід злити воду з устаткування. Ця можливість може існувати не у всіх апаратах, тому для більш точної інформації, слід вивчити інструкцію експлуатації або ж звернутися до представника виробника.

Укрсервіс - офіційний інтернет-магазин газових колонок в Україні

В інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити хорошу газову колонку для нагріву води вдома або на дачі. Укрсервіс - офіційний представник всесвітньо відомих виробників обігрівальної техніки. В асортименті магазину представлені кращі газові проточні водонагрівачі популярної ТМ Bosch. Вся продукція має офіційні сертифікати якості.

29.09.2018 10:51:22
0
1710

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як купити бойлер правильно?

Як купити бойлер правильно?

Як визначитися з вибором бойлера? Зі збільшенням ціни на газ, а вірніше рівняння її для всіх споживачів природно, злетять ціни на гарячу воду. Зараз все у кого немає бойлера, починають думати про необхідність його покупки. Навіть ті, хто має субсидію, повинен в реалії бути готовий до того, що її зменшать або взагалі скасують. Тип бойлера Бойлери є газові, електричні та акумулюючі, що..

13.06.2016
0
1345