Пневмотріскачка— інструмент для автосервіса

Застосування пневмотріскачки: де, як і навіщо

Швидка і якісна робота автосервісу безпосередньо залежить від грамотно підібраного обладнання. Для того щоб легко впоратися з різними різьбовими з'єднаннями автомайстра досить часто використовують пневмотріскачку (1/4 і інших форматів кріплень). Вона допомагає в роботі з болтами, гвинтами, гайками і вузловими кріпленнями, економлячи не тільки час, а й фізичні зусилля.

Вивчаючи відгуки майстрів можна виділити наступні переваги пневмотріскачки:

  • Простота управління;
  • Тривалий термін експлуатації;
  • Висока потужність;
  • Ергономіка.

На додаток до всього пневмотріскачка дозволяє підібрати оптимальний момент затяжки, щоб домогтися максимальної ефективності кріплення з мінімальним ризиком зриву.

Улаштування пневмотріскачки

Пневматична тріскачка має дуже просту конструкцію. На відміну від звичайного аналога, пневмотріскачка має модернізований тріскачний механізм з обертовим моментом. Пристрій працює за рахунок стисненого повітря від звичайного компресора, а вбудований регулятор контролює момент затяжки, що виключає ймовірність зриву різьблення.

Цей пневмоінструмент відрізняється своєю компактністю. Кращі моделі пневмотрещеток мають невелику ручку з антиковзаючим покриттям, яка забезпечує комфортний і надійний хват. Завдяки цьому, майстер не втомлюється навіть при тривалій експлуатації інструменту.

Види пневмотріскачок

Пневматичні тріскачки відрізняються між собою за вагою, розміром, а також за основними принцип роботи даного продукту:

  1. Витрата повітря (в ідеалі він повинен на 30% поступатися показником продуктивності компресора);
  2. Робочий тиск (від 4 до 6 атмосфер);
  3. Момент затяжки (оптимальним показником для автомайстерень є затягування 100-160 Нм).

Залежно від розмірів кріплень, з якими доведеться мати справу, їх поділяють на 3 основні категорії: пневмотріскачки з квадратом 3/8, 1/4, 1/2. Тріскачки з квадратом 3/8 відносяться до професійної серії. Вони найбільше придатні для інтенсивної експлуатації. Для дрібних вузлів і агрегатів рекомендують застосовувати гайкокрути 1/4. Вони ідеально підходять для роботи з малими двигунами. Найбільш універсальними вважаються пневмотріскачки 1/2, які використовують для обслуговування автомобілів.

Купити пневмотріскачки в інтернет магазині ТД Укрсервіс

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент пневмотрещеток виробництва Mighty Seven за найкращими цінами в мережі. Ми є офіційним імпортером представленої торгової марки, тому гарантуємо якість та оригінальність продукції. Якщо у вас залишилися питання, ви зможете проконсультуватися з нашими експертами, які завжди допоможуть зробити правильний вибір. Доставка товарів здійснюється по всій території України.

ТД Укрсервіс - купуй вигідно і надійно. Телефонуйте прямо зараз і не пропустіть кращу ціну!

 

17.05.2019 10:51:29
0
1379

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Пневмоінструмент: різновиди, конструкція, характеристики

Пневмоінструмент: різновиди, конструкція, характеристики

Пневмоінструмент - це різновид ручного інструменту, який відрізняється такими перевагами: довговічність, простота конструкції, відносно невелика вага, простота ремонту (при необхідності), невисока вартість, безпеку, різноманітність сфери застосування та екологічна безпека. Але про все по-порядку. Весь пневматичний інструмент розділяється на три групи: ударні пневмоінструменти (пневмомолоток, пн..

27.05.2016
0
8063
Пневмообладнання: переваги, особливості, які існують пневмоінструменти

Пневмообладнання: переваги, особливості, які існують пневмоінструменти

Пневмоінструменти, пневмообладнання - це прилади різного призначення, робота яких здійснюється за рахунок руху сухого якісного стисненого повітря за рахунок створюваного тиску. Пневмоінструменти - це сучасні прилади з високою продуктивністю, які широко застосовуються в різних сферах народного господарства і промисловості. Саме висока продуктивність і швидкість без втрати якості, є визнач..

21.02.2017
0
2985
Пневмоінструмент Mighty Seven: дрилі

Пневмоінструмент Mighty Seven: дрилі

Використання дрилі Практично жодні будівельні або ремонтні роботи не можуть обійтися без використання дрилі. Завдяки цьому нехитрому інструменту можна без зайвих зусиль зробити отвори потрібного діаметру і глибини. Її також часто використовують і з іншою метою: закручування або відкручування гвинтів і шурупів шліфування або різання матеріалів за допомогою спеціальних насадок. Заст..

09.07.2018
0
1457
Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Кращі пневмодрилі Mighty Seven - ТОП-5 рейтинг

Пневмодриль – це спеціалізований інструмент, який використовується при просвердлюванні отворів будь-якого діаметру на різних поверхнях і матеріалах. Сучасний будівельний ринок пропонує різні види апарату, які відрізняються між собою типом і діаметром патрона, наявністю реверсу, витратою повітря. експерти ТД «Укрсервіс» підготували огляд кращих моделей пневмодрилі. Рейтинг топ-5 в..

09.10.2020
0
1096
Професійний пневмогайкокрут: призначення і принцип дії

Професійний пневмогайкокрут: призначення і принцип дії

Пневмогайкокрут – это ручний інструмент, який незамінний при вкручуванні або відкручуванні кріплень різного діаметру і з різним типом головки. Головна сфера застосування приладу – це автомобільні майстерні, так як невеликі розміри приладу дозволяють проводити роботи у важкодоступних місцях. Сучасний будівельний ринок представляє безліч моделей апарату, тому перед тим, як купи..

02.11.2020
0
1168