Пневмоінструмент Mighty Seven: дрилі

Використання дрилі

Практично жодні будівельні або ремонтні роботи не можуть обійтися без використання дрилі. Завдяки цьому нехитрому інструменту можна без зайвих зусиль зробити отвори потрібного діаметру і глибини.
Її також часто використовують і з іншою метою:

  • закручування або відкручування гвинтів і шурупів
  • шліфування або різання матеріалів за допомогою спеціальних насадок.

Застосування дрилі не обмежується тільки будівництвом: цей інструмент відмінно підходить для різних столярних та слюсарних робіт. Крім цього, дрилі активно використовуються в автосервісі, зокрема, на шиномонтажі.
Серед майстрів по всьому світу все більш популярними стають пневматичні дрилі. При досить таки великої потужності, вони практично безшумні.

Пневматические дрели M7

На світовому ринку одним з найбільш популярних виробників пневматичних інструментів і обладнання є тайванська компанія Mighty Seven. За десятиліття активної роботи їй вдалося налагодити виробництво якісної продукції відповідно до міжнародних стандартів.
При виборі пневмодрилі Mighty Seven, важливо врахувати наступні технічні характеристики:
Кількість обертів: від 800 до 2600 об / хв.
Споживання повітря: від 85 до 184 л / хв
Робочий тиск: до 6.3 бар
Діаметр хвостовика насадки: від 8 до 13 мм
Вага: від 1.1 до 2 кг
Перш ніж купити пневматичну дриль, важливо визначитися з тим, для чого вона Вам потрібна. А вже потім вибирати потрібні характеристики пневмоінструменту.

Основні елементи пневмодрилі М7

Механізм пневматичного дриля складається з безлічі елементів. Серед них можна виділити основні, без яких інструмент працювати не буде:
1. Гвинт
2. Патрон (ключовий і затискний)
3. Корпус редуктора
4. Підшипник
5. Робочий шпиндель
6. Сполучні штирі
7. Передня панель
8. Роторне лезо
9. Робочий вал
10. Циліндр
11. Торцева пластина
12. Циліндрична шайба
13. Корпус
Якщо хоча б одна деталь вийде з ладу, пневмодриль перестане працювати або ж втратить свою продуктивність.

Підключення пневмодрилі М7

Пневмообладнання працює завдяки стислому повітрю, який надходить до механізму від компресора. Виробник рекомендує підключати пневмодрель до компресора разом з такими компонентами:
1. Сепаратор
2. Осушувач стисненого повітря
3. Ресивер
4. Трубопровід
5. Запірний кран
6. Фільтр-регулятор і лубрикатор
7. Запірний кран для зливу конденсату
8. Шланг для підключення пневмодрилі
Як показує практика, більше 70% поломок трапляється через неправильне підключення пневматичного обладнання. Тому, якщо Ви сумніваєтеся, краще звернутися за допомогою до професіоналів.

ТД Укрсервіс - офіційний дилер Mighty Seven в Україні

У ТД Укрсервіс Ви можете купити пневматичні інструменти з офіційною гарантією якості. Асортимент інструментів приємно здивує Вас вигідними цінами на пневматичні дрилі виробництва Mighty Seven. Компанія поставляє тільки оригінальну продукція з подленно сертифікатами якості.

09.07.2018 17:16:06
0
1450

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Пневмотріскачка— інструмент для автосервіса

Пневмотріскачка— інструмент для автосервіса

Застосування пневмотріскачки: де, як і навіщо Швидка і якісна робота автосервісу безпосередньо залежить від грамотно підібраного обладнання. Для того щоб легко впоратися з різними різьбовими з'єднаннями автомайстра досить часто використовують пневмотріскачку (1/4 і інших форматів кріплень). Вона допомагає в роботі з болтами, гвинтами, гайками і вузловими кріпленнями, економлячи не тіль..

17.05.2019
0
1375
Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Пневмодриль – це спеціалізований інструмент, який використовується при просвердлюванні отворів будь-якого діаметру на різних поверхнях і матеріалах. Сучасний будівельний ринок пропонує різні види апарату, які відрізняються між собою типом і діаметром патрона, наявністю реверсу, витратою повітря. експерти ТД «Укрсервіс» підготували огляд кращих моделей пневмодрилі. Рейтинг топ-5 в..

09.10.2020
0
1091